Kasjerka uległą wypadkowi w sklepie Biedronkasmakosze.pl

Dramatyczne sceny w Biedronce. Natychmiast wezwano służby, kasjerka została przewieziona do szpitala

Biedronka jawi się klientom jako bezpieczne miejsce, w którym ze spokojem i bez problemów można wykonać zakupy. Niestety, najnowsze wieści pokazują, że wszędzie należy mieć się na baczności. Kasjerka poważnie ucierpiała w wypadku w jednym ze sklepów, przewieziono ją do szpitala.

Biedronka, dzięki swojej dostępności i niskich cenach, jest jednym z najbardziej popularnych sklepów w Polsce. Miliony Polaków zaufały marce i wielkie tłumy codziennie robią w sklepach mnóstwo zakupów. Mało który klient zastanawia się wtedy nad swoim bezpieczeństwem. Trzeba mieć jednak na uwadze, że wypadek zdarzyć się może w najmniej oczekiwanych okolicznościach i miejscu. Przekonała się o tym pracownica jednej z placówek sieci, która w wyniku dramatycznych wydarzeń wylądowała w szpitalu.

Odważnie - mało powiedziane, 49-letnia gwiazda Odważnie - mało powiedziane, 49-letnia gwiazda "Klanu" pokazała zdjęcie bez ubrań. Przy okazji wyszło, że aktorka jest fanką kulinariów, gotuje 365 dni w rokuCzytaj dalej

Pracownica sklepu Biedronka w szpitalu

Z kas korzysta praktycznie każdy. Klienci wykładają na taśmę zakupy, a kasjerzy skanują produkty i przeprowadzają transakcje. Ciężko uwierzyć, aby tak popularne urządzenia mogłyby stwarzać jakiekolwiek ryzyko uszczerbku na zdrowiu. Niestety pewna kasjerka przekonała się o tym w najgorszy możliwy sposób. W wyniku wypadku musiały zostać wezwane odpowiednie służby, a kobieta przetransportowana została do szpitala. Dramatyczne wydarzenie zszokowało wszystkich.

Dzisiaj grzeje:

  1. Rzadkie śpiewające psy przetrwały. Niesamowite wideo odkrycia ekspedycji w Nowej Gwinei
  2. Wszyscy go omijali. Tylko pies próbował ocalić leżącego na ziemi mężczyznę

W sklepie Biedronki w Słupsku kasjerka uległa na tyle poważnym obrażeniom, że ratownicy medyczni musieli przewieźć ją do szpitala. Taśma podająca zakupy wciągnęła rękę kobiety. Kończyna była na tyle mocno ściśnięta, że do akcji musiano wezwać zastęp strażaków. Podważyli urządzenie w taki sposób, aby pracownica nie doznała większych obrażeń.

Z relacji portalu gp24.pl wynika, że reszta pracowników sklepu natychmiast po zdarzeniu przeszła do udzielania pomocy poszkodowanej, poinformowali służby oraz dział firmy odpowiedzialny za BHP. Biuro prasowe Biedronki w komentarzu dotyczącym zdarzenia napisało między innymi, że kasa została wyłączona z użycia i przekazana zewnętrznej wyspecjalizowanej firmie w celu przeprowadzenia diagnozy i dokładnego sprawdzenia.

Tłuczone, w mundurkach, z piekarnika, a może frytki? Zdziwisz się, które ziemniaki są najzdrowszeTłuczone, w mundurkach, z piekarnika, a może frytki? Zdziwisz się, które ziemniaki są najzdrowszeCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. W Biedronce kupisz 3 produkty, a zapłacisz znacznie mniej. Można mieszać dowolnie
  2. Zauważyła u synka dziwną wysypkę. Szybka reakcja matki uratowała dziecku życie
  3. Ewa Wachowicz zmodyfikowała przepis na słynnego Colesława. Jej wersja słynnej surówki jest jeszcze lepsza niż oryginał
  4. Przez 3 dni piła napar z liści laurowych. Efekty ją poraziły
  5. Cała Polska w czerwonej strefie? GIS wydał najgorszy możliwy komunikat
  6. Nie żyje popularna dziennikarka. Miała 35 lat. Dramat

Źródło: finanse.wp.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł