Biedronka ponownie zaskakuje.wikimediacommons/pawulon / fotopolska.eu / (CC BY-SA 3.0)

Niebywały pomysł Biedronki, konkurencja została daleko w tyle. Wystarczy tylko 1 zł, chodzi o konkretny rejon

Biedronka niemal każdego dnia stara się wprowadzać kolejne pozytywne zmiany. Zwykle dotyczą one cen produktów, ale tym razem postanowiła zadbać o komfort klientów w bardzo zaskakujący sposób, na który nie wpadli właściciele innych popularnych sklepów.

Biedronka od lat kusi klientów ogromnymi obniżkami cen nie tylko tych artykułów spożywczych, po które zwykle sięgamy podczas większych zakupów, ale też smakołykami dostępnymi w niej od czasu do czasu. W efekcie mnóstwo produktów kupimy tu jeszcze jeszcze taniej niż kilka lat temu. Ceny to jednak nie wszystko, czym można dziś przyciągnąć coraz bardziej wymagających konsumentów. Znany sklep właśnie wyprzedził konkurencję, bo jej klienci mogą cieszyć się w wakacje wyjątkowymi udogodnieniami.

Pracownik popularnej sieciówki odmówił podania klientce kawy. Zamiast zwolnienia dostał gigantyczny napiwekPracownik popularnej sieciówki odmówił podania klientce kawy. Zamiast zwolnienia dostał gigantyczny napiwekCzytaj dalej

Biedronka właśnie wprowadza niebywałe zmiany. Wielu klientów latem zrobi w niej zakupy jeszcze chętniej

Biedronka doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że serce klientów zdobywa się wtedy, kiedy wszystkie ich potrzeby zostają zaspokojone. Właśnie dlatego sieć wprowadza od czasu do czasu produkty w zaskakująco niskich cenach i właśnie wtedy, kiedy najbardziej mamy ochotę. Stało się tak między innymi ostatnio, gdy sklep oferował świetną opcję otrzymania za darmo uwielbianych lodów czy ciągle dostępne mięsa na grilla, którego w końcu uwielbiamy latem. Takie ulepszenia wprowadzają tez jednak inne sieci, dlatego Biedronka postanowiła zostawić konkurencję daleko w tyle.

Dzisiaj grzeje:

    1. Wstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandal
    2. Zakup tych marek aut lepiej przemyśl dwa razy. Na 100 aut nawet 250 zgłoszonych problemów

Okazuje się, że w sklepach zlokalizowanych w nadmorskich miejscowościach ruch wzrasta aż o 130 proc. W tym roku sieć może spodziewać się wyjątkowych tłumów klientów, w końcu panująca pandemia sprawiła, że o wyjazd gdzieś dalej jest o wiele trudniejszy niż zwykle. Właściciele Biedronki doskonale jednak wiedzą, że latem nad Bałtykiem pojawią się ogromne tłumy, dlatego mnóstwo sklepów wprowadza zewnętrzne warzywniaki, stoiska z lodami oraz napojami i sklepy czynne całodobowe. Najbardziej zaskakującym rozwiązaniem sa jednak Biedronkobusy, które za złotówkę dowiozą klientów do sklepów znanej sieci położonych poza centrum Łeby. Specjalna linia autobusów ułatwi dotarcie do placówki przy al. Świętego Jakuba 39. Linia działa od końca czerwca i będzie można z niej skorzystać do 17 sierpnia. Specjalny autobus kursuje w godzinach popołudniowych codziennie, oprócz niedziel niehandlowych.

Najlepsze newsy:

  1. Nowy sondaż prezydencki może poważnie namieszać. Rośnie dystans między Dudą i Trzaskowskim, do wyborów tylko 11 dni
  2. Pokazała paragon za obiad w Łebie. Może zamknąć usta całym tłumom
  3. Wysyp ogromnych grzybów, rekordowy ważył 1,5 kg. Wskazujemy miejsca
  4. Chcesz poprawić kondycję storczyków? Zagotuj wodę i dodaj do niej produkt, który na pewno masz w kuchni
  5. Wstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandal
  6. Polskie media podały tragiczną informację. Nie żyje legenda polskiego sportu, był idolem dla wielu Polaków

Źródło: https://www.wiadomoscihandlowe.pl/

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł