Biedronka zaskoczyła wszystkichWikipedia / Henryk Borawski / CC BY-SA 4.0; Wikipedia / Henryk Borawski / CC BY-SA 3.0

Zaczęło się, zrobimy niedzielne zakupy w Biedronce. Sieć zaskoczyła wszystkich

Biedronka jest jedną z najpopularniejszych sieci supermarketów w Polsce. Przeważnie nie lada konsternację wywołują częste promocje. Jednak tym razem zdziwienie jest spowodowanym czymś zgoła odmiennym. Biedronka zdecydowała się na odważny krok.

Nie da się ukryć, że Biedronka należy do miejsc często odwiedzanych przez smakoszy. Codziennie przewija się przez nią wiele osób poszukujących najlepszych produktów spożywczych. Okazuje się, że Biedronka będzie otwarta również w niedzielę. Wszystko za sprawą wcielenia w życie zaskakującego planu.

Niestety, rozkręca się sezon, uciążliwość dotyka setek tysięcy Polaków. Syrop z buraka na szczęście zwalcza okropność w okamgnieniuNiestety, rozkręca się sezon, uciążliwość dotyka setek tysięcy Polaków. Syrop z buraka na szczęście zwalcza okropność w okamgnieniuCzytaj dalej

Biedronka przerosła samą siebie

Biedronka doskonale wie w jaki sposób przyciągnąć do siebie klientów. Zazwyczaj sieć robi to za sprawą bogatej gamy produktów oraz niecodziennych promocji, które potrafią przyprawić o zawrót głowy. Tym razem Biedronka znalazła sposób na niedziele objęte zakazem handlu.

Większość konsumentów pogodziło się z tym, że każda Biedronka jest zamknięta w niedziele. Sieć supermarketów postanowiła coś zaradzić. Zakaz udało się obejść i niedawno otwarto pierwszy sklep funkcjonujący na nowych zasadach.

Zgodnie z doniesieniami portalu Business Insider, w miejscowości Dobrzyca, która znajduje się nieopodal Kalisza, otwarto sklep Biedronka znacząco różniący się od pozostałych. Ma on wyróżniać się tym, że będzie otwarty również w niedziele niehandlowe.

Okazuje się, że Biedronka otworzyła pierwszy sklep bazujący na modelu franczyzowym. Tego typu rozwiązanie ma szereg korzyści. Jedną z nich jest możliwość świadczenia usług w niedziele wolne od handlu. Jak skomentowała ten pomysł dyrektor rozwoju biznesu w Jeronimo Martins Polska?

Dzisiaj grzeje:

  1. Złota kapusta jest prawdziwą bombą witaminową. Rozgrzewający przysmak zachwyci każdego
  2. Wiadomo, kiedy może być lockdown Polski. Wyjawili prawdę, niestety
  3. Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Żona potwierdziła, że jakiś czas temu artysta był na specjalnej diecie, ale nie uchroniła go ona przed operacją

Biedronka zdecydowała się na rewolucyjne rozwiązanie

- Współpraca na zasadzie franczyzy to ogromne korzyści dla obu stron. Lokalny przedsiębiorca, z którym działamy, dostaje od początku pełne wsparcie. Po pierwsze - merytoryczne, ponieważ wyposażamy go w nasze know-how, organizujemy pakiet szkoleń dla niego i reszty pracowników, a także bierzemy na siebie kwestie marketingowe oraz logistyczno-zaopatrzeniowe. Dajemy też coś, co trudno wycenić, czyli poczucie stabilizacji, a jednocześnie niezależności. Wierzymy, że lokalny mieszkaniec franczyzobiorca najlepiej rozumie społeczność, w której żyje: wie, czego jej potrzeba, jakie ma oczekiwania - powiedziała Ewa Micińska, przytaczana przez portal Business Insider.

Nie da się ukryć, że Biedronka działająca na zasadzie franczyzy ma wiele plusów. Jednak dla samych klientów najprawdopodobniej najbardziej istotne jest to, czy sklep będzie otwarty również w niedziele niehandlowe.

- Sklep będzie czynny we wszystkie niedziele - przyznało biuro prasowe sieci Biedronka, przytaczane przez portal Business Insider, powołujące się na Wiadomości Handlowe. Póki co nie wiadomo jeszcze w jaki dokładnie sposób Biedronka obejdzie zakaz handlu.

Najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z dostawcą usług pocztowych. Tego typu krok pozwoli na możliwość robienia zakupów również w niedziele. Wielu smakoszy będzie zadowolonych z możliwości nabycia ulubionych frykasów w dni wolne od handlu. Ciekawe, czy wkrótce pojawi się jeszcze więcej tego typu sklepów.

Idealne na przekąskę lub dodatek do obiadu. Obłędne ziemniaki pieczone po szwedzkuIdealne na przekąskę lub dodatek do obiadu. Obłędne ziemniaki pieczone po szwedzkuCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Co z dalszymi obostrzeniami oraz zamykaniem handlu i usług? Gowin zdradza dalsze plany
  2. Mocna akcja pod finałowym zdjęciem z "Rolnik szuka żony". Komentarze zabolały
  3. Przez wielu uważany jest za chwast. Tymczasem niesamowicie podkręca smak niedzielnego rosołu
  4. Dziś w nocy w Biedronkach będzie się działo. Decyzja zapadła i jest nieodwracalna
  5. Najlepszy syrop przed snem, ukoi nerwy i zapewni ci spokojną noc. Wystarczą jedynie 3 składniki
  6. Niepokojące wyniki badań. Dotyczą pacjentów bezobjawowych
  7. Aktor "Świata według Kiepskich" zarabia fortunę. Jego jednodniowa wypłata wystarczy na zakup mieszkania

Źródła: Business Insider; WP Finanse

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł