Beata Tyszkiewicz - dama polskiej telewizjicredit TRICOLORS/East News

Niestety, córka potwierdziła niezwykle smutną wiadomość o Beacie Tyszkiewicz. Gwiazda niedawno opowiadała o swojej diecie, wzbogaciła jadłospis o wyjątkowy produkt

Beata Tyszkiewicz ma niewątpliwe zasługi dla polskiej kinematografii.. Niestety, jej córka przekazała nadzwyczaj smutną wiadomość o swojej mamie. Fani gwiazdy są zrozpaczeni.

Beata Tyszkiewicz od lat występuje w filmach, telewizji i teatrze. Największą sławę przyniosły jej postacie szlachcianek, w których bez problemu się odnajdywała - w końcu sama ma szlacheckie pochodzenie. Każdy pamięta doskonałą rolę Izabeli Łęckiej, którą zagrała w ekranizacji "Lalki" w reżyserii Leonarda Buczkowskiego. Wspaniałą karierę aktorską gwiazda może zasługiwać swojej diecie, do której niedawno dodała pewien wybitnie zdrowy produkt. Niestety, jej córka przekazała smutne wieści o ukochanej aktorce. Fani są zdruzgotani.

Dramatyczne sceny w Biedronce. Natychmiast wezwano służby, kasjerka została przewieziona do szpitalaDramatyczne sceny w Biedronce. Natychmiast wezwano służby, kasjerka została przewieziona do szpitalaCzytaj dalej

Legendarna aktorka Beata Tyszkiewicz - smutne wieści od córki gwiazdy

Beata Tyszkiewicz w ciągu całej swojej kariery osiągnęła wielki sukces. Jej gra aktorska przeszła do historii, a zaangażowanie w społeczne problemy, które widać na przykładzie bycia przewodniczącą rady Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” sprawia, że dystyngowana kobieta jest wielbiona przez fanów. Niestety, jej córka przekazała straszliwie dołujące wieści, a najbardziej zżyci z damą polskiej telewizji będą rozpocząć.

Dzisiaj grzeje:

  1. Rzadkie śpiewające psy przetrwały. Niesamowite wideo odkrycia ekspedycji w Nowej Gwinei
  2. Kultowy produkt z PRL trafi znowu na sklepowe półki. Fani zacierają ręce

Już wcześniej wszyscy przyjęli z wielkim smutkiem wieści o wycofaniu się Tyszkiewicz z życia publicznego. Aktorka zaszyła się w swoim dworku w podwarszawskiej miejscowości Głuchy i zrezygnowała z jakichkolwiek kontaktów z mediami, a także kontaktów towarzyskich. Fani mieli nadzieję, że to chwilowa decyzja, a gwiazda powróci wkrótce do gry aktorskiej. Jej córka rozwiała wszelkie wątpliwości.

- Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim moja mama darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem - tłumaczy w rozmowie dla se.pl.

Mimo tak twardego postanowienia Tyszkiewicz, jej miłośnicy żywią nadzieję, że może jednak znajdzie chęci do dalszej pracy w zawodzie. Wszak niedawno dodała do swojej diety szpinak, po którym sama wyznaje, że czuje się zdecydowanie lepiej i silniej.

- Staram się na co dzień jeść zdrowo, mieć zbilansowaną dietę. Ostatnio królują u mnie sałatki ze szpinakiem i selerem. Warzywa dają mi dużo energii na cały dzień – mówiła redakcji Fakt Beata Tyszkiewicz

Najlepsze newsy:

  1. Jest jasna zapowiedź rządu. Tysiące Polaków może spodziewać się utraty pracy
  2. Ostrzeżenie publiczne GIS. Partia skażonego jedzenia w Lidlu, Biedronce i Selgrosie, absolutnie go nie spożywajcie
  3. Ewa Wachowicz zmodyfikowała przepis na słynnego Colesława. Jej wersja słynnej surówki jest jeszcze lepsza niż oryginał
  4. Przez 3 dni piła napar z liści laurowych. Efekty ją poraziły
  5. Cała Polska w czerwonej strefie? GIS wydał najgorszy możliwy komunikat
  6. Sanepid pilnie poszukuje pasażerów pociągu. Jedna osoba miała koronawirusa

Źródło: pikio.pl, fakt.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł