Adam Małysz i dziwny smak rosołuInstagram / adammalyszofficial

Adam Małysz myślał, że je po prostu źle doprawiony rosół. To był dopiero początek, słynny skoczek przeżył ciężkie chwile

Adam Małysz bez wątpienia jest jednym z najbardziej cenionych polskich sportowców. Skoczek doświadczył niedawno wyjątkowo ciężkich chwil. Nietypowy smak rosołu był dopiero zapowiedzią poważnych problemów. Nikt nie spodziewałby się czegoś takiego.

Niezaprzeczalnie Adam Małysz jest osobą, której nikomu nie trzeba przedstawiać. W sporcie osiągnął więcej niż można by sobie wyobrazić. Jak większość Polaków, również Adam Małysz nie pogardzi smakowitym rosołem. Podczas spożywania tej wyśmienitej zupy sportowiec zauważył pewne problemy. Prawda okazała się wyjątkowo przejmująca.

Nie wytrzymała, gdy zobaczyła kwotę. Była przygotowana na maksymalnie 2 złNie wytrzymała, gdy zobaczyła kwotę. Była przygotowana na maksymalnie 2 złCzytaj dalej

Adam Małysz i nietypowy smak rosołu

Ciężko znaleźć osobę, która pogardziłaby rosołem. Niemal każdy uwielbia klasykę niedzielnych obiadów. Do tego grona zalicza się również Adam Małysz, jednak pewnego dnia rosół zaskoczył go swoim smakiem. Skoczek myślał, że zupa została źle doprawiona. Niestety, prawda okazała się o wiele bardziej przejmująca.

Adam Małysz szybko zorientował się, że nie rosół jest problemem, lecz zaburzony zmysł smaku, który praktycznie zniknął razem z węchem. Wypowiedź skoczka jest wyjątkowo przejmująca i ciężko przejść obok niej obojętnie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Zamówienie Maryli Rodowicz rozłożyło panią z mięsnego na łopatki. Zadała tylko jedno pytanie
  2. 445 zł do ręki, rusza rządowy program. Skorzysta nawet 131,5 tys. Polaków

Adam Małysz w obliczu problemów zdrowotnych

Okazało się, że Adam Małysz został zainfekowany koronawirusem. Nie da się ukryć, że pandemia dotknęła wiele osób, również te związane ze sportem. Skoczek wyjaśnił jak u niego przebiegała choroba. Odniósł się do bardzo nietypowych objawów.

- Sama choroba przebiegła bez specjalnych objawów, ale nie całkiem. Po kilku dniach, gdy zjadłem rosół, pomyślałem sobie "źle przyprawiony". Okazało się, że to był początek, bo potem na sześć dni straciłem smak i węch. Potem wrócił. A ponadto czułem się nieco zmęczony przy pracach fizycznych. Współczuję tym, którzy mają klasyczne objawy. Poczucie, że wirus jest w organizmie, działa na psychikę. Najgorzej było na początku. Dręczyło mnie poczucie, że mogłem kogoś zarazić. Niby nikt nie miałby o to pretensji, ale kadra skoczków miałaby problem w przygotowaniach, gdyby musiała przejść dwutygodniową kwarantannę - powiedział Adam Małysz w rozmowie z Super Expressem, przytoczoną przez portal Dziennik.

Najlepsze newsy:

  1. Oburzające sceny w Pytanie na Śniadanie TVP. Poleciały talerze, widzowie są źli na prowadzącego
  2. Skandal na zachodzie Polski. 7 osób zatrzymanych. Mieli związek z oburzającymi czynnościami
  3. Michała zwolnili z pizzerii w Kraśniku. Zemścił się na właścicielce w najbardziej perfidny sposób
  4. Mszyce niszczą twoje krzewy owocowe? Zasiej obok nich jedną konkretną roślinę
  5. Nie masz pomysłu co ugotować na obiad? Takich kotletów jeszcze nie jadłeś
  6. Tragiczny wypadek młodego gwiazdora. Wielki talent zginął w wieku zaledwie 24 lat

Źródło: spoert.dziennik.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł