Biedronka może mieć problemyJakub Kaminski/East News

Ostrzeżenie: jutro zaczną dotkliwie blokować wjazdy i wyjazdy, sparaliżują ulice, może być problem ze zrobieniem zakupów spożywczych

Biedronka jak i wiele innych sklepów mogą w poniedziałek być ciężko dostępne. Jutro w godzinach popołudniowych istnieje ryzyko problemów ze zrobieniem zakupów. Warto się przygotować zawczasu.

Biedronka, Lidl i inne sklepy opierają się na sprawnym przepływie klientów. To oni pozostawiają w nich pieniądze za zakupione dobra i umożliwiają dalszy rozwój sklepów. Jutro wszystko może się zmienić - szykuje się kolejne ważne wydarzenie.

Piją go największe gwiazdy i chwalą się zniewalającymi efektami. Sok z selera pomaga na mnóstwo problemówPiją go największe gwiazdy i chwalą się zniewalającymi efektami. Sok z selera pomaga na mnóstwo problemówCzytaj dalej

Biedronka może mieć niedobór klientów

Sklepy zmagają się z wieloma problemami. Pandemia, obostrzenia, ryzyko zamknięcia przez obecność koronawirusa, godziny dla seniorów, które skutecznie zmniejszają ruch w sklepach - to i wiele innych przeszkód sprawia, że firmy robią wszystko by utrzymać się na powierzchni.

Pomimo ryzyka epidemiologicznego, od kilku dni ludzie wychodzą na ulice. Związane jest to z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego, który orzekł, iż aborcja eugeniczna jest niezgodna z polską konstytucją. Wielu Polakom nie spodobała się ta decyzja, co skutecznie pokazują protestując.

To sprawiło, że dotarcie do sklepów spożywczych czy restauracji może być utrudnione. Często, w dużych miastach, trzeba się przedzierać przez tłum ludzi. Na jutro zaplanowane są kolejne bardzo ważne wydarzenia. O co chodzi?

Dzisiaj grzeje:

  1. Złota kapusta jest prawdziwą bombą witaminową. Rozgrzewający przysmak zachwyci każdego
  2. Tragiczna wiadomość z ostatniej chwili obiegła media. Legenda nie żyje, podróżował po całym świecie
  3. Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Żona potwierdziła, że jakiś czas temu artysta był na specjalnej diecie, ale nie uchroniła go ona przed operacją

- W poniedziałek BLOKADY. Tam, gdzie możecie, tam, gdzie jesteście, tak jak czujecie. Dotkliwie. Do skutku. Co poniedziałek! - napisano na profilu na Facebooku Ogólnopolskiego Strajku Kobiet.

Według informacji podanych na wydarzeniu, protest zacznie się o godzinie 16. Jest to podobna godzina jak tydzień temu. Organizatorki zachęcają to takiej formy protestu co tydzień.

Wielu klientów jedzie na zakupy samochodami, więc musi korzystać z ulic i dróg. Te jutro mogą być zablokowane, co oznacza, że największe miasta mogą być całkowicie zakorkowane. To złe wieści dla wszystkich, którzy planowali na jutro duże zakupy po pracy.

- Co się dzieje? Wszystko naraz! Co się stanie? To, co chcemy! Protestujemy i protestujecie w ponad 500 miejscowościach. Nieustępliwie. Odważnie. Codziennie. W piątek na ulicach było ponad 800 000 ludzi - napisano na wydarzeniu.

Może się okazać, że konsumenci zwyczajnie nie dojadą na miejsce, ponieważ będą zmuszeni stać w długim korku. Lepiej więc zrobić je z samego rana lub odłożyć na następny dzień.

Jakiego jesteście zdania o panujących w całej Polsce protestach? Jaki mogą mieć wpływ na sklepy i restauracje?

Niewyobrażalnie szybki, łatwy, tani i pyszny przepis na ciasto. Zawsze się udajeNiewyobrażalnie szybki, łatwy, tani i pyszny przepis na ciasto. Zawsze się udajeCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Co z dalszymi obostrzeniami oraz zamykaniem handlu i usług? Gowin zdradza dalsze plany
  2. Apolonia z "Rolnik szuka żony" się wygadała. Powiedziała, co stało się z Ewą po programie
  3. Przez wielu uważany jest za chwast. Tymczasem niesamowicie podkręca smak niedzielnego rosołu
  4. Dziś w nocy w Biedronkach będzie się działo. Decyzja zapadła i jest nieodwracalna
  5. Najlepszy syrop przed snem, ukoi nerwy i zapewni ci spokojną noc. Wystarczą jedynie 3 składniki
  6. Niepokojące wyniki badań. Dotyczą pacjentów bezobjawowych
  7. O. Rydzyk stanowczo przesadził. "Teraz są za aborcją, ale wnet za eutanazją"

Źródło: lelum.pl

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł