Biedronka - policja została wezwana do sklepucommons.wikimedia.org/ Henryk Borawski/ CC 3.0

Policja została wezwana do skandalicznego zajścia w Biedronce. Sytuacja wymknęła się spod kontroli

Biedronka może być miejscem wielu dziwnych sytuacji, w końcu po jej sklepach chodzą tysiące ludzi. Tym razem doszło do skandalicznej sytuacji. Musiała zostać wezwana policja aby uspokoić klientów.

Biedronka doświadcza aktualnie trudnych chwil, z uwagi na liczbę klientów, którzy chcą robić zakupy. Epidemia wywołuje w ludziach wiele emocji, które muszą być w jakiś sposób rozładowywane. Niestety, nie każdy potrafi nad nimi panować i dawać upust złości w kontrolowany sposób. Stąd sytuacja wymknęła się spod kontroli i doszło do rękoczynów.

Nie mieści się w głowie. Lidl nagle przed świętami po kontrowersyjnej decyzji Biedronki też zmieni godziny otwarciaNie mieści się w głowie. Lidl nagle przed świętami po kontrowersyjnej decyzji Biedronki też zmieni godziny otwarciaCzytaj dalej

Biedronka stała się miejscem okropnych scen przemocy

Pan Marcin uczestniczył w akcji charytatywnej, zajmującej się rozwożeniem leków i jedzenia dla starszych osób, które nie chciały ryzykować wyjścia do sklepu. O 15 pojechał zrobić zakupy spożywcze. Jak relacjonuje, bardzo się spieszył i zapytał jednej z klientek czy mogłaby go przepuścić w kolejce, ani ona ani nikt inny w kolejce nie miał z tym najmniejszego problemu. Ochroniarz sklepu nie zgodził się na taka sytuację i zareagował agresją.

- Poprosiłem panią, która za chwilę miała być obsługiwana, czy mogłaby mnie przepuścić. Powiedziała, że nie ma problemu, więc stanąłem przed nią. Nikt też nie miał nic przeciwko. Podszedł do mnie, złapał mnie za rękę i powiedział, żebym opuścił sklep. Odmówiłem. Wtedy zadał mi dwa ciosy z pięści w twarz. Gdyby szkło z okularów wbiło mi się w oko teraz byłbym kaleką - opowiada pan Marcin, który po wszystkim pojechał do szpitala na tomografię czaszki. Na szczęście, podczas badania nie pokazały się żadne obrażenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Niemal wszyscy Polacy popełniają 3 wielkie błędy podczas gotowania żurku. Zapominają o bardzo ważnych rzeczach

2. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce

Redakcja portalu se.pl zapytała Biedronkę o zaistniała sytuację. Przedstawiciel sklepu poinformował, że - podstawą wszczęcia interwencji pracownika ochrony było nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa - dodatkowo, dowiadujemy się, że ochroniarz został zwolniony i nie będzie świadczył usług w tym sklepie.

Najlepsze newsy:

  1. Izabela Marcinkiewicz nie ma już nadziei. Jest bardzo źle
  2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia
  3. Dosadny apel wściekłej kasjerki sklepu odnośnie bieżącej sytuacji i zachowań ludzi
  4. Szef kuchni księżnej Diany zdradził całą prawdę. Przecieramy oczy
  5. Przenigdy nie wylewaj zalewy. Sok z kapusty, buraka i woda po ogórkach kiszonych są bardzo cenne
  6. Małżeństwo zmarło tego samego dnia. Oboje mieli koronawirusa

Źródło: se.pl

Następny artykuł