Aldi wycofuje uwielbiany produkt.

Znana sieć wycofuje popularny produkt, możesz go zwrócić. Powód zadziwia

Aldi jest niemiecka siecią dyskontów spożywczych - według Wikipedii jest siódma pod względem sprzedaży na świecie, która w Polsce ma wiele placówek handlowych. Z jej półek wycofano bardzo popularny produkt, z którego korzystają tysiące Polaków. Powód, dla którego wycofano go ze sprzedaży zadziwia każdego.

Aldi jest bardzo popularna siecią sklepów, do której wielu Polaków codziennie wybiera się po najzwyklejsze zakupy.Przedstawiciel sieci handlowej poinformował wszystkich klientów o niesamowitych wieściach, które są bardzo ważne. Niedawno mogliśmy zakupić towar, który jest wycofywany ze sklepów. Ciekawy jest powód, dla którego sklep postanowił cofnąć sprzedaż tego produktu.

Adam Małysz myślał, że je po prostu źle doprawiony rosół. To był dopiero początek, słynny skoczek przeżył ciężkie chwileAdam Małysz myślał, że je po prostu źle doprawiony rosół. To był dopiero początek, słynny skoczek przeżył ciężkie chwileCzytaj dalej

Aldi wycofuje towar, który każdy z nas mógł kupić

Większość produktów, które są wycofywane ze sklepów, są zazwyczaj pełne groźnych patogenów lub substancji, które stwarzają ryzyko zatrucia. Poniższy towar został wycofany z zupełnie innego powodu. Kostki lodowe w kształcie owoców stwarzają bowiem ryzyko zadławienia i w efekcie uduszenia, co nie zostało zaakceptowane przez właścicieli sklepu.

Dzisiaj grzeje:

 1. Zamówienie Maryli Rodowicz rozłożyło panią z mięsnego na łopatki. Zadała tylko jedno pytanie
 2. Smutna wiadomość dla seniorów. Zmieniono plany, nie mogą liczyć na wsparcie od rządu

Dokładne dane produktu:

 • Nazwa: kostki lodu w kształcie owoców,
 • Numer partii / data minimalnej trwałości: 28029922
 • Wyprodukowano dla: Aldi,
 • Wyprodukowane przez: Home Creation
 • producent: Miles GmbH

Kostki lodu do złudzenia mają przypominać prawdziwe owoce. Wielkość, kształt oraz barwa mogą skłonić szczególnie małe dzieci do połknięcia, co może skończyć się tragedią. Produkt bez problemu możemy oddać w każdym sklepie sieci Aldi bez konieczności okazywania paragonu. Przy okazji otrzymamy także zwrot gotówki.

- W produkcie tym stwierdzono możliwość ryzyka połknięcia, ponieważ ze względu na swoje właściwości, kolor i wielkość może być on mylony z żywnością - czytamy na portalu "Wiadomości Handlowe"

Najlepsze newsy:

 1. Jest już nad Polską. Wydano ostrzeżenia dla prawie całego kraju
 2. Są ofiary. Samolot rozbił się niedaleko Europy. Trudna akcja ratunkowa
 3. Nie wytrzymała, gdy zobaczyła kwotę. Była przygotowana na maksymalnie 2 zł
 4. Mszyce niszczą twoje krzewy owocowe? Zasiej obok nich jedną konkretną roślinę
 5. Nie masz pomysłu co ugotować na obiad? Takich kotletów jeszcze nie jadłeś
 6. Policja pod willą Lewandowskiego. Niepokojące doniesienia, ktoś chciał się włamać?

Źrodło: haps

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł