Biedronka wprowadziła ogromną zmianę.youtube.com/sklepyBiedronka

Stało się, Biedronka musiała podjąć kluczową decyzję. Ogromna zmiana godzin otwarcia, klienci przecierają oczy

Biedronka regularnie zaskakiwała swoich klientów niezwykłymi promocjami. Jednak tym razem sieć sklepów wywołała konsternację czymś zupełnie innym. Nikt nie spodziewał się, że zostanie podjęty tak radykalny krok, który dotyczy godzin otwarcia placówek. Jaka zmiana nas czeka?

Ciężko znaleźć sieć supermarketów, która mogłaby się cieszyć takim zainteresowaniem. Biedronka od lat zyskuje coraz więcej oddanych klientów, którzy nie wyobrażają sobie robienia zakupów w innych miejscach. Okazuje się, że w części sklepów zostaną zmienione godziny otwarcia.

Pracownik popularnej sieciówki odmówił podania klientce kawy. Zamiast zwolnienia dostał gigantyczny napiwekPracownik popularnej sieciówki odmówił podania klientce kawy. Zamiast zwolnienia dostał gigantyczny napiwekCzytaj dalej

Biedronka podjęła istotną decyzje

Nie od dziś wiadomo, że sklepy muszą dostosowywać się do potrzeb swoich klientów. Nie inaczej jest w przypadku sieci Biedronka. Już same promocje oferowane w sklepach są idealnym potwierdzeniem tego, że zadowolenie konsumentów jest istotnym czynnikiem dla najpopularniejszych supermarketów w Polsce. Ostatnie posunięcie, na które zdecydowała się Biedronka jest niezwykle zaskakujące. Czego mogą spodziewać się klienci?

Dzisiaj grzeje:

  1. Niemożliwe, ile kosztują pierogi w restauracji Gessler. Cena nie mieści się w głowie
  2. Nowy sondaż przedwyborczy. Widać przetasowanie, Duda straci stołek?

Biedronka zmienia godziny otwarcia swoich sklepów

Na decyzję podjętą przez sieć Biedronka najprawdopodobniej wpłynął okres wakacyjny. Coraz więcej osób decyduje się na spędzenie wolnych dni nad polskim morzem. Tłumy w turystycznych miejscowościach muszą gdzieś robić zakupy, w związku z tym Biedronka najwidoczniej zdecydowała się wyjść naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych klientów. Godziny otwarcia placówek zostały wydłużone, a część z nich będzie czynna całodobowo.

Zmiany dotyczące godzin otwarcia czekają 4 sklepy w Kołobrzegu, 3 w Darłowie, 3 w Świnoujściu, 2 w Ustce oraz 2 we Władysławowie. Ponadto sklepy sieci Biedronka będą dłużej otwarte w miejscowościach takich jak: Dziwnów, Dźwirzyno, Jastarnia, Mielno, Międzyzdroje, Nowy Dwór Gdański, Pobierowo, Przejazdowo, Puck, Rewal, Stegna, Ustronie Morskie i Wolin.

Najlepsze newsy:

  1. Maryla Rodowicz ujawniła wysokość swej emerytury. Artystka może już tylko załamać ręce
  2. Pociąg uderzył w samochód pielgrzymów. Co najmniej 20 osób nie żyje, tragedia za granicą
  3. Wysyp ogromnych grzybów, rekordowy ważył 1,5 kg. Wskazujemy miejsca
  4. Surówka w kilka minut z ogórków kiszonych, wystarczą tylko 2 składniki. Wyborny dodatek podkreśli smak mięsa
  5. Chcesz poprawić kondycję storczyków? Zagotuj wodę i dodaj do niej produkt, który na pewno masz w kuchni
  6. Polski gwiazdor wdał się w bójkę pod warszawskim klubem. Kiedy pokazał, jaką część ciała stracił, odebrało nam mowę (FOTO)

Źródło: Wiadomości Handlowe

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł