Biedronka ponownie zaskakujecommons.wikimedia.org/ Henryk Borawski/ CC 4.0

Jutro się zacznie, Biedronka już ogłosiła. 1,5 l Coli za 2,49 zł, za jedynie 69 groszy kupisz kiwi

Biedronka regularnie zaskakuje swoich klientów niecodziennymi promocjami. Mało kto spodziewałby się, że uwielbiane produkty mogą być tak tanie. Już jutro możemy spodziewać się niecodziennych cen, które potrafią przyprawić o zawrót głowy. Cola za 2,49 zł i 100 g kiwi po 0,69 zł to dopiero przedsmak.

Każdy, kto regularnie odwiedza sklepy Biedronka, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że często można natknąć się tam na wyjątkową ofertę promocyjną. Jednak w nadchodzący poniedziałek będzie ona o wiele korzystniejsza niż zazwyczaj.

Biedronka zapowiedziała nowe promocje

Biedronka z impetem weszła w Nowy Rok. Ostatnio informowaliśmy o niecodziennych przecenach na sobotę. Minął zaledwie jeden dzień i na stronie internetowej sieci supermarketów pojawiły się oferty, które zaczną obowiązywać od poniedziałku.

Z pewnością warto jutro odwiedzić sklepy Biedronka. Wszyscy smakosze znajdą tam coś dla siebie. Godna uwagi jest oferta dotycząca napoju gazowanego Cola Original o pojemności 1,5 litra. Jedna butelka będzie tańsza o 37%. Dzięki temu zapłacimy za nią zaledwie 2,49 zł. Warto jednak pamiętać, że oferta jest dostępna wyłącznie w wybranych sklepach.

Biedronka przeceniła również uwielbiane owoce. Smakowite kiwi już dawno nie było tak tanie. Za 100 g owoców zapłacimy tylko 0,69 zł. Promocją zostały objęte również kaki. Wyśmienity smakołyk dostaniemy w cenie 7,99 zł za kilogram.

GIS pilnie ostrzega przed skażonym serem góralskim. Natychmiast go wyrzuć lub oddajGIS pilnie ostrzega przed skażonym serem góralskim. Natychmiast go wyrzuć lub oddajCzytaj dalej

Biedronka nie zapomniała o owocach. Polskie pomidory malinowe będą jutro tańsze o 27%. Dzięki temu kilogram produktu kosztuje zaledwie 12,99 zł. Warto również zwrócić uwagę na pomidory żółte, które są o wiele rzadszym rarytasem. Ich cena jest taka sama jak pomidorów malinowych.

Co jeszcze przygotowała dla nas Biedronka?

Wielbiciele mięs mają powody do radości. Mięso mielone z łopatki wieprzowej i wołowiny o masie 500 g od producenta Kraina Mięs zostało przecenione o 47%. Odwiedzając sklep Biedronka dostaniem ten produkt za 4,99 zł.

Paski z fileta z kurczaka Kraina Mięs 400 g również możemy dostać po wyjątkowej cenie. Biedronka od jutra będzie sprzedawała je za 7,99 zł. Taki smakołyk może się przydać w przygotowaniu kotletów pożarskich.

Niecodzienną okazją jest również stek z tuńczyka Marinero. Jego cena będzie wynosiła 4,99 zł za 100 g. Miłośnicy rybnych specjałów powinni skorzystać z tej okazji. Jeszcze tańszy jest filet z łososia atlantyckiego. Za 100 g zapłacimy 3,99 zł.

Bez wątpienia Biedronka wcieliła w życie niecodzienną ofertą, która przyciągnie do sklepów wielu smakoszy. Oczywiście będą tan na nich czekały również inne promocje. Takim okazjom nie sposób się oprzeć. Warto zrobić większe zapasy.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł