Anna DymnaInstagram / fundacja_mimo_wszystko

Anna Dymna nagle poczuła dziwny odór. Niemal nikt nie wiedział co stało się na planie Janosika

Anna Dymna postanowiła opowiedzieć o pracy na planie kultowego "Janosika". Niesamowite jakie warunki musiała znosić młoda aktorka. Najbardziej wstrząsająca jest opowieść o ogromnym odorze na planie, nikt nie wiedział skąd się wydobywa. Prawda okazała się naprawdę okropna.

Anna Dymna ogólnopolski rozgłos zdobyła dzięki roli w niezapomnianym hicie serialowym "Janosik". Podczas nagrań Anna miała zaledwie 20 lat, a warunki w jakich kiedyś kręcono filmy w niczym nie przypominały dzisiejszych luksusów. Jak wspomina nie było na planie ciepłych posiłków, cateringu ani żadnych współczesnym udogodnień, na plan od wielkiego dzwona wjeżdżał co najwyżej gar wojskowej grochówki albo kanapki i herbata. Aby zdążyć na poranne zdjęcia Anna Dymna musiała jeździć w nocy pociągami, które były ciemne, zimne i bez papieru toaletowego. Jej dzień bardzo często rozpoczynał się już o 4 nad ranem. Jednak jak sama mówi najbardziej pamiętnym momentem była scena bankietu, kiedy nad planem unosił się nieprawdopodobny smród, którego źródło okazało się zaskakujące.

Ksiądz z Podkarpacia miał wejść do Biedronki i ukraść 1 produkt. Porażające, jaką rzecz chciał wynieśćKsiądz z Podkarpacia miał wejść do Biedronki i ukraść 1 produkt. Porażające, jaką rzecz chciał wynieśćCzytaj dalej

Anna Dymna wspomina "Janosika" - doniesienia z planu zdjęciowego

Mimo, że praca na planie kultowego serialu nie należała do łatwych to każdy moment Anna Dymna wspomina z ogromnym rozrzewnieniem. Aktorka uwielbiała rodzinną atmosferę na planie gdzie nie brakowało radości i żartów. Po upływie lat to właśnie te dobre momenty najbardziej zostały w jej pamięci. Jako początkująca aktorka, Anna miała niezwykłą możliwość współpracy z największymi gwiazdami kina i to było dla niej ogromne przeżycie. Jak sama mówi, na planie stroniła od jakichkolwiek romansów, ponieważ wielki podziw do kolegów po fachu skutecznie to uniemożliwiał. Niezwykłe czasy w jakich nakręcono "Janosika" najlepiej obrazuje wspomnienie sceny bankietu, która mogłaby nigdy nie powstać.

Dzisiaj grzeje:

  1. Podjęto natychmiastową decyzję o zamknięciu. Zagrożenie dla Polaków jest zbyt duże
  2. Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimę
  3. Na wakacyjnym bonie 500 plus można nieźle zarobić? Trzeba jednak poczekać 3 tygodnie

Jak opowiada Anna Dymna, czasy w których powstawał serial o Janosiku nie były łatwe. W sklepach półki świeciły pustkami, a przecież serialowe stołu szlachty powinny być zastawione najlepszymi mięsami. Rekwizytorzy na planie musieli wykazać się niezwykłą kreatywnością, aby z pieczonych kurczaków stworzyć iluzję bażantów. W tym celu używali głów bażantów, które wbijali w mięso kurczaka. Któregoś dnia nad planem zaczął zbierać się ogromny smród. Nikt na planie nie znał jego źródła. Dopiero później okazało się, że pod wpływem upału głowa bażanta zaczęła się rozkładać. Mimo okropnego zapachu aktorzy musieli jednak dokończyć scenę ucztowania i udawać, że ze smakiem pałaszują zawartość talerzy.

Najlepsze newsy:

  1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego sportowca. Miała raka mózgu i kręgosłupa
  2. Spędził godziny, aby przeanalizować Wiadomości TVP. Zadziwiające wnioski mówią wszystko
  3. Mieli spędzić rodzinny czas na plaży. Rodzice odwrócili wzrok tylko na chwilę. Sytuacja nabrała rozpędu
  4. Wielka kompromitacja w Familiadzie. Strasburger zapytał o jedzenie i zastygł słysząc odpowiedź
  5. Zofia oszczędzała na wszystkim, pieniądze wysyłała dorosłym dzieciom. Okropnie się jej "odwdzięczyli"
  6. Głodny bezdomny wszedł do restauracji i zapytał o jedzenie za 2 zł. W odpowiedzi kasjer zrobił niewyobrażalną rzecz
  7. Wielkie starcie kiboli na autostradzie A4. Policja wszczęła śledztwo, są pierwsze efekty

Źródło: fakt.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł