BabciaInstagram / yasmina.rossi

Kobieta na zdjęciu ma 64 lata, zdradziła największy sekret. Codziennie je dokładnie jeden produkt

Najpiękniejsza babcia na świecie - tak media na całym świecie okrzyknęły 64-latkę, która rozpoczęła spektakularną karierę modelki. Fani na całym świecie błagali o informację, jaką dietę stosuje. W końcu wyznała całą prawdę.

64-letnia "babcia" szturmem podbiła świat modelingu. Kobieta pokazuje, że piękno nie ma wieku i karierę można zrobić bez względu na cyfry wpisane w metryce. Najpiękniejsza babcia świata zaczęła pozować stosunkowo późno - w wieku 30 lat. Zazwyczaj w świecie mody, inicjacja przypada na wiek nastoletni. Niezaprzeczalne piękno i charyzma sprawiły, że 64-latka znalazła się już na okładkach magazynów na całym świecie.

Porażające wieści, Zenek Martyniuk ma kolejne zmartwienie, sprawą zajmie się sąd . A jeszcze niedawno opowiadał o jedzeniu na trasach koncertowych i pokazywał kuchnięPorażające wieści, Zenek Martyniuk ma kolejne zmartwienie, sprawą zajmie się sąd . A jeszcze niedawno opowiadał o jedzeniu na trasach koncertowych i pokazywał kuchnięCzytaj dalej

Najpiękniejsza babcia świata wyznała prawdę o swojej diecie

Patrząc na zdjęcia kobiety, nie sposób nie zastanawiać się jakim cudem udaje jej się utrzymać sprężyste i wysportowane ciało nawet w wieku, w którym jest to wyjątkowo trudne. Podstawą do wspaniałego samopoczucie według niej jest nastawienie - Wiek to zdecydowanie stan umysłu. Jeżeli potrafisz odnaleźć w sobie dziecko, potrafisz naładować baterie i ciągle mieć tak ważną energię do działania. Musisz mieć radosnego, chętnego przygód i ciekawego nowego ducha - wyznała w jednym z wywiadów. 64-latka wypiera się także, by kiedykolwiek poddawała się operacji plastycznej. Sekretem jest jednak kilka zasad diety, które zwalają z nóg.

Dzisiaj grzeje:

  1. Domowy syrop na kaszel z buraków ma piorunujące działanie. Dolegliwości znikają w kilka chwil
  2. Kancelaria prezydenta wydała oficjalne oświadczenie. Chodzi o stan nadzwyczajny w Polsce
  3. Lidl zapowiada ogromne zmiany. Klientów sieci czeka rewolucja

Podstawą diety najpiękniejszej babci na świecie jest codzienna dawka dobrej jakości tłuszczów. Kobieta je codziennie dokładnie jedno awokado oraz dobrej jakości ryby i mięso. Modelka nie odmawia sobie niczego. Na jej profilu na Instagramie znajdziemy apetyczne sałatki oraz ciemne pieczywo z dodatkiem sera oraz świeżych owoców. Połączenie ruchu fizycznego z odpowiednio zbilansowaną dietą oraz cudownym podejściem do życia sprawia, że kobieta wygląda ciągle olśniewająco i może liczyć na kolejne kontrakty w swojej branży.

Babcia

Babciafot: Instagram /yasmina.rossi

Nie można przestać ich jeść, kotlety schabowe z cudownym farszem polecają się na obiadNie można przestać ich jeść, kotlety schabowe z cudownym farszem polecają się na obiadCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Uczestniczka programu Rolnik szuka żony znów szokuje. Za wywiad każe sobie płacić 2 tys. zł
  2. Wszyscy myśleli, że to zwykłe przeziębienie. 9-latek umarł kilka dni po zdiagnozowaniu
  3. Martyniuk przyłapany na zakupach spożywczych w Biedronce. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, jest afera
  4. Najgorszy, niewybaczalny błąd podczas pieczenia ciast. Nigdy nie wyjdą dobre, a wiele osób nagminnie go powtarza
  5. Ogórki kiszone są naturalnym probiotykiem. Niewyobrażalne, na co jeszcze pomagają
  6. Wnuczka Krystyny Jandy ma już 16 lat. Jest zdumiewająco podobna do babci, fani nie dowierzają

Źródło: Newsner

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł