Babcia zrobiła coś straszliwegopxhere.com

87-latka z zapałem gotowała tajemniczą potrawę. Kobieta podniosła pokrywkę i zamarła, zawartość przyprawia o mdłości

Babcia gotowała w wielkim garnku dziwną potrawę. Kiedy odwiedzająca ją pracownica społeczna zajrzała do środka, szybko uciekła z domu. Odkrycie zaszokowało wszystkich.

Babcia nie wiedziała, że jej występek zostanie odkryty przez pracownicę opieki społecznej. Kiedy kobieta odwiedzała starszą panią podczas rutynowej kontroli postanowiła podnieść pokrywkę garnka. Kiedy zobaczyła zawartość, która gotowała się w jego wnętrzu, natychmiast zbladła. Kiedy przekazała tragiczne wieści swoim przełożonym czekał ją kolejny szok. Ich reakcja dała wiele do myślenia.

Obrazy smakosze.pl"Przepraszam, co pani zażywa?" Odpowiedź Magdy Gessler zwala z nógCzytaj dalej

Babcia zrobiła coś straszliwego - pracownica socjalna ujawniła jej proceder

Starsza pani postanowiła zrobić potrawkę. Dla jej pecha tego samego dnia odwiedziła ją pracownica socjalna, która dbała o jej godne życie. Kiedy młoda kobieta zajrzała do wnętrza garnka krzyknęła z przerażenia. Kilka minut później uciekła z jej domu razem z dwoma psami, o które bardzo się bała. Tłumaczenia babci przyprawiają o jeszcze większą gęsią skórkę.

Dzisiaj grzeje:

  1. Płonie hala pod Warszawą. Na miejscu jest 60 strażaków, potężny dym widać z kilkunastu kilometrów
  2. Spróbujesz raz i poprosisz o dokładkę. Pyszna surówka z buraka i selera
  3. Starsi pracownicy pójdą na bruk? Prawo do emerytury i dorabianie mogą przechylić szalę

Okazało się, że w garnku znajdowały się dwa małe koty. Gotujące się zwierzęta były już martwe, lecz nie wiadomo czy przyczyną śmierci było ugotowanie żywcem, czy koty już wcześniej zmarły. Dwa psy zostały stamtąd zabrane, ponieważ opieka społeczna bala się, że spotka je podobny los. Babcia tłumaczyła, że koty gotowała w celu przygotowania potrawki, która byłaby karmą dla reszty zwierząt, między innymi kotów.

Jeszcze większego szoku doznała, kiedy przekazała swoim przełożonym o zaistniałej sytuacji.Udała się do DIOZ i swoich przełożonych z Ośrodka Pomocy Społecznej w Poniecu. O działaniu starszej kobiety powiedziała także organizacjom zajmującym się obroną praw zwierząt.

- Pracownica socjalna porównała gotowanie kotów do selekcji naturalnej. Jej zdaniem niczym nie różni się zakopanie żywcem małego kota od jego ugotowania - mówi Onetowi Konrad Kuźmiński z Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt .

Według relacji innych światków to nie była jedyna sytuacja, kiedy starsza pani gotowała koty w garnku.

Myślała, że jest zupełnie sama. Kelnerka podniosła spódnicę i wykonała pożałowania godną czynność, kamery wszystko nagrałyMyślała, że jest zupełnie sama. Kelnerka podniosła spódnicę i wykonała pożałowania godną czynność, kamery wszystko nagrałyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Fatalne informacje dla setek osób w całej Polsce. Tesco podjęło decyzję, nie ma odwrotu
  2. Antoni Macierewicz na wakacyjnym grillu. Jego strój stał się hitem w internecie
  3. Stosujesz sól, czosnek, chrzan i koper kisząc ogórki? Głupi błąd i nie wyjdą dobre
  4. Spróbujesz raz i poprosisz o dokładkę. Pyszna surówka z buraka i selera
  5. Ogórki, buraki, cukinia - całkowity przeżytek, nadchodzi era kiszonych kalafiorów, niebywałe połączenie

Źródło: planeta.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł