Anna Dymna i uczta w serialu "Janosik"Scena z serialu "Janosik" opublikowanego na TVP VOD

Porażające, jakie rzeczy działy się na planie "Janosika". Anna Dymna opowiedziała o pamiętnej scenie bankietu, z jedzeniem stała się okropna rzecz

Nie da się ukryć, że Anna Dymna zyskała za sprawą serialu "Janosik" ogromną popularność. Aktorka miała wówczas zaledwie 20 lat i rozpoczynała swoją karierę. Mało kto zdaje sobie sprawę, że praca na planie nie należała do najłatwiejszych. Aktorka opowiedziała o tym dopiero teraz.

Anna Dymna występowała w wielu kultowych produkcjach. Jedną z nich bez wątpienia jest serial "Janosik". Ciężko uwierzyć, że praca aktora w tamtych latach mogła być tak ciężka. Anna Dymna opowiedziała o kulisach podczas jednego z wywiadów.

Surowy wyrok sądu, Zenek Martyniuk w rozpaczy. Jeszcze niedawno z radością pokazywał swoją luksusową kuchnięSurowy wyrok sądu, Zenek Martyniuk w rozpaczy. Jeszcze niedawno z radością pokazywał swoją luksusową kuchnięCzytaj dalej

Anna Dymna zdradziła sekrety serialu "Janosik"

W serialu "Janosik" Anna Dymna wcielała się w rolę hrabianki. Jednak mimo odgrywania tak "szlachetnej roli" aktorka nie mogła liczyć na ulgowe traktowanie. W trakcie rozmowy z portalem Fakt24 opowiedziała o tym, jak wyglądała praca na planie.

- Często warunki pracy były bardzo ciężkie. Nie było żadnych barobusów, cateringu, kamperów. Czasem na plan przyjeżdżała wojskowa grochówka albo kanapki i herbata. Zresztą byłam studentką i płaciłam tzw. frycowe. Czasem na poranne zdjęcia jeździłam nocami - no bo w dzień miałam zajęcia w szkole - pociągami z przesiadkami i bynajmniej nie pierwszą klasą. Często w tych pociągach było pusto, zimno, bez ciepłej herbaty i papieru toaletowego. Sypiałam w kilkuosobowych pokojach bez łazienki. Czasem wstawałam o czwartej rano, często w połowie nocy kończyłam zdjęcia. Ale atmosfera na planach była cudowna. Miałam wrażenie, że jestem w krainie, gdzie wybrane dzieci dostały zabawki i bawią się w film. Tyle było prawdziwej radości, żartów… teraz mi się wydaje, że ta atmosfera bije z ekranu. I to właśnie pamiętam, a nie zmęczenie, łzy i niedogodności - wyznała Anna Dymna. Jedna ze scen, która na długo zapadła w jej pamięci to ta, w której bohaterowie ucztują na dworze. Co stało się z jedzeniem?

Dzisiaj grzeje:

  1. Smutne wieści o Dorocie Szelągowskiej. Jeszcze niedawno pokazywała piękna kuchnię i mówiła o ulubionej restauracji
  2. Stan wyjątkowy w Polsce? Jest konkretna odpowiedź: "To uzasadnione"
  3. Dziś w Biedronce produkty spożywcze znikają w zastraszającym tempie. Zegar tyka, jutro może być za późno

Anna Dymna wspomina scenę bankietu z "Janosika"

- Pamiętam scenę bankietu. Stół uginał się od dobra wszelakiego, wędlin, bażantów pieczonych… Biedni rekwizytorzy wtedy nie mieli łatwego zadania. Sklepy mięsne świeciły pustkami. Ale mieli piękne głowy bażantów i wbijali je w pieczone kurczaki, potrafili wyczarowywać na tym stole wszystko małymi oszustwami i wyglądało wykwintnie i bogato, choć my, pamiętam, spożywaliśmy jakieś galaretki, by oszczędzać mięsiwo. Kręciliśmy te sceny w ogromnym upale i to przez dwa dni. Drugiego dnia poczuliśmy dziwny odór… jedzenie było wymienione na świeże, ale głowa bażanta zaczęła się rozkładać. Jednak trzeba było grać i, mimo zapachów, ze smakiem spożywać swoją galaretkę - opowiedziała Anna Dymna w rozmowie z portalem Fakt24. Nie da się ukryć, że taki los jedzenia jest wyjątkowo przykry. Jednak czego nie robi się dla odpowiedniego efektu.

Tragedia na grzybobraniu, czterech osób nie udało się uratowaćTragedia na grzybobraniu, czterech osób nie udało się uratowaćCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. ZUS będzie rozsyłać listy. Lepiej sprawdzaj skrzynkę, może okazać się, że masz zadłużenia
  2. Czy polska służba zdrowia wytrzyma 2 falę koronwirusa? Eksperci wskazują na jeden poważny problem
  3. Poniżona i wyrzucona z restauracji Magda Gessler nie zapomni feralnego dnia do końca życia
  4. Zaczyna się jutro, trwa tylko 2 dni. Wystarczy mieć ze sobą monetę 2 zł
  5. Tragedia na grzybobraniu, czterech osób nie udało się uratować
  6. Ich córeczka uznana jest za najpiękniejsze dziecko na świecie. Widok dziewczynki zapiera dech w piersiach

Źródło: Fakt24

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł