Aldi wprowadza rewolucjęWikipedia / Witoldstech / CC BY-SA 4.0

Ogromna rewolucja w Aldim. Właśnie potwierdzili, ostateczne pożegnanie już wkrótce

Nikt nie spodziewał się, że Aldi zrobi coś takiego. Niejednokrotnie mogliśmy zaobserwować zmiany wprowadzane przez sklepy, jednak żaden z nich nie zdecydował się na taki krok jak ten podjęty przez sieć Aldi. Decyzja może być prawdziwą rewolucją. Okazuje się, że już niebawem pożegnamy się z czymś co wydawało się standardem.

Wiele sklepów musi dostosowywać się do otaczającej nas rzeczywistości. Aldi zdecydował się na wyjątkowo odważny ruch. Do tej pory żadna z wielkich sieci nie złożyła tego typu deklaracji. Czego mogą spodziewać się klienci robiący zakupy w sklepach Aldi?

Dziś po wejściu do Biedronki możesz zaniemówić. Wystarczy mieć przy sobie jedną monetęDziś po wejściu do Biedronki możesz zaniemówić. Wystarczy mieć przy sobie jedną monetęCzytaj dalej

Aldi wprowadza rewolucyjne zmiany

Nie da się ukryć, że sklepy takie jak Aldi stoją w obliczu wielu wyzwań. Jednym z nich bez wątpienia jest konieczność ograniczenia wykorzystywania tworzyw sztucznych. Zgodnie z informacjami opublikowanymi na portalu Wirtualne Media, Aldi postanowiło, że opakowania ich produktów własnych będą wykonane wyłącznie z materiałów pochodzących z recyklingu lub certyfikowanych źródeł. Jednak możemy spodziewać się o wiele większych zmian.

Sieć Aldi deklaruje, że do końca roku 2025 wszystkie opakowania marek własnych będą zdatne do recyklingu. Warto zauważyć, że w sklepach Aldi już wcześniej dbano o ograniczenie używania tworzyw sztucznych. W Polsce, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu oraz Holandii wycofano już torby jednorazowe. Aldi zapowiada jeszcze jedną istotną zmianę.

Dzisiaj grzeje:

  1. Więźniowie zgotowali "przywitanie" ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Nagranie dla wyjątkowo wytrwałych
  2. Córka Natalii Kukulskiej jest wykapaną Anną Jantar. Mama gotuje jej dania wywołujące wielkie emocje
  3. Szykuje się nakaz testów dla osób wracających do kraju? Nasi sąsiedzi przerażeni wzrostem dobowej liczby nowych zakażeń

Co jeszcze planuje sieć Aldi?

Zgodnie z informacjami zawartymi na portalu Wirtualne Media, do 2023 roku w sklepach Aldi wszystkie ekologiczne owoce i warzywa mają mieć opakowania przyjazne środowisku. Sieć potwierdziła również, że zamierza wprowadzić torebki wielokrotnego użytku.

- Wierzymy, że wcielając je w życie przyczyniamy się do kształtowania postaw i przyjaznego otoczenia dla przyszłych pokoleń. Właśnie dlatego, ograniczenie ilości opakowań oraz zwiększenie udziału opakowań nadających się do recyklingu to działania, które znalazły się na naszej liście priorytetów. W ich wdrażaniu działamy zgodnie z zasadą „Ograniczenie. Ponowne wykorzystanie. Recykling” - powiedziała przytaczana przez portal Wirtualne Media Katarzyna Bawoł, będąca kierowniczką działu jakości i CR Aldi Polska.

Najlepsze newsy:

  1. Nie żyje aktor znany z seriali na TVP i Polsacie. Zmarł w wyniku zapalenia płuc
  2. Polska wprowadza kontrole na weselach. Grozić będą ogromne kary, warto się zainteresować
  3. Chiny znów zaskoczyły świat. Słowa słynnej wirusolog wbijają w fotel
  4. Piła napar z pokrzyw 7 dni. Zupełnie oczyściła organizm, warto z nich skorzystać
  5. Mama kupiła dzieciom lody, a po chwili wyrwała je i wyrzuciła od śmieci. Poznały powód i przestały się awanturować
  6. Skrytykowali Kamilę, że w piątek je kiełbasę. Na plebanii teściowa Ani widziała co jedzą księża, wpis zamieściła w sieci
  7. Radosław Majdan znalazł się w dramatycznej sytuacji. Druzgocące wiadomości wyszły na jaw

Źródło: Wirtualne Media

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł