Biedronka miejscem wielkiej aferyDominika

Afera, pani Dominika kupiła mięso w Biedronce. Odkryła niesmaczną prawdę i zrobiła zdjęcie, żeby nagłośnić skandal

Biedronka jest jedną z największych sieci sklepów spożywczych w Polsce, dlatego więc od czasu do czasu zdarzają się błędy. Niestety takie wpadki mogą kosztować kogoś zdrowie, więc takich sytuacji być nie powinno, na szczęście nasza czytelniczka pani Dominika wykazała się czujnym okiem. Poinformowała nas o niesmacznym odkryciu dotyczącym zakupionego w sieci schabu.

Biedronka ma wielki problem z produktami, które straciły przydatność do spożycia, lecz ciągle są w ofercie i możliwe do kupienia? Nasza czytelniczka, pani Dominika zauważyła, że jeden z jej produktów jest w opłakanym stanie, całkowicie nienadającym się do spożycia. Postanowiła do nas napisać, żeby nagłośnić swoje odkrycie. Koniecznie przyglądajcie się z uwagą swoim zakupom, nigdy nie wiadomo co znajduje się w opakowaniu.

Cudowne, dziadek Bogumił otwiera pole truskawek dla wszystkich. Rwiesz sam i płacisz tanio jak barszczCudowne, dziadek Bogumił otwiera pole truskawek dla wszystkich. Rwiesz sam i płacisz tanio jak barszczCzytaj dalej

Biedronka sprzedaje przeterminowane produkty? Pani Dominika odkryła niesmaczną prawdę

Kiedy robimy zakupy chcemy aby produkty były jak najświeższe. Dzięki długiej dacie przydatności do spożycia możemy zminimalizować koszta i ograniczyć wyjścia do sklepu. Niestety, zdarza się, że pracownik sklepu nie dojrzy do kiedy produkt jest dobry i zostawi go dla klientów do kupienia, choć jest przeterminowany. Takie sytuacje, niezależnie czy wykonane z premedytacją czy z nieuwagi, stanowią zagrożenie nie tylko dla naszego portfela. Szczególnie przeterminowane mięso jest bardzo groźne.

Dzisiaj grzeje:

  1. Gotujesz rosół na kurczaku? Nie zapominaj o triku naszych babć, dzięki niemu zmysł smaku orbituje
  2. Wziąłeś 5 tys. zł pożyczki z tarczy antykryzysowej? Nastąpiły zmiany, o których musisz wiedzieć

Nasza czytelniczka, pani Dominika kupiła pakowany próżniowo schab, na szczęście szybko zorientowała się co trzyma w ręku. Na opakowaniu widniała data przydatności do spożycia 20.05.2020, a pani Dominika robiła zakupy 25.05.2020. Więc schab powinien od 5 dni być już wyrzucony, lecz dalej można było go kupić.

Jak pisze w wiadomości do nas czytelniczka, mięso wyglądało obrzydliwie, pływało w ogromnej ilości wody, co świadczyć mogło o jego głębokim mrożeniu. Pamiętajcie, aby dokładnie sprawdzać co kupujecie, z uwagą oglądać opakowania czy są szczelne, czy daty się zgadzają. Spożycie tak zepsutego mięso grozi uszczerbkiem na zdrowiu, musimy bardzo uważać.

Najlepsze newsy:

  1. Przenigdy nie wyrzucaj szypułek od truskawek. Można je wykorzystać w spektakularny sposób, niesamowity efekt
  2. Przed operacjami plastycznymi za 167 tys. zł wyglądała pięknie. Zmiana jej wyglądu rozkłada na łopatki
  3. Pani Dorota podjęła cudowną decyzję dla ciebie i wszystkich. Zaprasza każdego, otworzyła pole truskawek
  4. Nie wyrzucił łupin po cebuli, zrobił nawóz dla ogórków. Uzyskał przeogromne zbiory
  5. Przez pół roku piła sok z selera. Skończyły się jej problemy, przeszła piorunującą metamorfozę
  6. Za tydzień wszystko wyjdzie na jaw. Północ Polski już czeka

Źródło: List od czytelniczki

Następny artykuł