Biedronka wprowadza wyjątkowe promocjeWikipedia / Henryk Borawski / CC BY-SA 4.0

Dzieje się dzisiaj w Biedronce. Nowy Rok przyniósł zaskakujące zmiany cen produktów spożywczych

Biedronka należy do miejsc, w których wielu smakoszy niemal codziennie zaopatruje się w produkty spożywcze. Sieć supermarketów z impetem wchodzi w Nowy Rok. Takich promocji nie było od dawna. Tylko dziś niektóre produkty zostały przecenione nawet o 60%.

Sieć Biedronka doskonale wie jak przyciągnąć do siebie smakoszy. Najlepszym sposobem jest obniżenie cen uwielbianych specjałów, które zawsze zostaną spałaszowane z miłą chęcią. Tym razem trzeba się śpieszyć. Promocje obowiązują wyłącznie w sobotę.

Biedronka rozpoczyna Nowy Rok w wyjątkowy sposób

Nie da się ukryć, że supermarkety Biedronka praktycznie codziennie goszczą w swoich progach ogromną liczbę klientów. Znaczna ich część udaje się do sklepów w celu nabycia uwielbianych smakołyków. Dziś warto wybrać Biedronkę.

Biedronka nie pierwszy raz zaskakuje swoją ofertą promocyjną. Niedawno sieć umożliwiała zakup pizzy za symboliczną złotówkę. Dziś możemy skorzystać z równie korzystnych promocji, które z pewnością przypadną do gustu smakoszom.

Biedronka postanowiła uczcić Nowy Rok jednodniowymi obniżkami cen. Bez wątpienia zainteresują one wielu spośród klientów. Tym bardziej że wśród przecenionych produktów znalazły się uwielbiane owoce i mięsa.

Zacznie się od jutra i potrwa tylko przez 3 dni. Polacy nie dowierzają, trzeba się śpieszyćZacznie się od jutra i potrwa tylko przez 3 dni. Polacy nie dowierzają, trzeba się śpieszyćCzytaj dalej

Oczywiście nie mogło się obejść bez jednego haczyka. Wszystkie dzisiejsze promocje obowiązują przy użyciu karty Moja Biedronka. Jej posiadacze mają powody do radości. Obniżki sięgające nawet 60% nie należą do codzienności.

Co przygotowała dla nas Biedronka?

Uwielbiane banany zostały przecenione o 60%. W związku z tym smakowite owoce dostaniemy w cenie 1,99 zł za kilogram. Takie promocje z pewnością zainteresują osoby, które codziennie zajadają banany. Warto wiedzieć jak wybrać najlepszy z owoców.

Wielbiciele mięs powinni zwrócić uwagę na świeżą ćwiartkę z kurczaka pakowaną próżniowo od Krainy Mięs. Używając karty Moja Biedronka, cena kilograma produktu będzie wynosiła zaledwie 1,99 zł. Co jeszcze może nas zaskoczyć w sklepach Biedronka?

Biedronka stawia również na wielopaki. Przy zakupie dwóch butelek mleka 3,2% od Mlekovity, za jedno zapłacimy 1,49 zł. Natomiast sześć opakowań soku jabłkowego Raviva przyczyni się do obniżenia ceny jednej butelki na kwotę 1,24 zł.

Kupując trzy opakowania polędwicy sopockiej Kraina Wędlin, zapłacimy mniej o 50%. Każdy produkt będzie kosztował jedynie 2,99 zł. Musimy się śpieszyć. Biedronka wprowadziła powyższe promocje tylko na dziś. Później nie będą one już dostępne.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł