Beata Kozidrak - wiemy czym karmi swoje wnuczętaKadr z filmu na kanale TVN Style na YouTube

Znalazła w kuchni Beaty Kozidrak sekretne schowki. Gdy zobaczyła do środka, nie mogła uwierzyć, od razu obiecała, że nie powie córce

Beata Kozidrak od wielu lat rozbrzmiewa w domach wielu Polaków - w swojej karierze stworzyła wiele szlagierów, które do dzisiaj są bardzo popularne. Dziennikarka TVN Style postanowiła odwiedzić Beatę w jej kuchni, która skrywa sekretne schowki. Kiedy zobaczyła ich zawartość nie mogła uwierzyć, od razu obiecała, że córka Beaty się nie dowie.

Beata Kozidrak wraz z zespołem Bajm napisała mnóstwo piosenek, które zapisały się na kartach historii muzyki rozrywkowej. Kiedyś nie było imprezy bez ich wielkich hitów, a sama Beata jest znaną gwiazdą polskiego show biznesu. Dziennikarka stacji telewizyjnej TVN Style postanowiła odwiedzić Kozidrak w jej domu i od razu chciała zobaczyć kuchnię. Celebrytka ochoczo zaczęła odkrywać sekrety najważniejszego pomieszczenia w domu, lecz kiedy na jaw wyszła jedna rzecz, reporterka natychmiast obiecała, że nic nie powie córce Kozidrak.

Miał problemy finansowe i chciał, żeby Biedronka zapłaciła za niego 50 000 zł. Reakcja przedstawicieli sklepu zdumiewaMiał problemy finansowe i chciał, żeby Biedronka zapłaciła za niego 50 000 zł. Reakcja przedstawicieli sklepu zdumiewaCzytaj dalej

Beata Kozidrak - jakie tajniki ukrywa we własnej kuchni?

- Jeszcze nigdy gwiazda polskiej muzyki rozrywkowej nie powiedziała o sobie tak wiele - czytamy w opisie filmu na YouTube, w którym reporterka odwiedziła dom Kozidrak. W programie "Gwiazdy Prywatnie" prezenterka Ula Chincz prezentuje domy i mieszkania największych gwiazd. Beata uwielbia samodzielnie gotować, nie tylko dla siebie, ale i dla swojej licznej rodziny. Kiedy przyjeżdżają do niej córki i wnukowie kocha podawać im swoje autorskie potrawy.

Dzisiaj grzeje:

  1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  2. Kotlety schabowe mięciutkie jak aksamit. Dzięki trikowi Kuronia z folią, genialny przepis
  3. Płaca minimalna 2021. Znamy już wstępną kwotę, najgorszy możliwy scenariusz

Na co dzień piosenkarka odżywia się bardzo zdrowo. Jako pierwszy element kuchni pokazała obszerną szufladę ze zdrową żywnością. Siemię lniane, orzechy nerkowca, suszona żurawina czy płatki owsiane, to tylko kilka z produktów jakie można było zobaczyć na nagraniu. Od nich zaczyna swój każdy dzień. Kiedy odwiedzają ją wnuki również stara się gotować dla nich zdrowo i pożywnie, choć wiadomo jak wyglądają kulisy odwiedzin wnucząt. Każda babcia nie może się powstrzymać i lubi od czasu do czasu rozpieścić wnuczków.

W jednej ze skrytek Beata ukrywa smakołyki, którymi raczą się młodzi goście. Celebrytka sama wspomina, że jak tylko przyjeżdżają do niej wnuki, to okupują część kuchni, w której znajdują się łakocie. Co dokładnie się w niej chowa? Czekoladki, krówki z miodem, słodkie cukierki z witaminą C i inne słodycze. Reporterka, kiedy tylko dowiedziała się co jest w skrytce, od razu zarzekła się, że nic nie powie córce Beaty. Poniżej zamieszczamy kadr z filmu na portalu YouTube, udostępniony przez kanał TVN Style, na którym dokładnie widać wszystkie szczegóły.

Słodycze w kuchni Kozidrak

Kadr z filmu na portalu YouTube, udostępniony przez kanał TVN Style

Najlepsze newsy:

  1. Do sieci wyciekło nieznane dotąd zdjęcie Agaty Dudy. Internauci dopatrzyli się czegoś dziwnego, chodzi o jeden konkretny szczegół
  2. Uciekali przed horrorem. Mieli tylko jedno wyjście. Dramat w Europie. Nagranie wbija w fotel
  3. Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnka
  4. Teresa boi się chodzić do Biedronki. Ujawniła co się stało po zakupie popularnego produktu
  5. Niezawodny przepis babci na cudowne ogórki kiszone. Tajemnicą sukcesu jest 1 zasada
  6. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Sam nie spodziewał się, że powie "tak" (FOTO)

Źródło: Youtube/ TVN Style

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł