Płyn do dezynfekcjipikist / licencja: CC0

Awantura w Biedronce pań 60+. Wściekła złapała za ziemniaka, maseczkę miała źle założoną

W sklepie sieci Biedronka doszło do niecodziennej awantury. Dwie panie w zaawansowanym wieku były skłonne wszelkimi siłami bronić swoich racji, jedna nawet w tym celu chwyciła ziemniaka. Do kuriozalnego zdarzenia doszło w Biedronce w Koszalinie.

W sklepie sieci Biedronka w Koszalinie rozegrały się sceny rodem ze skeczu. Dwie panie wybierające ziemniaki, być może do obiadu, niemal skoczyły sobie do gardeł. Cała scena z boku wyglądała nieco komicznie, lecz płynie z niej pewna istotna w tym czasie nauka.

Łukasz Szumowski ostrzegł wszystkich. Od dzisiaj w Lidlu, Biedronce i innych sklepach można natknąć się na służby w pilnym działaniuŁukasz Szumowski ostrzegł wszystkich. Od dzisiaj w Lidlu, Biedronce i innych sklepach można natknąć się na służby w pilnym działaniuCzytaj dalej

Biedronka, Lidl i inne sklepy zmagają się z tym samym problemem

Kobiety w wielu około 60 lat postanowiły zakupić ziemniaki na stoisku z warzywami w Biedronce. Podczas gdy jedna napełniała dzierżoną w dłoniach reklamówkę, druga przyglądała się jej poczynaniom z narastającą irytacją. Kobieta będąca najbliżej ziemniaków wybierała je bowiem bardzo pieczołowicie. Każdego dotykała kilkukrotnie z każdej strony i tylko co trzeci miał to szczęście, by wylądować w jej reklamówce. W końcu obserwująca ją klientka Biedronki nie wytrzymała i postanowiła powiedzieć jej do słuchu.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ministerstwo właśnie zabrało głos. Obostrzenia wracają w Polsce, wiadomo co się stanie z Polakami
  2. Nigdy nie łącz ogórka z 1 składnikiem. Skutki są gorsze, niż może nam się wydawać
  3. Stawki podatków lokalnych wyraźnie w górę. W 2021 i za nie zapłacimy więcej

- I co pani grzebie w tych ziemniakach jak świnia w truflach? Zakazić pani mnie chce? - rzuciła rozeźlona kobieta. Adresatka odwróciła się w jej stronę z ziemniakiem w ręce i nie pozostała jej dłużna w gorzkich słowach. Pomiędzy kobietami wywiązała się ogromna awantura. Obydwie panie wykrzykiwały do siebie swoje racje, a maseczki na ich twarzach spoczywały spokojnie pod nosem, nie chroniąc go przed żadnymi wirusami.

Mimo, że sytuacja w Biedronce może wydawać się zabawna, stała się pretekstem do dyskusji na temat higieny w sklepach. Wielu klientów uważa, że dotykanie owoców i warzyw powinno być surowo zabronione, przynajmniej do czasu, gdy zagrożenie epidemiologiczne będzie mniejsze. Są także tacy, którzy postulują o zakaz dotykania jakichkolwiek przedmiotów, których nie zamierzamy umieścić w swoim koszyku.

Klienci obawiają się, że robiąc zakupy mogą wystawiać swoje zdrowie na niezamierzoną próbę. W ostatnim czasie na pierwszy rzut oka było widać, że ludzie zapominają o zagrożeniu. Coraz mniej z nich nosiło maseczki, a płyny do dezynfekcji rąk przed wejściem do sklepów stały nietknięte. Także personel sklepów rzadziej decydował się na zwrócenie uwagi klientom niestosującym się do panujących zasad. Taki łańcuch zaniedbań mógł doprowadzić do rekordu zachorowań w zeszły piątek.

Najlepsze newsy

  1. Rossmann rozdaje produkty znanej marki w wyjątkowej ofercie. Sklep czeka oblężenie
  2. Poważny problem z turystami na Śnieżce. Władze apelują. Sytuacja coraz bardziej wymyka się spod kontroli
  3. Rudi Schuberth narzeka na żenująco niską emeryturę. Wybudował 4 domy obok Łeby, wynajmuje turystom i sprzedaje swoje wyroby wędliniarskie
  4. Gwiazda Polsatu błaga wszystkich swoich fanów o wielką sumę pieniędzy. Aktorka znana jest ze zdrowego odżywiania
  5. Koniec pobłażania, kontrowersyjny komunikat. Nikt nie wejdzie do sklepu i restauracji na dotychczasowych zasadach
  6. Justyna Żyła gra na nerwach Piotrowi Żyle? Została przyłapana z mężczyzną, teraz odpowiedziała na pytanie, czy jest w związku

Źródło: wyborcza

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na pyszny posiłek!

Następny artykuł