Autyzm i niebezpieczny napójFacebook / Danielle Phillips

Poczęstowali 12-latka z autyzmem napojem. Wypił i upadł na ziemię, w puszce była okropna zawartość

Nikt nie spodziewał się, że chłopiec, u którego został zdiagnozowany autyzm, stanie się obiektem podłego żartu. Ciężko uwierzyć, że nieświadome zagrożenia dziecko zostało potraktowane w ten sposób. Jego historia jest wstrząsająca.

Autyzm nadal jest niezrozumianym zaburzeniem. Jednak wraz z postępem coraz więcej wiadomo na jego temat. Niestety, niektóre dzieci uważają go za powód do drwin. Tak właśnie było w przypadku 12-letniego chłopca. Myślał, że koledzy dają mu normalny napój.

Już dawno mogłeś mieć COVID-19. Podano 7 objawów, nie tylko utrata smakuJuż dawno mogłeś mieć COVID-19. Podano 7 objawów, nie tylko utrata smakuCzytaj dalej

Autyzm nie był jego jedynym problemem

Chłopiec, u którego został zdiagnozowany autyzm, wyszedł z domu razem ze swoim bratem. Spotkali grupkę starszych od siebie dzieci. 12-latek otrzymał od nich napój. Jednak z uwagi na autyzm nie odczytał złych intencji pozostałych dzieci. Po wypiciu niemal natychmiast runął na ziemię. Do czego doszło w angielskim Sussex?

Kiedy chłopiec z autyzmem upadł na ziemię, jego brat zaczął wołać o pomoc. Grupa dzieci uciekła. Krzyki usłyszała przechodząca nieopodal kobieta. Pogotowie zabrała ze sobą 12-latka, u którego zdiagnozowano autyzm. Rodzina podejrzewa, że napój został wzbogacony o wybielacz. Matka chłopca zamieściła na Facebooku przejmujący wpis.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ujawniono ukryty cel godzin dla seniorów. Powód daje do myślenia
  2. Nagle był huk, 4 osoby nie żyją. TVP przekazało tragiczne wiadomości z zagranicy
  3. Ekspresowe i nieziemsko pyszne ciasto, na którego punkcie oszalał cały świat. Wszystkie składniki masz pod ręką

Niepozorny napój doprowadził do dramatu

- Każdy myśli, że jego to nie dotyczy... ale oto dowód, że tak naprawdę to może się zdarzyć każdemu, coś może potoczyć się strasznie źle. Mój 12-latek myślał, że spotkanie z kolegami to śmiech i odrobina zabawy, a skończyło się tym, że zapadł w śpiączkę i oddychała za niego maszyna. Wszystko dlatego, że wypił napój - napisała na Facebooku matka chłopca, przytaczana przez portal Popularne. Policja wciąż bada sprawę. Poszkodowany 12-latek, który ma autyzm, jest już w domu i dochodzi do siebie. Jego brat po całym zajściu nabawił się traumy.

Zdrowszy niż woda spod ogórków kiszonych i sok z kapusty razem wzięte przepis na kapuśniak Kuronia. Prościej i lepiej nie da się ugotowaćZdrowszy niż woda spod ogórków kiszonych i sok z kapusty razem wzięte przepis na kapuśniak Kuronia. Prościej i lepiej nie da się ugotowaćCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Biedronka, Lidl, Auchan i Kaufland wydały ważne komunikaty. Dotyczą nowych godzin otwarcia
  2. Błąd, który Polacy popełniają każdego dnia przy gotowaniu jajek. Efekt jest opłakany
  3. W Lidlu inaczej niż wszędzie, Wielu Polaków rozczarowanych. Nagła wielka zmiana dot. godzin dla seniorów
  4. Ryszard Rynkowski załamany, żali się na tragiczną sytuację finansową. Za co będzie kupował jedzenie?
  5. Ania Starmach podała wybitny, nieziemski przepis na gołąbki. Nie można wymarzyć sobie pyszniejszych
  6. Rzecznik rządu zabrał głos. Potwierdził wiadomość, której obawiało się wiele osób

Źródło: Popularne

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł