Anna PrzybylskaTricolors East News

Smutne, że Ani już nie ma. Kiedyś zrobiła deser dla synka, skosztował, a jego reakcja była niesamowita

Anna Przybylska zdobyła sympatię milionów Polaków. Tłumy fanów były zdruzgotane jej przedwczesną śmiercią. Mało kto wie, że jedną z pasji aktorki było gotowanie. Gdy brała się za desery, zawsze dodawała składnik, który dla na jej synku pewnego razu zrobił ogromne wrażenie.

Anna Przybylska posiadała wiele talentów oraz pasji. Szerszej publiczności była znana przede wszystkim ze swoich niezapomnianych ról filmowych oraz serialowych. Uwielbiana aktorka była także ogromną miłośniczką sportu oraz zdrowego trybu życia. Dla jej fanów ogromnym zaskoczeniem może być fakt, że z przyjemnością spędzała długie godziny na gotowaniu. Jak sama przyznawała, gotowanie dawało jej możliwość ekspresji własnej i rzadko kiedy stosowała się do przepisów. Po jednym z takim eksperymentów jej synek powiedział niezapomniane słowa.

Teresa boi się chodzić do Biedronki. Ujawniła co się stało po zakupie popularnego produktuTeresa boi się chodzić do Biedronki. Ujawniła co się stało po zakupie popularnego produktuCzytaj dalej

Anna Przybylska jakiej nie znaliśmy

Dla Ani desery nie były ulubionymi typami potraw. Zdecydowanie lepiej czuła się gotując potrawy wytrawne. Jednak posiadała kilka stałych deserów w swoich repertuarze i to właśnie nimi brylowała wśród gości. Anna Przybylska była znana ze swojej nienagannej figury, jednak podczas deserów nigdy nie chodziła na kompromis. Kiedyś żartobliwie skomentowała pomysł ograniczania się podczas jedzenia słodkości - Widziałam już takie patenty, że ktoś je tylko krem z tortu, ale dla mnie to jest profanacja, to jak uprawiać seks w prezerwatywie!. Aktorka słynęła z ciętego języka oraz ogromnego poczucia humoru, więc jej dania odzwierciedlały jej artystyczną duszę. Jednak jeden warunek musiał być spełniony, składniki do potraw zawsze pochodzi z dobrych, zaufanych źródeł. Dzięki temu nawet najprostsze przepisy wychodziły znakomicie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  2. Kotlety schabowe mięciutkie jak aksamit. Dzięki trikowi Kuronia z folią, genialny przepis
  3. Blisko 76 tys. Polaków dostanie ekstra pieniądze od ZUS. Niektórzy nawet po 12 786 zł

Anna Przybylska mimo, że nie była mistrzynią deserów, czasem decydowała się na małe kuchenne szaleństwo. Jak sama przyznała, uwielbiała ciasta z dużą ilością alkoholu, który uwypuklał smak słodkości. Pewnego razu postanowiła zrobić klasyczne tiramisu i je także podlała solidną ilością wysokoprocentowego trunku. Po wykonaniu swojego popisowego dania, dała je do posmakowania synowi. Ten po uszczknięciu kawałka zawołał - Mamo, teraz będę pijany! - słowa malca Anna bardzo dobrze zapamiętała i często wspominała je z rozbawieniem.

Najlepsze newsy:

  1. ZUS rusza na kontrole. Urzędnicy będą prześwietlać każdego, kto skorzystał z rządowej pomocy
  2. Są ofiary. Tragedia w górach. Smutne wieści ze świata
  3. Córka aktora Boczka z "Kiepskich" wyrosła na przepiękną kobietę. Jej mama i tata gotują nietypowe dania, jednak ona nie jada w domu rodzinnym
  4. Niezawodny przepis babci na cudowne ogórki kiszone. Tajemnicą sukcesu jest 1 zasada
  5. Ewa Chodakowska nigdy nie wrzuca do rosołu 1 rzeczy. Ma lepszą i zdrowszą alternatywę
  6. Adam Małysz pilnie zaapelował do wszystkich Polaków. Chodzi o sprawę życia i zdrowia

Źródło: plotek

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł