Agnieszka ChylińskaInstagram / agnieszka.chylinska

Chylińska ukrywała przed mediami tajemniczego męża, kim jest? Gwiazda uwielbia zasypywać rodzinę przepysznymi potrawami

Agnieszka Chylińska odrywa kim jest jej tajemniczy mąż i czemu zawdzięcza pseudonim "magik". Gwiazda nie omieszkała pochwalić się jak wygląda jej codziennie gotowanie. Nikt nie spodziewał się, że potrafi stworzyć takie arcydzieła.

Agnieszka Chylińska kilka lat przeszła ogromną metamorfozę i z impetem wkroczyła w polski show biznes. Gwiazda nie może narzekać na brak projektów oraz zainteresowania ze strony mediów. Mimo, że głównie skupia się na projektach zawodowych, od czasu do czasu ciekawskim dziennikarzom uda się ujawnić rąbka tajemnicy jej życia prywatnego. Przez lata tajemnicą owiana była tożsamość męża piosenkarki. Gwiazda postanowiła w końcu podzielić się ze światem jego osobą i zdradzić jaki zawód wykonuje. Przy okazji dowiedzieliśmy się jaką kucharką jest Agnieszka Chylińska i co potrafi wyczarować w swojej kuchni,

Poszedł nagły komunikat z Ministerstwa ws. noszenia maseczek. Wszystkie media go przekazują, Lidl, Biedronka i inne sklepy są adresatemPoszedł nagły komunikat z Ministerstwa ws. noszenia maseczek. Wszystkie media go przekazują, Lidl, Biedronka i inne sklepy są adresatemCzytaj dalej

Agnieszka Chylińska - odkrywamy tajemnice gwiazdy

Agnieszka Chylińska nie jest wylewna wobec mediów. Nawet o ślubie, który odbył się w 2010 roku, Polska dowiedziała się dopiero 2 lata później. Jednak we wszelkich wywiadach podkreśla jak ważny jest dla niej mąż oraz ukochane dzieci. Para posiada trójkę pociech, którymi podczas nieobecności Agnieszki zajmuje się mąż. Niezwykły zawód, który wykonuje mężczyzna umożliwia ich taki wygodny podział obowiązków. Jednak gdy tylko Agnieszka spędza czas z rodziną, gotuje niesamowite rzeczy, którymi także postanowiła się pochwalić.

Dzisiaj grzeje:

  1. Podjęto natychmiastową decyzję o zamknięciu. Zagrożenie dla Polaków jest zbyt duże
  2. Przepis na ogórki kiszone Magdy Gessler bije na głowę inne. Restauratorka ma 1 wskazówkę
  3. Na wakacyjnym bonie 500 plus można nieźle zarobić? Trzeba jednak poczekać 3 tygodnie

Mąż Agnieszki Chylińskiej w swoim zawodzie nazywany jest "magikiem", przydomek ten zawdzięcza swoim niesamowitym zdolnościom informatycznym oraz graficznym. W swojej branży cieszy się ogromnym szacunkiem, a charakter jego pracy pozwala mu na prace z domu. Wielu fanów podejrzewa, że utalentowany mąż może stać za częścią projektów graficznych ozdabiających projekty Agnieszki Chylińskiej.

Kuchnia Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska w ciągu ostatnich kilku lat widocznie schudła. Jak sama przyznaje, rzadko sama jada to co przygotowuje. Jednak swoją rodzinę z przyjemnością zasypuje pysznymi potrawami. Uwielbia wymyślać nowe przepisy i nie poddaje się nawet gdy coś jej nie wyjdzie. Jak sama mówi w momencie drobnych porażek lubi przypominać sobie, że inne dania wyszły rewelacyjnie. Rodzina Agnieszki nie może narzekać na kulinarną nudę, a ich domowy stół zawsze wypełniony jest pysznościami.

Najlepsze newsy:

  1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego sportowca. Miała raka mózgu i kręgosłupa
  2. Spędził godziny, aby przeanalizować Wiadomości TVP. Zadziwiające wnioski mówią wszystko
  3. Mieli spędzić rodzinny czas na plaży. Rodzice odwrócili wzrok tylko na chwilę. Sytuacja nabrała rozpędu
  4. Ewa Sałacka umarła 14 lat temu po wypiciu soku. Dzisiaj jej córka zachwyca urodą, mamy zdjęcie z restauracji
  5. Zofia oszczędzała na wszystkim, pieniądze wysyłała dorosłym dzieciom. Okropnie się jej "odwdzięczyli"
  6. Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimę
  7. Wielkie starcie kiboli na autostradzie A4. Policja wszczęła śledztwo, są pierwsze efekt

Źródło: Pikio / kozaczek

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł