Anna DymnaEast News / autor: Piotr Molecki

Bardzo przykre informacje o Annie Dymnej, jest ciężko. Trudno jej nawet zrobić ulubione przetwory

Anna Dymna opowiedziała o swoich problemach, które bardzo utrudniają jej życie. Dzielna aktorka zachowuje jednak godny podziwu optymizm. Niestety, dolegliwości wpływają nawet na najbardziej prozaiczne czynności.

Anna Dymna jest jedną z najbardziej uwielbianych polskich aktorek. W szczycie swojej artystycznej kariery zasłynęła kultowymi rolami np: w "Janosiku" czy "Znachorze". Filmowe role Anny zachwycają widzów już od ponad 4 dekad, a jej ogromny talent broni się sam. W 2003 roku Anna Dymna postanowiła podzielić się swoim wewnętrznym dobrem z innymi i założyła fundację "Mimo wszystko", która zajmuje się pomocą osobom z niepełnosprawnościami intelektualnymi. Genialna aktorka wszystkie swoje siły poświęca właśnie dbaniu o innych. Rzesze fanów kochają ją za niesłabnący optymizm i radość życia, których nie skąpi nikomu, nawet w obliczu swoich własnych problemów zdrowotnych.

Robisz zakupy w Żabce? Teraz mogą zapukać do Twoich drzwi, wszystko z 1 powoduRobisz zakupy w Żabce? Teraz mogą zapukać do Twoich drzwi, wszystko z 1 powoduCzytaj dalej

Anna Dymna - siła i dobro mogą iść ze sobą w parze

Niewiele osób wie, że Anna Dymna kocha gotować, o czym opowiedziała w wywiadzie dla "Wysokich obcasów" - Mogę opowiedzieć o tym, że uwielbiam gotować i robić wszystko własnymi rękami. Może nieudolnie, ale samemu. Robię przetwory, nalewki, uwielbiam prać, sprzątać, pracować w ogrodzie. - wymieniła aktorka. Anna nie jest osobą, która przesadnie dużo odpoczywa. Bardzo ceni sobie życie w ruchu oraz bycie pożytecznym, czy to w domu, czy podczas swojej działalności charytatywnej. Niestety w ostatnim czasie musi radzić z sobie z kłopotami zdrowotnymi, które utrudniają wykonywanie ukochanych czynności.

Dzisiaj grzeje:

  1. 17-miesięczny chłopiec trafił do szpitala. Zmarł po zastrzyku podanym przez lekarkę
  2. Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobić
  3. Rząd wprowadza nowy program. Nawet 75 proc. dopłaty do czynszu, też możesz się załapać

Anna Dymna ze szczerością opowiedziała o dolegliwościach, które ją nękają - Teraz już trudno mi się schylać, bo mam różne problemy po licznych wypadkach i operacjach ortopedycznych. Ale gdy nie mogę się schylać, wyprostować, to leżę na trawce i na leżąco robię. Miałam operację barku, obu stóp. Mam jeszcze sprawną prawą rękę, choć wysiada dłoń… W razie czego będę zębami robić. - tak o nich mówi ta niezwykle dzielna kobieta. Anna Dymna potrafi nawet w obliczu choroby, cieszyć się życiem i czerpać z niego pełnymi garściami. My z całego serca życzymy jej jak najwięcej zdrowia oraz siły do kolejnych działalności, które szczerze doceniamy.

Porażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieciPorażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieciCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Niespodziewane zmiany w programie Taniec z gwiazdami. Widzowie będą zdezorientowani, zapadła decyzja
  2. Turystyczne miasto w żółtej strefie? Decyzja już jutro
  3. Stary skuteczny trick z liściem laurowym, który przyda się każdemu. Uratował niejedną domową katastrofę
  4. Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobić
  5. Bożena Dykiel nie wytrzymała. Gessler na długo zapamięta ich spotkanie
  6. Co dalej z Ligą Mistrzów w TVP? Jacek Kurski zdradził plany stacji na przyszły sezon

Źródło: wysokieobcasy

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł