Arbuz z niepokojącym wnętrzem.Facebook

Kasia pyta czy jeść arbuza mającego okropność w środku po jej wykrojeniu. Co jej radzicie?

Arbuz to jeden z ulubionych przysmaków w czasie letnich, upalnych dni. Nietrudno znaleźć jego miłośników. Do tego grona zaliczała się Kasia, która pewnego dnia przekroiła owoc i ujrzała wyjątkowo niepokojący widok. Arbuz pod skórką skrywał osobliwe znalezisko. Niektórych mogłoby przyprawić o ciarki. Co to jest?

Niejednokrotnie mogliśmy natknąć się na najróżniejsze okropności w produktach spożywczych. Jednak arbuz byłby jednym z ostatnich, w których byśmy ich się spodziewali. Kasia nie mogła uwierzyć własnym oczom. Od razu musiała podzielić się swoim odkryciem z internautami. Wszyscy zachodzą w głowę czym może być owa skaza.

6-latek zaprosił 32 osoby na urodziny i nikt nie przyszedł. Żadnego dziecka nie powinna spotkać podobna przykrość6-latek zaprosił 32 osoby na urodziny i nikt nie przyszedł. Żadnego dziecka nie powinna spotkać podobna przykrośćCzytaj dalej

Arbuz i dziwna narośl

Przeważnie narośle tego typu możemy zastać na mięsie. Arbuz z takim mankamentem nie jest częstym widokiem. W związku z tym w umyśle Kasi zrodziło się istotne pytanie. Czy owoc posiadający odpychający środek jest na pewno jadalny?

Arbuz jest uwielbiany na całym świecie. Świadczy o tym chociażby fakt, że jest uprawiany w wielu krajach na różnych kontynentach. Istnieją różne odmiany tego owocu, jednak w żadnym nie spodziewalibyśmy się czegoś takiego. Najprawdopodobniej każdy zaniepokoiłby się widząc dziwną fioletowo-brązowe znamię.

Dzisiaj grzeje:

  1. Adam Małysz myślał, że je po prostu źle doprawiony rosół. To był dopiero początek, słynny skoczek przeżył ciężkie chwile
  2. Smutna wiadomość dla seniorów. Zmieniono plany, nie mogą liczyć na wsparcie od rządu

Nikt nie spodziewałby się, że arbuz może wzbudzać takie wątpliwości

- Mieliście kiedyś takie coś w arbuzie? Nie śmierdzi ani nic. Waham się czy odkroić i resztę zjeść, czy lepiej wyrzucić - napisała Kasia załączając na Facebooku zdjęcie, na którym uchwycony został felerny arbuz. Co byście jej poradzili w takiej sytuacji?

Zagwozdka wciąż nie została rozwiązana, jednak może dzięki Twojej pomocy uda się ustalić, czy arbuz posiadający w środku dziwny twór nadaje się do spożycia. Niestety, póki co pojawia się coraz więcej pytań, a odpowiedź nadal pozostaje tajemnicą.

Najlepsze newsy:

  1. Kinga Duda w poważnych tarapatach? Upubliczniono korespondencję. Co teraz zrobi?
  2. Są ofiary. Samolot rozbił się niedaleko Europy. Trudna akcja ratunkowa
  3. Nie wytrzymała, gdy zobaczyła kwotę. Była przygotowana na maksymalnie 2 zł
  4. Nie masz pomysłu co ugotować na obiad? Takich kotletów jeszcze nie jadłeś
  5. Michała zwolnili z pizzerii w Kraśniku. Zemścił się na właścicielce w najbardziej perfidny sposób
  6. Policja pod willą Lewandowskiego. Niepokojące doniesienia, ktoś chciał się włamać?

Źródło: Facebook

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł