Biedronka rozdaje popularny produkt za darmo.wikimediacommons/Mateusz Giełczyński / (CC BY-SA 4.0)

Trzeba się spieszyć, tylko dziś Biedronka rozdaje niezastąpiony produkt w niebywałej ilości. Zupełnie za darmo

Biedronka od czasu do czasu kusi nas nie tylko niskimi cenami, ale też darmowymi uwielbianymi artykułami spożywczymi. Tym razem sieć umożliwia nam kupienie często kupowanego produktu nie tylko w śmiesznie niskiej cenie, ale też zupełnie za darmo. Trzeba się jednak spieszyć, bo dostaniemy go bezpłatnie tylko dziś.

Biedronka stara się doskonale odpowiadać na potrzeby klientów i umożliwić im dostanie ukochanych produktów za bezcen właśnie wtedy, kiedy mamy na nie szczególną ochotę, albo gdy są nam szczególnie potrzebne. Gdy upały zagościły u nas na dobre, sklep oferował między innymi bardzo tanie lody, które w większych ilościach mogliśmy dostać za darmo. Tym razem sieć przygotowała jednak coś dla wszystkich, którzy uwielbiają robić domowe przetwory.

Stało się, Biedronka musiała podjąć kluczową decyzję. Ogromna zmiana godzin otwarcia, klienci przecierają oczyStało się, Biedronka musiała podjąć kluczową decyzję. Ogromna zmiana godzin otwarcia, klienci przecierają oczyCzytaj dalej

Biedronka rozdaje niezbędny w kuchni produkt. Trzeba się jednak spieszyć, bo niezwykle atrakcyjna oferta obowiązuje tylko dzisiaj

Biedronka uwielbia zaskakiwać klientów i kusić ich produktami za które niekiedy nie muszą płacić. Sieć ma też to do siebie, że podobne rozwiązania wprowadza w odpowiednim czasie. Tylko dzisiaj klienci dostaną tutaj nie tyle uwielbiany, co po prostu niezbędny produkt, który czasem warto kupić w większych ilościach - w końcu od pewnego czasu robimy zwykle większe zakupy. Warto kupić go właśnie w ilości kilku sztuk, by zgromadzic zapasy na później, bo suche artykuły spożywcze można spokojnie przechowywać dość długo. Niebywałą okazję na pewno docenią też wszyscy, którzy chcą właśnie zrobić domowe dżemy, konfitury i wszelkie owocowe syropy na zimę.

Dzisiaj grzeje:

  1. Niemożliwe, ile kosztują pierogi w restauracji Gessler. Cena nie mieści się w głowie
  2. Sypią się wysokie kary za tzw. opłaty covidowe. Sprytni przedsiębiorcy się doigrali

Wyłącznie dzisiaj kupimy w Biedronce śmiesznie tani cukier, bo dostaniemy go za jedyne 1,25 zł, ale cena obowiązuje wyłącznie w przypadku zakupu 10 opakowań, ale to jeszcze nie wszystko. Szczęśliwi posiadacze karty "Moja Biedronka" mogą skorzystać z cudownej oferty "5+5", dzięki czemu 5 paczek cukru dostaną zupełnie za darmo. Nie można jednak zwlekać z pójściem na zakupy, bo zapasy produktu mogą się szybko wyczerpać.

biedronka produkt

źródło: mat. własne

Najlepsze newsy:

  1. Tysiące emerytów nie odzyska pieniędzy. Właśnie zapadła druzgocąca decyzja
  2. Dramat koło Częstochowy, wielu rannych. Wiadomości obiegły polskie media
  3. Niemożliwe, ile kosztują pierogi w restauracji Gessler. Cena nie mieści się w głowie
  4. Ewa i Marcin kupili w Lidlu urządzenie do kawy za 499 zł. Rozpakowali i zatkało ich, kolosalna pomyłka
  5. Surówka w kilka minut z ogórków kiszonych, wystarczą tylko 2 składniki. Wyborny dodatek podkreśli smak mięsa
  6. Adam Małysz ma koronawirusa. Wiemy, co dzieje się z żoną skoczka, jest gotowa na poświęcenie

Źródło: o2.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł