Anna Jantar pozostaje w pamięci fanów do dziś.instagram/@natalia.kukulska

TVP chce nakręcić serial o Annie Jantar. W dawnym wywiadzie zdradziła mnóstwo sekretów, mówiła też o gotowaniu

Anna Jantar zasłynęła dzięki wspaniałym przebojom, o których trudno zapomnieć nawet tak długo po tragicznej śmierci wokalistki. Miłośnicy jej twórczości być może będą mogli poznać ją jeszcze lepiej, bo za jakiś czas prawdopodobnie powstanie serial oparty na faktach z jej życia. Mimo ogromnej wiedzy na jej temat ciągle istnieją mało znane fakty o życiu Jantar, jak chociażby jej stosunek do gotowania.

Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej pod Warszawą, gdy wracała z jednego z koncertów w Stanach Zjednoczonych. Fani i rodzina artystki pogrążyli się w żałobie na długie lata, a najwięksi miłośnicy jej twórczości do dziś wspominają jej największe przeboje. Telewizja Polska jakiś czas temu wpadła na pomysł nakręcenia filmu i serialu o uwielbianej piosenkarce, dzięki czemu być może dowiemy się nieznanych dotąd faktów z jej życia.

Rudi Schuberth narzeka na żenująco niską emeryturę. Wybudował 4 domy obok Łeby, wynajmuje turystom i sprzedaje swoje wyroby wędliniarskieRudi Schuberth narzeka na żenująco niską emeryturę. Wybudował 4 domy obok Łeby, wynajmuje turystom i sprzedaje swoje wyroby wędliniarskieCzytaj dalej

Anna Jantar od kuchni - czy lubiła gotować?

Anna Jantar do dziś pozostaje w pamięci fanów i niezmiennie fascynuje, dlatego powstanie serialu lub filmu biograficzny o niej było kwestią czasu. Natalia Kukulska podobno już kilka miesięcy temu wyraziła na to zgodę, a "Na żywo" poinformowało, że trwają właśnie wstępne negocjacje. Córka Jantar być może mocno zadba o to, by scenariusze wiernie oddawały to, jaką osobą była jej matka. Media spekulują, czy będzie to w pełni możliwe chociażby ze względu na kontrowersje związane z niezbyt szczęśliwym małżeństwem piosenkarki. Jednocześnie też jednak wszyscy miłośnicy jej przebojów czekają na poznanie nieznanych dotąd faktów z jej życia.

Dzisiaj grzeje:

  1. Polacy pogrążają się w żałobie, niestety nie żyje. Smutną informację przekazał prezydent miasta
  2. Dlaczego Sekielski nagle chudnie? Podał lepszą niż wszystkie przepisy Gessler razem wzięte recepturę na zupę z buraka
  3. Koronawirus spowodował wzrost jednej usługi. Ludzie ustawiają się niemal w kolejkach

Ci, którzy znali Annę Jantar, mocno zaznaczają, że pomimo ogromnej kariery artystka nigdy nie zapomniała, że jest żoną i matką. Mimo to pozostała jednak nieco niespokojną duszą i razem z mężem byli dość nietypową parą jak na dawne realia. " - Jestem chyba żoną i kobietą nietypową. Nie lubię gotować, chociaż ze względów praktycznych, bardzo chciałabym nauczyć się. Nawet bardzo się staram. Ale nie potrafię siebie ocenić, nie wiem, czy jestem dobrą czy złą żoną" - opowiadała. Czy udawało jej się przyrządzić jakieś smakowite dania? Być może dowiemy się tego z serialu i filmu o Jantar.

Najlepsze newsy:

 1. Z ostatniej chwili: TVP przekazało dramatyczne informacje. Niestety nie przeżył, walczyli do końca
 2. TVP Info w zdumiewający sposób atakuje TVN. Odpowiedź na zarzuty jest mocna
 3. Podsłuchali turystów nad Bałtykiem. W głowie się nie mieści, co mówili, wstyd
 4. Zaczęło się, PIH musiała wkroczyć. Docierają najgorsze wieści, klienci Lidla, Biedronki i reszty sklepów muszą uważać
 5. Teresa Lipowska znacznie różni się od postaci z serialu. Teraz narzeka na wysokość emerytury, brakuje jej na leki
 6. Mateusz bardzo żałuje, że zjadł w restauracji Wojewódzkiego. Nie do opisania, co go spotkało
 7. Córka Jana Tomaszewskiego jest oszałamiająco piękna. Miliony Polaków nie wiedzą, że oglądają ją codziennie w telewizji (FOTO)

Źródło: Radio Zet, Plotek

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł