prince polo kiedyś i dziś
allegro

Pamiętacie Prince Polo w starym wydaniu? Teraz jest lepsze?

Batony Prince są chętnie kupowane przez Polaków już od ponad 50 lat! Pojawiają się jednak głosy, że obecne batony są zupełnie inne niż te, które mogliśmy kupić w czasach dzieciństwa. Czy to prawda?

Batony spod szyldu “Prince Polo” mogą być jednym z naszych najlepszych towarów eksportowych. Sprzedawane są w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Litwie, Łotwie, Malcie, Ukrainie, Estonii pod nazwą Siesta i w Islandii, gdzie nazwę wafelka zmieniono lekko na Prins Póló. Czy wiecie, gdzie baton zyskał największą popularność?

Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczyWażne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczyCzytaj dalej

Batony Prince Polo są lubiane zarówno przez dzieci, jak i dorosłych


Otóż to właśnie Islandczycy zakochali się w naszych wafelkach. Do tej pory jest liderem branży słodyczy w tym kraju.


Prince Polo jest produkowane od 1955 roku Olza SA w Cieszynie. Od początku miało postać pokrytych czekoladą czterech warstw wafla połączonych czekoladowym wypełnieniem. Śmiało można powiedzieć, że wafelek chrupało kilka pokoleń Polaków. Wraz ze zmianą ustroju zmieniło się nieco oblicze tego przysmaku. Olza SA została wykupiona w 1993 roku przez amerykański Kraft Jacobs Suchard, znany obecnie jako Mondelēz International.

Dzisiaj grzeje: 1. Gessler oszukiwała wszystkich? Była pracownica twierdzi, że widziała wszystko i przerwała milczenie

2. Kolejny rozwód w rodzinie królewskiej. Jest potwierdzenie, królowa Elżbieta dostanie szału


Firma zadecydowała o zmianie logo batonika i zaczęła eksperymentować z nowymi smakami. Można było dorwać wafelki o smakach takich jak: orzechowy, jabłkowy, karmelowy, mleczny, kokosowy, piernikowy i Premium. Na półki trafił również również wafel w rozmiarze XXL. Część z wymienionych wyżej smaków potem wycofano, co spotkało się ze sporą dezaprobatą części klientów. Przykładem jest prężnia działająca facebookowa strona o nazwie “Przywróćmy Prince polo karmelowe do sklepów”.


Pojawiają się głosy, że to już nie ten sam wafelek, który był sprzedawany w czasach PRL. Czy wy znajdujecie różnicę w smaku? A może to słodki smak nostalgii i tęsknoty za dzieciństwem sprawia, że “dawne” wafelki wydają się lepsze?

Najlepsze newsy:

  1. Kobieta ważyła 490 kilogramów. Wydarzyło się najgorsze, zdjęcia odbierają mowę
  2. Nie żyje kultowa gwiazda. Widzowie TVP ją uwielbiali, chorowała na raka
  3. Tragedia, rozpełzły się po całym organizmie. Zjadł hitowe jedzenie, usłyszał diagnozę i zdębiał
  4. Przypadkiem wykryto mafię parówkową. Wszyscy jedliśmy kiełbasę z mięsa do utylizacji
  5. Afera solna. Wszyscy długo jedliśmy sól drogową z wszystkimi rakotwórczymi zagrożeniami
  6. Sygnały wysyłane przez naszą wątrobę, gdy ma już dosyć. Dostrzeżesz je gołym okiem

źródło: wikipedia

Następny artykuł