Biedronka sprzedała ryż z okropną niespodzianką.Spotted Lublin

Znalazła żywe robaki w produkcie z Biedronki kupowanym przez wszystkich. Wstrząsające, odbiera apetyt na długo

Biedronka, podobnie jak wiele innych sieci sklepów, pomimo kontroli jakości produktów musi mierzyć się z dość przykrą sytuacją. Pewna klientka kupiła znany przysmak i przecierała oczy ze zdziwienia, gdy zobaczyła żywe robaki. Po takim odkryciu można się mocno zrazić nawet do najulubieńszych przysmaków.

Biedronka bywa jedną z najulubieńszych sieci sklepów. Wielu konsumentów chętnia ją odwiedza, by zrobić zakupy tanio i nabyć zarówno ulubione produkty, jak i codziennie produkty. Pewna kobieta jak zwykle zrobiła zakupy w jednej z lubelskich Biedronek i zupełnie nie spodziewała się tego, co odkryje w ulubionym produkcie. Już chwilę po otwarciu opakowania zauważyła okropne czarne robaki.

Teresa Lipowska znacznie różni się od postaci z serialu. Teraz narzeka na wysokość emerytury, brakuje jej na lekiTeresa Lipowska znacznie różni się od postaci z serialu. Teraz narzeka na wysokość emerytury, brakuje jej na lekiCzytaj dalej

Biedronka w Lublinie sprzedała często kupowany produkt z niesmaczną zawartością. Kobieta od razu zrobiła zdjęcie porażającego odkrycia

Biedronka mocno zaskoczyła kobietę, która od dawna robi w niej zakupy - niestety bardzo negatywnie. Mało kto spodziewa się w końcu odkryć w opakowaniu często kupowanych rzeczy niemiłe niespodzianki, zwłaszcza gdy kupione artykuły spożywcze nie są przeterminowane. Ogromne oburzenie klientki wywołał szokujący widok tego, co może się kryć we wszelkich sypkich produktach pakowanych w foliowe torebki.

Dzisiaj grzeje:

  1. Polacy pogrążają się w żałobie, niestety nie żyje. Smutną informację przekazał prezydent miasta
  2. Porażające sceny w Biedronce, nie żyje 61-letni mężczyzna. Sklep od razu został zamknięty
  3. Nie musisz być demonem prędkości, żeby dostać mandat 200 zł. Powód kary mocno cię zdziwi

Kobieta chciała po prostu ugotować popularny dodatek do obiadu, ale gdy otworzyła opakowanie, zamarła. Wśród ziarenek brązowego ryżu wiły się bowiem okropne czarne robaki, które mogły odebrać apetyt. Klientka Biedronki postanowiła podzielić się zdjęciem obrzydliwej niespodzianki z redakcją Spotted Lublin, która opublikowała szkującą fotografię i poprosiła markę Sonko, będącą producentem felernego ryżu, o komentarz. Kobieta poinformowała też, że ryż nie był przeterminowany, więc znalezisko mocno ją zdziwiło.

Biedronka

źródło: fot. czytelniczki Spotted Lublin

Najlepsze newsy:

  1. Z ostatniej chwili: TVP przekazało dramatyczne informacje. Niestety nie przeżył, walczyli do końca
  2. TVP Info w zdumiewający sposób atakuje TVN. Odpowiedź na zarzuty jest mocna
  3. Podsłuchali turystów nad Bałtykiem. W głowie się nie mieści, co mówili, wstyd
  4. Najczęstsze błędy podczas uprawy ogórków. Przez nie warzywo może być gorzkie
  5. Domowe Rafaello jest o niebo lepsze niż sklepowe. Zrobisz je szybko i bez pieczenia, domownicy będą zachwyceni
  6. Niestety media podają, że Małgorzata Socha jest zakażona. Wstawiła zdjęcie z córeczką, razem robią przetwory na zimę
  7. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)

Źródło: Spotted Lublin

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł