Anna Seniuk i jej dietaPixabay / dbreen; TRICOLORS/East News

Mąż zostawił ją dla młodszej, wtedy usłyszała porażającą diagnozę. Przez chorobę musiała zmienić dietę, bardzo schudła

Anna Seniuk bez wątpienia jest jedną z najwybitniejszych polskich aktorek. Jej role na stałe wpisały się w naszą kulturę. Mało kto podejrzewałby, że gwiazda musiała przejść na dietę. Wszystko przez problemy zdrowotne. Anna Seniuk straciła sporo na wadze.

Anna Seniuk jest kolejną gwiazdą, która musiała zmienić swoje nawyki żywieniowe. Aktorka wyznała z jakich produktów spożywczych zrezygnowała w trosce o zdrowie. Okazuje się, że Anna Seniuk ciężko chorowała i przeszła przez rozstanie z mężem.

Ból gardła, kaszel, katar - na wszystko pomoże syrop, który zrobisz w domu. Składniki znajdziesz na spacerze w parkuBól gardła, kaszel, katar - na wszystko pomoże syrop, który zrobisz w domu. Składniki znajdziesz na spacerze w parkuCzytaj dalej

Anna Seniuk zdradziła sekrety ze swojego życia

Nie da się ukryć, że Anna Seniuk jest wyjątkowo utalentowaną aktorką, a jej role na długo pozostają w pamięci. Kreacje z "Czterdziestolatka", "Potopu" czy "Konopielki" z całą pewnością są nie lada osiągnięciem. Jednak oprócz sukcesów zawodowych Anna Seniuk borykała się z problemami w życiu prywatnym.

Okazuje się, że Anna Seniuk rozstała się ze swoim mężem, z którym wzięła ślub po trzech miesiącach znajomości. Wówczas jej kariera dopiero się zaczynała. Para doczekała się dwójki dzieci. Niestety, małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Mąż wyprowadził się od aktorki.

- Pamiętam, że ja zawsze byłam bardzo zmęczona pracą i domem. Próbowałam to jakoś łączyć, ale nie bardzo się udawało - wyznała Anna Seniuk, przytaczana przez portal Super Express, powołujący się na książkę "Nietypowa baba jestem". Para do dzisiaj nie ma rozwodu, jednak ich drogi się rozeszły. Mimo wszystko utrzymują przyjazne relacje.

- Przecież wiele lat byliśmy ze sobą i mieliśmy wiele fantastycznych wspomnień, wiele wspólnych emocji: rodzenie dzieci, meblowanie mieszkania, wakacje - stwierdziła Anna Seniuk. Później aktorka miała otrzymać kolejny cios od życia.

Dzisiaj grzeje:

  1. Co za odkrycie. Niestety, dzięki niemu gołąbki są tak dobre, że trzeba je zrobić, nawet jak ci się nie chce gotować
  2. Stało się, nad Bałtykiem skończyły się przelewki. Wszystko stracili w mgnieniu oka. Mają już dość
  3. Przypaliła ulubione garnki w domu. Na szczęście okazało się, że w lodówce miała najlepszy z możliwych ratunek

Anna Seniuk usłyszała diagnozę. Nie obeszło się bez diety

Zgodnie z informacjami opublikowanymi na portalu Pomponik, w 1993 roku Anna Seniuk usłyszała przerażającą diagnozę. Stwierdzono u niej nowotwór piersi. Powikłania po chorobie pozostały z nią do dzisiaj. Anna Seniuk opisała je w swojej książce.

- Zostałam bez węzłów chłonnych w lewej ręce. Ciągle mam kłopoty z tą ręką, trzeba chodzić na rehabilitację, na masaż, spać na takiej trójkątnej poduszce, trzymać w czasie spania rękę do góry. Nie dźwigać. I takie tam - napisała Anna Seniuk, przytaczana przez portal Pomponik. Po pewnym czasie lekarze zasugerowali przejście na dietę.

Anna Seniuk zrezygnowała ze słodyczy oraz potraw mącznych. W odstawkę poszło również mięso czerwone, które zastąpiono drobiem i rybami. Dieta Anny Seniuk opiera się głównie na warzywach. Tego typu jadłospis poprawił jej kondycję zdrowotną.

Nie da się ukryć, że Anna Seniuk znacząco schudła. Jednak jest jeden z wielu plusów zdrowszej diety. Gwieździe przestały doskwierać bóle kręgosłupa i kolan. Dzięki temu nadal może realizować się artystycznie, dostarczając nam rozrywki swoimi kreacjami aktorskimi.

Anna Seniuk

Jan Bielecki/East News

Dokładnie przez 7 dni piła sok z buraka, wszystkie zmiany zapisywała. Po tygodniu wyznała szokującą prawdęDokładnie przez 7 dni piła sok z buraka, wszystkie zmiany zapisywała. Po tygodniu wyznała szokującą prawdęCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Zadłużenie nie musi oznaczać końca, spora część Polaków może się uratować. Jest sposób, żeby uchronić się przed najgorszym
  2. Nagły zwrot akcji. Magda z "Rolnik szuka żony" już nie musi się niczego obawiać
  3. Syrop imbirowy działa jak antybiotyk. Ma też inne zalety, pomaga w przykrych dolegliwościach
  4. Znacznie bardziej aromatyczne i soczyste niż zwykłe, poznaj smak kotletów paryskich. Banalne w wykonaniu, sekret tkwi w panierce
  5. Ciasto jak z bajki, chatka puchatka z miejsca skradnie wasze serca. Nie próbujcie się jej oprzeć
  6. Nowy objaw koronawirusa. Dotyczy oczu
  7. Niepokojące sceny pod warszawskimi kościołami, pojawiły się doniesienia o pobiciu. Są nagrania

Źródła: Super Express, Pomponik

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł