Aneta KręglickaInstagram / @anetakreglicka_official

Burza pod zdjęciem najpiękniejszej Polki, padły mocne oskarżenia. Na ripostę nie trzeba było długo czekać

Aneta Kręglicka postanowiła pochwalić się na swoim profilu na Instagramie wyjściową kreacją. Jednak to nie ona przykuła największą uwagę fanów. Pod zdjęciem rozpętała się burza, której gwiazda nie pozostawiła bez odpowiedzi. Uważacie, że ma rację?

Aneta Kręglicka swoją karierę modelki rozpoczęła od wielkich sukcesów. W 1989 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a jeszcze w listopadzie tego samego roku Miss Świata na gali z Hongkongu. Od tego czasu jej życie zawodowe stało się pasmem imponujących sukcesów. Jej kariera początkowo opierała się na modelingu, jednak obecnie jest współwłaścicielką studia filmowego, a 2006 roku wzięła udział w Tańcu z gwiazdami. Mimo upływu ponad 30 lat od jej spektakularnej wygranej w konkursie piękności, Aneta Kręglicka nadal zachwyca swoją urodą. Jednak pod jej ostatnim zdjęciem pojawiły się bardzo niewybredne komentarze, które wywołały ostrą reakcję gwiazdy.

Raptownie zastygł i zamarł zbierając grzyby. Błyski pod ściółką zapamięta do końca życia, znalazł ich źródłoRaptownie zastygł i zamarł zbierając grzyby. Błyski pod ściółką zapamięta do końca życia, znalazł ich źródłoCzytaj dalej

Aneta Kręglicka - co nie spodobało się fanom modelki?

Aneta Kręglicka od zawsze kojarzy się z pięknem oraz szykiem. Nie bez powodu nadal pasuje do niej określenie najpiękniejszej Polki. Do tej pory zresztą, żadnej Polsce nie udało się otrzymać tak ogromnego wyróżniania jak tytuł Miss Świata. Internauci mają to co siebie, że nawet w zjawiskowej kobiecie potrafią znaleźć jakieś wady. Pani Aneta została potraktowana wyjątkowo nieprzyjemnie po wrzuceniu pozornie zwyczajnej fotografii. Komentarze "fanów" wywołują wielki niesmak.

Dzisiaj grzeje:

  1. Potwierdzono najczarniejszy scenariusz. Modlitwy nie wystarczyły, nie żyje
  2. Ostrożnie, hitowy napój może wywołać straszne zmiany w organizmie, nie jest wycofywany z Lidla, Biedronki i innych. Lepiej go nie kupować
  3. Niedziela handlowa, to frajda dla wielu Polaków. Dzisiaj uda nam się pojechać na zakupy?

Jak każda zawodowa modelka, Aneta Kręglicka może pochwalić się idealną sylwetką. Na jej ciele nie uświadczymy nawet grama zbędnego tłuszczu. Mimo, że od chwili kroczenia po wybiegu minęło nieco czasu, Aneta w dalszym ciągu prezentuje się, jakby na moment miała na niego wskoczyć. Obserwatorzy gwiazdy po zobaczeniu jej szczupłej figury na zdjęciu, wzięli sobie za cel wytknięcie jej rzekomo zbyt niskiej wagi. Od razu po publikacji fotografii posypały się komentarze - Bardzo panią szanuję, ale błagam, niech pani trochę przytyje - prosiła jedna z internautek. Później było tylko gorzej, bowiem kolejny komentarz był już jawnym oskarżeniem o promowanie chorób - A potem się dziwić, że dzieci chorują na zaburzenia odżywiania i anoreksję… Proszę mi wybaczyć, ale dla mnie takie wychudzone ciało nie jest niczym pięknym. Po pierwsze, to nie jest zdrowy widok, a po drugie, to nie żadna zazdrość, tylko szczera wypowiedź na to, co widzę - możemy przeczytać od innej "życzliwej" fanki.

Komentarze oceniające zdrowie gwiazdy oraz jej podejście do odżywiania były bardzo nieprzyjemne. Aneta Kręglicka postanowiła się z nimi rozprawić, odpowiadając na najbardziej zjadliwy - Dziękuję, ale o zdrowym odżywianiu może wiem więcej od pani, bo mam bliskie osoby, które szczególnie muszą o to dbać, więc proszę kolejny raz nie wyrokować, co wiem i nie dezawuować mojej wiedzy - skwitowała. Całe szczęście znalazły się także głosy rozsądku w całym szaleństwie dbania o wagę obcej osoby - Odkąd pamiętam, pani Aneta zawsze miała obłędną figurę i nadal ją ma i będzie mieć, taka natura, przemiana materii, geny, zdrowe odżywianie, sport, wszystko razem wzięte. - powiedziała fanka.

Też uważacie, że Aneta powinna wziąć sobie do serca rady zmartwiony fanów? Czy może, odżywianie i sylwetką są jej prywatną sprawą?

Aneta Kręglickafot: Instagram / anetakreglicka_official

Emerytka poszła z wnuczką do Biedronki. Przy kasie rozegrały się zatrważające sceny, brak słów na zachowanie kasjerkiEmerytka poszła z wnuczką do Biedronki. Przy kasie rozegrały się zatrważające sceny, brak słów na zachowanie kasjerkiCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Na stronie Gienka Loski opublikowana została pilna i ważna wiadomość. Potrzebne jest wsparcie
  2. 10 osób nie żyje, turyści wyskakiwali z okien. Dantejskie sceny w zagranicznym hotelu
  3. Dzisiaj ponad 800 zakażeń. Od jutra wchodzą bardzo poważne, uciążliwe obostrzenia
  4. Wrzuć na noc do toalety ząbek czosnku. Rano oniemiejesz widząc co się stało
  5. Przewidujemy ekstremalny szturm na Biedronkę. Wszystko przez 12+12, tłumy przy kasach są niemal pewne
  6. Tragiczny finał poszukiwań młodziutkiego sportowca. Niedawno opłakiwał śmierć przyjaciela, teraz do niego dołączył

Źródło: Pudelek

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł