Banany wywołały ogromną aferępexels.com/Kio

Klienci sklepu nagle zaczęli zbiegać się w 1 miejsce. Dokonano odkrycia przy stoisku z bananami

Banany rosną w ciepłych zakątkach świata, więc muszą być eksportowane do reszty państw, w których uprawa tych owoców jest niemożliwa z powodu pogody. W jednym sklepie przy stoisku z żółtymi owocami stała się niewiarygodna rzecz. Nagle wszyscy klienci zebrali się w jednym miejscu i obserwowali niesamowite wydarzenie.

Banany poznano mniej więcej 7000 lat temu w Malezji, które stały się pierwszym miejscem ich zagospodarowania przez człowieka. Od tego czasu zaczęły zyskiwać na popularności, aż dzisiaj są znane praktycznie na całym świecie. W Polsce znajdziemy najczęściej żółte banany i o wiele rzadziej brązowe, które są ich słodsza odmianą. W innych zakątkach świata banany mają o wiele więcej rodzajów i gatunków. W jednej z dostaw do sklepu w małym miasteczku skrywało się coś, co spowodowało wielkie zmieszanie.

Mąż Maryli Rodowicz zobaczył co gwiazda dodaje do potraw i nie wytrzymał. Tajemnica wyszła na jaw w przykrych okolicznościachMąż Maryli Rodowicz zobaczył co gwiazda dodaje do potraw i nie wytrzymał. Tajemnica wyszła na jaw w przykrych okolicznościachCzytaj dalej

Banany, a raczej odkrycie w stoisku z tymi owocami wywołało wielkie poruszenie

Historia zdarzyła się w niewielkim mieście na jednej z walijskich wysp. Miasteczko, które rzadko kiedy jest wymieniane w mediach, nagle stało się miejscem niezwykłej historii. Niewiarygodnego odkrycia dokonali pracownicy sklepu spożywczego, w którym sprzedawano między innymi banany.

Dzisiaj grzeje:

  1. Mszyce niszczą twoje krzewy owocowe? Zasiej obok nich jedną konkretną roślinę
  2. Zapłacisz i nie dostaniesz towaru, sprzedawca zasłoni się obostrzeniami. Coraz więcej Polaków się skarży

Klienci sklepu zaniepokoili się dziwnym ruchem, jaki zauważyli na kiściach bananów. Zaalarmowani, tłumnie ruszyli do pracowników, aby poinformować ich o niecodziennym zdarzeniu. Gdy obsługa sklepu podeszła bliżej stoiska z bananami zorientowała się, że za wielką aferę odpowiada mała egzotyczna żaba.

Zwierzę nie pochodzi oczywiście z Walii. Jego domem jest Kolumbia, z której przybyły owoce. Żabka musiała zostać zebrana razem z owocami i dzięki letargowi, w który zapada kiedy brakuje jej wody, zdołała przetrwać długa podróż przez cały świat. Płaz nazwany został na cześć sklepu w którym został znaleziony - Asda - i został przeniesiony do ośrodka dla zwierząt Silent World To You w mieście Haverfordwest. Pamiętajcie, aby dokładnie sprawdzić swoje banany, w końcu i u nas zdarza się, że znajduje się w nich egzotyczne zwierzęta.

Najlepsze newsy:

  1. Andrzej Duda wycofuje się z emerytalnych obietnic? Poszło o pieniądze
  2. Wicepremier podała pierwszy termin wypłaty 500+ na wakacje
  3. Żałoba w polskiej miejscowości. Nie żyją znany kucharz i sołtys, policja otoczyła mężczyznę, chwilę później stało się najgorsze
  4. Mamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świata
  5. Wywołują niewiarygodne skutki uboczne. Niestety, kupujemy je i jemy każdego dnia
  6. Bohaterski czyn reprezentanta Polski. Rzucił się w ogień, by ratować człowieka

Źródło: menway.interia

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł