Aleksandra i Michał ŻebrowscyInstagram/ olazebrowska

Dramatyczne wyznanie Aleksandry Żebrowskiej, chodzi o poronienia. Niewiarygodne, jaką rzecz zrobiły jej siostry

Aleksandra Żebrowska postanowiła podzielić się swoimi tragicznymi przeżyciami. Żona Michała Żebrowskiego opowiedziała o swoich poronieniach i dramacie jaki ją spotkał. W najgorszym czasie gwiazda mogła liczyć na wsparcie sióstr, nieprawdopodobne jak starały się umilić jej pobyt w szpitalu.

Aleksandra Żebrowska postanowiła poruszyć jeden z tematów tabu w obecnym społeczeństwie. Za pomocą Instagrama opowiedziała o swoich nieudanych ciążach oraz dramacie jaki przeżywała podczas poronień. Gwiazda niedługo zostanie po raz trzeci mamą, jak sama pisze jest to jej siódma ciąża - niestety cztery z nich nie przebiegły pomyślnie. Jak napisała Aleksandra, "nieudane" ciąże są tematem, o którym bardzo ciężko rozmawia się nawet z najbliższymi. Mimo tej trudności w opowiadaniu o prywatnej tragedii, Aleksandra zdecydowała się podzielić swoją historią, ponieważ to właśnie świadomość, że wiele innych kobiet przechodziło przez podobny dramat, dodawało jej otuchy. Przebywając w szpitalu Aleksandra Żebrowska mogła liczyć także na swoje ukochane siostry, które w ukryciu przemycały dla niej pewien produkt.

Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimęNiestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimęCzytaj dalej

Aleksandra Żebrowska mówi o swojej misji

- Ściskam wszystkich starających się o bobasa, wszystkich, którzy nie są gotowi, żeby mówić o tym co ich spotkało, wszystkich którzy boją się, że coś znowu będzie „nie tak”. W taki sposób Aleksandra zwraca się do ludzi, którzy mają podobne doświadczenia. Gwiazda swoim wpisem chciała przede wszystkim okazać wsparcie i przekazać, że nikt w takiej sytuacji nie jest całkiem sam. Wykazując się ogromną wrażliwością Aleksandra Żebrowska radzi także nam wszystkim, aby czasem powściągnąć swoją ciekawość i niekoniecznie pytać nachalnie o ciążowe plany naszych znajomych - nigdy nie mamy pewności, że nie przeżyli własnej tragedii, a rozmowa tylko podrażni świeże rany. Sama gwiazda podczas pobytu w szpitalu miała ogromne wsparcie, które pomogło jej podzielić się swoją historią.

Dzisiaj grzeje:

  1. GIS wydał najnowsze wytyczne dla szkół. Poważne zmiany w dotychczasowych działaniach
  2. Karol Strasburger wyjawił wszystko. Jego o 35 lat młodsza wybranka ma z nim jak w niebie
  3. Morawiecki zabrał głos ws. rekordu zakażeń. Mocne słowa o ignorancji Polaków, zagroził powrotem kwarantanny

Aleksandra Żebrowska w swoim pięknym wpisie postanowiła wystawić laurkę dla swoich sióstr. W najgorszych momentach ogromnym, symbolicznym wsparciem była przemycana w szpitalu pizza, którą siostry Aleksandry przynosiły ku jej pokrzepieniu. Rodzina w życiu Aleksandry odgrywa ogromną rolę i miała ogromne szczęście, że tak bardzo dbali o jej komfort podczas trudnych chwil. Aleksandrze możemy jedynie podziękować za szczerość, która dla wielu może okazać się wielką pomocą. Oby więcej było tak odważnych i bezkompromisowych gwiazd.

Najlepsze newsy:

  1. Łukasz Szumowski przerwał urlop, wraca do pracy. Chodzi o rekord zarażeń w Polsce, ponad 600 osób
  2. Dokładnie przyjrzeli się willi Jarosława Kaczyńskiego. Zadziwiające odkrycie tuż obok Matki Boskiej
  3. Premier dosadnie o powrocie do restrykcji. Jego słowa zaniepokoiły wielu
  4. Ksiądz z Podkarpacia miał wejść do Biedronki i ukraść 1 produkt. Porażające, jaką rzecz chciał wynieść
  5. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i zapytał o jedzenie za 2 zł. W odpowiedzi kasjer zrobił niewyobrażalną rzecz
  6. Przepis na ogórki kiszone Magdy Gessler bije na głowę inne. Restauratorka ma 1 wskazówkę
  7. Nie żyje były selekcjoner. Był legendą światowego sportu, pamiętały go miliony kibiców

Źródło: Instagam

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł