Biedronka skrywa wielką tajemnicęwikipedia.org/Henryk Borawski https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl

Każda kasa w Biedronce skrywa cenną tajemnicę znaną nielicznym. Jej odkrycie jest mocno wartościowe

Biedronka często ma problem z kasami, przy których tworzą się ogromne kolejki, a dopiero po chwili otwierana jest kolejna kasa. Każda z nich skrywa w sobie niezwykle cenną tajemnicę, która ułatwia wszystkie zakupy. Znana jest jedynie nielicznym, lecz dzisiaj i wy się o niej dowiecie. Jest bardzo wartościowa, dzięki jej znajomości zaoszczędzisz mnóstwo czasu.

Biedronka ma wiele rozwiązań, o których przeciętny klient zwyczajnie nie wie. Znajomość pewnego sekretu dotyczącego kas w sklepach spod loga z bBedronką pomoże wykonywać jeszcze szybsze i wygodniejsze zakupy. Co więcej, bardzo łatwo jest taki trik wykorzystać, wystarczy się odrobinę rozejrzeć i mieć czujne oko.

Afera, pani Dominika kupiła mięso w Biedronce. Odkryła niesmaczną prawdę i zrobiła zdjęcie, żeby nagłośnić skandalAfera, pani Dominika kupiła mięso w Biedronce. Odkryła niesmaczną prawdę i zrobiła zdjęcie, żeby nagłośnić skandalCzytaj dalej

Biedronka skrywa niesamowity sekret dotyczący swoich kas - kiedy go poznasz, zakupy już nie będą takie same

Wiele sklepów sieci Biedronka jest dość ciasnych, więc ilość kas jest ograniczona. Zazwyczaj jest otwarta jedna albo dwie kasy, jednak w godzinach szczytu klientów jest tak dużo, że kolejki potrafią robić się ogromne. Wtedy pracownik siedzący na kasie naciska dzwonek, który zawiadamia resztę pracowników o potrzebie otworzenia kolejnej kasy. Jest sposób, aby dowiedzieć się, która kasa będzie otwarta jako następna, co wielce przyspieszy długie stanie w kolejce i ukróci walkę klientów o dostęp do kasy.

Dzisiaj grzeje:

  1. Bób musieli wycenić za 0,5 kg, bo za 1 kg cena przytłacza. Spojrzał na niebotyczne ceny na targu, złapał za aparat i zrobił zdjęcie
  2. W Rosji doszło do wielkiej katastrofy ekologicznej. Eksperci: to wywoła problem na długie lata

Będąc już przy kasach zacznij się rozglądać i sprawdź każdy ekran przy kasie. Wszystkie pozamykane kasy, na których pracownik nie jest zalogowany, wyświetlają na ekranie napis "Kasa Nieczynna" co wskazuje, że na stanowisku żaden pracownik nie jest zalogowany. Napis "Kasa Zablokowana" świadczy o tym, że pracownik uprzednio zalogował się do kasy, aby przyspieszyć otwieranie kasy, kiedy będzie duży natłok klientów.

Wiedząc, która kasa otworzy się jako następna, możesz się do niej ustawić od razu po usłyszeniu dzwonka. W taki sposób przechytrzysz wszystkich, którzy stoją w kolejce i czekają na pracownika.

Najlepsze newsy:

  1. Wielka radość w domu Rozenek. Zdjęcie syna pojawiło się w sieci, wszystkiego najlepszego
  2. Wielkie święto w domu Małgorzaty Rozenek. Pokazała urocze zdjęcie syna
  3. Cudowne, dziadek Bogumił otwiera pole truskawek dla wszystkich. Rwiesz sam i płacisz tanio jak barszcz
  4. Tanie danie obiadowe rodem z PRL-u wraca do łask. Zachwycą się nim trzy pokolenia
  5. Nie wyrzucił łupin po cebuli, zrobił nawóz dla ogórków. Uzyskał przeogromne zbiory
  6. Zaginęła podczas rodzinnych wakacji. Porażającą hipotezę o jej losach przekazali śledczy

Źródło: pomyslodawcy.pl

Następny artykuł