Biedronka zachęca nowymi promocjamiwikipedia.org/Jacek Halicki https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en

Jutro 2 zmiany w Biedronkach. Nowe godziny otwarcia i wielka niespodzianka dla wszystkich klientów

Biedronka wprowadza dwie zmiany z uwagi na tegoroczną majówkę. Nowe godziny otwarcia sklepów gwarantują, że każdy będzie mógł zrobić zakupy, przewidziana jest również ogromna niespodzianka dla wszystkich klientów. Stali bywalcy sieci Biedronka będą wniebowzięci z powodu dobrej nowiny.

Biedronka postanowiła ułatwić zakupy swoim klientom oraz trochę ich rozpieścić. Wygoda konsumentów jest dla właścicieli sieci najważniejsza, dlatego postanowiono wprowadzić w sobotę nowe godziny otwarcia sklepów. W parze z nowymi godzinami idzie również ogromna niespodzianka, wielbiciele słodyczy będą zachwyceni.

Najlepsze na świecie ciasto Najlepsze na świecie ciasto "skubaniec" zrobisz w 30 minut. Jest kruche, z bezą i owocamiCzytaj dalej

Biedronka w sobotę będzie miała inne godziny pracy

Biedronka za pośrednictwem specjalnego komunikatu wyświetlanego na swojej oficjalnej stronie poinformowała, że w sobotę 02.05 sklepy będą otwarte do godziny 23:30. Przypominamy, że w każdym sklepie przy wejściu znajdują się jednorazowe rękawiczki, które musimy zakładać oraz żel dezynfekujący do dłoni. Korzystajmy z tych zabezpieczeń, dzięki nim możemy przycznić się do zminimalizowania rozprzestrzeniania się epidemii.

Dzisiaj grzeje: 1. 1 z największych przysmaków PRL-u. Jedząc ptasie mleczko należy pamiętać o 1 rzeczy

2. Od kiedy będzie otwarty fryzjer i kosmetyczka? Rzecznik rządu podał termin

Jeśli jesteś fanem słodyczy, możesz gnać w sobotę do sklepów Biedronki. Właściciele ogłosili dwie bardzo ciekawe promocje, które pozwolą zdobyć dwa ukochane przez łakomczuchów produkty. Lody Big Milk, Cartre D'Or oraz Magnum możesz kupić dwa opakowania w cenie jednego. Promocja obowiązuje na najtańszy lód, z czego na jeden paragon przypadają jedynie 3 promocje.

Podobną promocją objęte są praliny Ferrero Rocher. Kupując jedno opakowanie pralin, drugie dostajesz za darmo. Tak jak w przypadku lodów, tutaj też obowiązują ograniczenia. Na jeden paragon możesz kupić tylko 6 opakowań.

Najlepsze newsy:

  1. Nikt się nie mógł spodziewać. TVN pokazał, jak operowali Pawła Królikowskiego, porażające sceny
  2. Komunikat Ministerstwa Zdrowia o kolejnym etapie znoszenia ograniczeń. Jest ważna uwaga
  3. Maciej Nowak przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wyjątkowy Polak, twórca Paprykarza Szczecińskiego
  4. Uczniowie zaczepili szkolną kucharkę mającą schorowaną matkę. Odwróciła się i odkryła sekret skrywany przez uczniów
  5. Wymieszaj ocet z sodą oczyszczoną i zostaw na noc w toalecie. Efekty przejdą najśmielsze oczekiwania
  6. Polskie hotele dostały zalecenia na jutro. Są zawrotne, szczegóły aż trudno sobie wyobrazić

Źródło: biedronka.pl

Następny artykuł