Alicja Majewska ma kłopotywikipedia.org/ Daniel Kruczynski CC 2.0

Smutnie wieści o Alicji Majewskiej, tak źle jeszcze nie bylo. Kiedyś opowiadala o swoich ulubionych potrawach i gotowaniu

Alicja Majewska zasłynęła hitami takimi jak "Być kobietą..." czy "Jeszcze się tam żagiel bieli". Niestety, mamy złe wieści dla wszystkich jej fanów. Jakiś czas temu opowiadała jeszcze o swoich ulubionych potrawach i gotowaniu z radością.

Alicja Majewska jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki. Jej zdolności wokalne są niesamowite i to właśnie dzięki nim zdobyła największą sławę. Jeszcze nie tak dawno temu uwielbiała opowiadać o gotowaniu swoich ulubionych potraw, jednak czasy beztroski niestety minęły. Dochodzą do nas słuchy o wyjątkowo smutnych wieściach z jej życia - tak źle jeszcze nie było.

Niespodziewany zwrot akcji u Martyniuków, padły ostateczne słowa. Czy w sławnej willi z piękną kuchnią nastanie spokój?Niespodziewany zwrot akcji u Martyniuków, padły ostateczne słowa. Czy w sławnej willi z piękną kuchnią nastanie spokój?Czytaj dalej

Alicja Majewska ma wielkie problemy

Majewska jest wielką artystką, która podbiła serca Polaków swoim talentem. Zwykle promienna, z ogromnym poczuciem humoru kobieta opowiedziała w jednym z wywiadów o smutnych wieściach z jej życia. Obecna sytuacja jest bardzo ciężka dla wielu artystów, do których należy także Alicja Majewska. Jej najwięksi fani ślą jej wyrazy współczucia, do których i my się dokładamy.

W wywiadzie z dziennikarzem Interii Majewska opowiadała ze śmiechem o swojej pasji do gotowania.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wyszła na jaw niewygodna prawda o Kuchennych Rewolucjach, Grzegorz stracił 25 tysięcy. Czy było warto?
  2. TVN przekazał ostrzeżenie dla Polaków, będzie się działo. Lepiej odłożyć wyjazdy
  3. Doskonała surówka z ogórków kiszonych. Dodatek popularnego warzywa niesamowicie podkręci ich smak

-W zakresie kulinariów jestem minimalistką. Kiedy wchodzę do restauracji, wybieram którąś z ulubionych potraw. Nie umiałabym nie zamówić tatara czy dobrego śledzia, a we włoskiej knajpce - carpaccio lub prostego makaronu aglio olio - opowiadała Interii Majewska - Wydaje mi się, że najlepiej gotujemy te potrawy, które nam smakują, a że wachlarz moich ulubionych nie jest bardzo rozległy, to za niewiele się zabieram. Nie przepadam za gorącymi daniami, więc najchętniej nie jadałabym obiadów, lecz same zimne przekąski czy sałatki, a na śniadanie serek, pomidor i jakąś dojrzewającą wędlinę - dodaje piosenkarka.

Niestety, to wszystko prawdopodobnie zmieniło się, gdy Majewska musiała zrezygnować ze swojego głównego źródła dochodu. Mowa oczywiście o koncertach, które z uwagi na szalejącą pandemię, musiały zostać odwołane. Jak podaje portal kobieta.wp kalendarz Mai został uszczuplony o ponad 30 spotkań z fanami. Wizja braku zarobków jest szczególnie przerażająca dla piosenkarki, ponieważ jej emerytura jest śmiesznie niska. Co miesiąc przysługuje jej jedynie około 1000 złotych.

Dziś ruszają godziny dla seniorów. Jest duża zmiana w porównaniu z wiosnąDziś ruszają godziny dla seniorów. Jest duża zmiana w porównaniu z wiosnąCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. ZUS przypomina: Już od dziś tysiące Polaków mogą wnioskować o specjalny "prezent". Wsparcie ma ruszyć szybko
  2. Dramatyczna sytuacja rolników, nic nie mogą zrobić. Prognozy nie są najlepsze, pogoda nie odpuści
  3. Wysłała męża po kapustę na gołąbki. Zobaczyła co kupił i zaczęła krzyczeć, popłaczecie się ze śmiechu
  4. Ewa piła pól szklanki soku co 3 dni. Nie mogła uwierzyć w zmiany, które zaobserwowała, teraz poleca go wszystkim
  5. Doskonały na kaszel i przeziębienie, nasze babcie zawsze miały go w zapasie. Syrop z szyszek wraca do łask
  6. Z ostatniej chwili: Nie żyje Mirosław Gontarski. Przed śmiercią opublikował porażające słowa, nikt nie pomógł

Źródło: kobieta.wp.pl, kobieta.interia.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł