Anna Maria Wesołowska o wielkiej życiowej tragediiMARCIN SMULCZYNSKI/East News

Ogromny smutek. Paraliż po poważnej operacji mózgu, Anna Maria Wesołowska zdradziła wielki sekret

Anna Maria Wesołowska ostatnimi czasy przeszła wiele życiowych tragedii. Niedawno przeszła bardzo poważną operację mózgu, po której dostała paraliżu. Wesołowska zdradziła wielki sekret swojego trybu życia - mimo wszystko zalała ją ogromna fala hejtu.

Anna Maria Wesołowska ostatnie lata miała pełne ciężkich chwil. Teraz uśmiechnięta zdradza o swoim sekrecie, który prawdopodobnie postawił ją na nogi i dał wiele pozytywnej energii. Strata wieloletniego męża odcisnęła się na niej potężnym piętnem, lecz życie przygotowało dla niej kolejne kłody. Z tego powodu musiała przejść bardzo poważną operację mózgu, która pozostawiła na jej twarzy pewne ślady. Wesołowska zdradziła sekret, dzięki któremu była w stanie powrócić do normalności względnie szybko.

Uważajcie, jutro ogromna i nagła zmiana pogody. Nadciąga niewyobrażalne, fatalne doniesienia nie tylko dla grzybiarzyUważajcie, jutro ogromna i nagła zmiana pogody. Nadciąga niewyobrażalne, fatalne doniesienia nie tylko dla grzybiarzyCzytaj dalej

Anna Maria Wesołowska - znamy powód jej długiego zniknęcia z telewizji

Anna Maria Wesołowska, sędzia znana z programu „Sędzia Anna Maria Wesołowska” przez długi czas nie była obecna w mediach. W 2019 roku zmarł jej mąż, z którym była blisko 50 lat w związku małżeńskim. Tego samego roku musiała przejść bardzo poważną operację mózgu, bez której mogłaby nie przeżyć. Niestety, leczenie spowodowało pewne zmiany w jej wyglądzie, które nie minęły uwadze internautów.

Na jednym ze zdjęć Wesołowskiej widać, jak jedno oko jest większe od drugiego. Taki defekt był wynikiem częściowego paraliżu twarzy, który pojawił się po wycięciu guza mózgu.

- Chirurg plastyk się nie popisał. Po co tej kobiecie tego typu operacje? - napisał uszczypliwy internauta.

Dzisiaj grzeje:

  1. Nie żyje wielka legenda. Zrozpaczona rodzina wydała oświadczenie, do końca walczyli o jego życie
  2. Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobić
  3. Kontrolerzy rozeszli się po kraju, do ciebie też mogą zapukać. Kara to aż 681 zł

- Po co taki wpis? Przecież to nie chirurg plastyk, bo miałam poważną operację onkologiczną i mogę podziękować panu profesorowi, który uratował mi życie. To, że część twarzy jest trochę inna, bo lekko sparaliżowana, czy to ma znaczenie? Zostało trochę wygolonej głowy, ale ja żyję, mówię, myślę - mówi Wesołowska

Teraz prawniczka jest w o wiele lepszej formie, a jej wygląd wywołuje w niektórych wręcz ukłucia zazdrości. Gwiazda zdradziła co pozwoliło jej wrócić do dawnego wyglądu. Kobieta uważa, że płatki owsiane na śniadanie są sekretem jej szybkiego powrotu do zdrowia.

- Jakoś tak dobrze na mnie wpływają, a poza tym mam pięcioro wnucząt, one też lubią owsiankę - tłumaczy Wesołowska w rozmowie z Agatą Młynarską, ambasadorką kanału Discovery Life.

Biedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientówBiedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientówCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. TVP nagle zwolniło popularną dziennikarkę po 15 latach pracy. Oburzające szczegóły, aż trudno uwierzyć
  2. Wybuch wstrząsnął miastem na Pomorzu. Wiadomość obiegła media
  3. Stary skuteczny trick z liściem laurowym, który przyda się każdemu. Uratował niejedną domową katastrofę
  4. Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobić
  5. Bożena Dykiel nie wytrzymała. Gessler na długo zapamięta ich spotkanie
  6. Pilne informacje w sprawie Roberta Lewandowskiego. Złe wieści przed finałem Ligi Mistrzów, Polak nie da rady wygrać?

Źródło: se, rmfmaxxx

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł