Anna Lewandowska ma botoks?fot. Lekarka w wielkim mieście Instagram

Podle poniżyła Lewandowską. Zarzuciła jej botoks na buzi, Ania urodę zawdzięcza nie tylko zdrowemu odżywianiu?

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej popularnych Polek w polskim show biznesie. Propagowana przez nią zdrowa dieta pomogła tysiącom ludzi zgubić zbędne kilogramy i poprawić jakość swojego życia. Niestety, celebrytka została poniżona - czy jej piękny wygląd to nie tylko efekt zdrowego odżywiania?

Anna Lewandowska ma ogromną ilość zasług. W trakcie swojej długiej obecności w show biznesie dała poznać się jako miłośniczka zdrowego trybu życia, w którym obfituje mnóstwo ruchu i bardzo zdrowa oraz zbilansowana dieta. Niestety, nie brakuje jej przeciwników, którzy przy każdej okazji będą próbowali wbić jej szpile. Zarzucono jej coś wyjątkowo okropnego - jej uroda ma nie być jedynie efektem ciężkiej fizycznej pracy oraz zdrowej diety. "Lewa" ma korzystać z zabiegów z botoksem.

90% Polek psuje mizerię robiąc 1 błąd. Ujawniamy 90% Polek psuje mizerię robiąc 1 błąd. Ujawniamy "magiczną" sztuczkę babć, dzięki niej smakuje bajecznieCzytaj dalej

Anna Lewandowska swoją urodę zawdzięcza nie tylko ciężkiej pracy?

Dieta Anny Lewandowskiej jest z pewnością bardzo rygorystyczna. Aby utrzymać tak zgrabną sylwetkę trzeba wiele poświęcić. Nie można pozwolić sobie na częste jedzenie fast foodów, czy słodyczy. Nawet jeden dzień folgowania może sprawić, że organizm odłoży nadprogramowe kalorie w formie zbędnej oponki na brzuchu. Lewandowska mnóstwo czasu musi spędzać także na siłowni, na której ćwiczy swoje mięśnie, aby zachwycać formą swoich fanów. Słychać jednak głosy, jakoby Anna swój wygląd zawdzięczała nie tylko dietetycznym wyrzeczeniom oraz ciężkiej pracy na siłowni.

Dzisiaj grzeje:

  1. Gessler podała przepis na barszcz buraczany na zakwasie. 1 składnik wzbudził kontrowersje fanów, mistrzowska odpowiedź gwiazdy
  2. Wprowadzają trzeci poziom ostrzeżenia w Polsce. Ważna wiadomość dla wszystkich, szczególnie planujących podróże
  3. Wielki gwiazdor nie żyje. Nie dostawał pieniędzy nawet na jedzenie

"Lekarka w wielkim mieście" jest profilem na Instagramie prowadzonym przez dr medycyny estetycznej Annę Adamczyk. W jednym z postów oceniła twarz Anny Lewandowskiej i powiedziała co jej zdaniem zmieniła w swoim wyglądzie trenerka.

- Ania zainwestowała w aparat na zęby. Dzięki czemu jej uśmiech stał się piękniejszy, a dolne piętro uległo pozytywnej zmianie. Według mnie nie ma tu żadnych licówek, jednak nie wykluczam odbudowy kompozytowej, która często jest potrzebna po leczeniu ortodontycznym - ocenia Adamczyk - Botoks na trzy okolice. Tak na 99 procent, jako że buzia Ani jest bardzo mimiczna i uwielbia się uśmiechać - dodaje lekarka.

Mimo wszystko, na zakończenie swojej oceny, stwierdza, że zmiany są wyjątkowo subtelna i bardzo na plus.

- Ania jak każda kobieta chce długo zachować młody wygląd więc myślę , że korzysta z zabiegów profilaktycznych / przeciwstarzeniowych a jeśli miała jakieś poprawki to są bardzo subtelne i zdecydowanie na plus - kończy ocenę dr Adamczyk.

Codziennie podawali jej sok z kiszonych buraków. Teraz z niesamowitych powodów poleca go wszystkimCodziennie podawali jej sok z kiszonych buraków. Teraz z niesamowitych powodów poleca go wszystkimCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. W 2021 roku bądź gotowy na kolejną sporą opłatę. Do rachunków już teraz możesz doliczyć 130,30 zł
  2. W weekend sytuacja skrajnie się pogorszy, od 19.10 się zacznie. Zła wiadomość dla wszystkich właścicieli gospodarstw
  3. Nieziemsko pyszna surówka z selera, zrobisz ją w niecałe 5 minut. Ekspresowa porcja witamin zwalczy każde osłabienie
  4. Ekspresowy przepis na ciasto drożdżowe, który zawsze się udaje. Nie ma szybszego i lepszego
  5. Niewiarygodnie pyszne placki ziemniaczane z jednego składnika. Ania Starmach podała rewolucyjny przepis
  6. Na wesele nagle wparowała policja, zaczęła wyprowadzać ludzi. Wszystko się nagrało

Źródło: radiozet.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł