Policja w Auchan z powodu maseczekhttps://pixabay.com/

Nagle policja wparowała do Auchan i zaczęła karać ludzi. Kinga zamarła widząc co się dzieje

W jednym ze sklepów sieci Auchan doszło do incydentu z udziałem policji. Klientka nie mogła przejść obojętnie obok tego, co zobaczyła, biorąc pod uwagę napiętą sytuację epidemiologiczną w kraju.

Auchan jest sklepem, który ma swoje hale w całej Polsce. To jedna z sieci, która ze szczególną ostrożnością powinna podchodzić do panujących restrykcji z uwagi na powierzchnię sklepów oraz ilość klientów, która odwiedza je każdego dnia.

Dawał córce pieniądze na jedzenie. Na starość zarejestrowała go w domu opieki i zabrała wszystkoDawał córce pieniądze na jedzenie. Na starość zarejestrowała go w domu opieki i zabrała wszystkoCzytaj dalej

W sklepie sieci Auchan doszło do naruszeń

Od miesięcy uczymy się żyć w nowej rzeczywistości, której nieodłącznym elementem jest maseczka bądź przyłbica, płyn antybakteryjny oraz rękawiczki. Wraz z drugą falą pandemii wprowadzono obowiązek zasłaniania ust, oraz nosa wszędzie, nawet na powietrzu. Ze szczególną uwagą mówiło się o sklepach, komunikacji miejskiej czy innych miejscach, które są skupiskiem ludzi.

Na warszawskiej Pradze w sklepie przy ulicy Jubilerskiej, doszło do interwencji policji. Do noszenia maseczek nie stosowali się klienci, ale również pracownicy sieci.

Pani Kinga, klientka sklepu Auchan, opowiada o swojej chorobie. Nowotwór szpiku oraz choroby współistniejące. W obawie o własne życie dba o przestrzeganie narzuconych przez rząd restrykcji. Jakie było jej zdziwienie, kiedy nie tylko klienci nie zasłaniali ust oraz nosa, ale również pracownicy sklepu Auchan. Pani Kinga zwracała uwagę osobom, które postanowiły nie przestrzegać odgórnie narzuconych zasad. Niektóre z nich założyły maseczki w prawidłowy sposób zaraz po interwencji, inne udały, że rozmowy nie było.

Pani Kinga postanowiła wezwać policję, która wyegzekwuje brak stosowania się do zasad.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wzmacnia odporność i pozwala zwalczyć najgorsze przeziębienie. Syrop z 3 składników bije rekordy popularnosći
  2. Zacznie się w sobotę w Polsce. Ostrzeżenia na Wszystkich Świętych, trzeba bardzo uważać, wiadomość dla wyjeżdżających na weekend
  3. Zaskakujący produkt, który może uchronić Twoje zdrowie. Zdrowszy od czosnku, ogórków kiszonych i zakwasu z buraków razem wziętych

Policja wyciągnęła konsekwencje

W bardzo krótkim czasie na terenie sklepu pojawił się patrol, który postanowił wyegzekwować karę za stwarzanie zagrożenia.

Jak mówi St. asp. Katarzyna Puszczyk z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII, mandat został wypisany dwóm osobom. Reszta przed interwencją policjantów zakryła usta oraz nos w sposób prawidłowy.

Głos w całej sprawie zabrała Pani Dorota Patejko, dyrektorka do spraw komunikacji sieci Auchan. Podkreśliła, że wszyscy, zarówno klienci jak i pracownicy, są zobowiązań do noszenia maseczek. Zaznaczyła również, że w sklepie widnieją plakaty oraz infografiki na temat przestrzegania zasad higieny w czasie trwania pandemii. Każdy klient oraz pracownik jest informowany na temat panujących w sklepie zasad. Całe zajście nazywa incydentalnym, które nie ma prawa powtórzyć się ponownie.

Czas epidemii jest trudny dla nas wszystkich, ale pamiętajmy, że nieprzestrzeganiem zasad narażamy nie tylko siebie, ale również innych.

Miliony Polaków czekają w napięciu. Zacznie się dziś co do minuty o 21:30Miliony Polaków czekają w napięciu. Zacznie się dziś co do minuty o 21:30Czytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Strajk Kobiet: Na Warszawę idzie cała Polska. Mieszkańcy oferują nocleg za darmo
  2. Dziesiątki tysięcy spaliły się w jedną noc. Nikt nie dowierza, wielka tragedia
  3. Masz w kieszeni 5 złotych? Biegnij po składniki na wybitne ciasto, błyskawiczne i tanie, smakuje jak niebo
  4. Gessler zdradziła największe tajemnice dot. idealnego ciasta i farszu na pierogi. Przepis zachwyca każdego
  5. Połącz parę składników i gotowe szybciej niż w 5 minut. Błyskawiczne ciasto bez pieczenia
  6. Pijany kierowca ciężarówki w Lubinie. Jest nagranie
  7. Gwiazdor “Świata według Kiepskich” przechodził dramat znacznie wcześniej. Heroiczna postawa aktora, nie dawała poznać po nim choroby

Źródło: finanse.wpl.pl

Następny artykuł