Biedronka zaskoczyła wszystkichWikipedia / Henryk Borawski / CC BY-SA 4.0

Biedronka zadecydowała, koniec ze zniżkami tylko dla seniorów. Najbliższy tydzień zapowiada się znakomicie

Biedronka podobnie jak inne sklepy od 10:00 do 12:00 obsługuje wyłącznie seniorów. Osoby starsze mogły wówczas korzystać z wielu promocji dostępnych tylko w tym czasie. Rozczarowanie pozostałych klientów wciąż narastało. Co zrobiła w tej sytuacji Biedronka?

Biedronka niezwykle często potrafi zaskakiwać swoich klientów. Przeważnie sieć supermarketów robi to za sprawą bogatej gamy produktów oraz niecodziennych promocji. Okazuje się, że nie będą one zarezerwowane wyłącznie dla seniorów.

Nagłe komunikaty lada moment we wszystkich większych sklepach spożywczych. Padły znaczące datyNagłe komunikaty lada moment we wszystkich większych sklepach spożywczych. Padły znaczące datyCzytaj dalej

Biedronka postanowiła wprowadzić wyjątkową ofertę

Nie da się ukryć, że Biedronka jest jednym z najpopularniejszych supermarketów w Polsce. Codziennie placówki odwiedza cała masa osób. Jednak od pewnego czasu między godziną 10:00 a 12:00 zakupy mogą robić wyłącznie osoby powyżej 60 roku życia.

Biedronka chcąc zachęcić seniorów do odwiedzania sklepów w czasie zagwarantowanym tylko dla nich, postanowiła wprowadzić specjalne promocje. Obowiązują one od 10:00 do 12:00. Część klientów, którzy nie mogli załapać się na przeceny mogła poczuć się potraktowana niesprawiedliwie.

Na szczęście Biedronka na bieżąco stara się sprostać wymaganiom stawianym przez klientów. W związku z tym sieć supermarketów ogłosiła promocje, które będą dostępne dla wszystkich, niezależnie od wieku. Niektóre z nich mogą przyprawić o zawrót głowy.

Nie od dziś wiadomo, że Biedronka wie co to dobre promocje. Tym razem sieć zdecydowała się pójść na całość. Na stronie internetowej supermarketu można znaleźć wykaz, który jednoznacznie wskazuje, że w najbliższym czasie warto odwiedzić sklepy Biedronka.

Dzisiaj grzeje:

  1. Rozpływające się w ustach ciasto za grosze dla leniwych. Zrobisz je w zaledwie 10 minut, bez pieczenia
  2. Wielkie zmiany w Zakopanem. Mogą uderzyć w przyjezdnych i mieszkańców, lepiej wiedzieć wcześniej
  3. Polacy złapią się za głowy. Wyszło na jaw co Gessler wkłada do kapusty robiąc gołąbki

Co dla swoich klientów przygotowała Biedronka?

Wielbiciele mięs z pewnością powinni udać się na zakupy do supermarketu Biedronka. Łopatka wieprzowa pakowana próżniowo od Krainy Mięs kosztuje jedynie 7,99 zł za kilogram. Limit dzienny na ten frykas wynosi 3 kilogramy. Promocja obowiązuje po okazaniu karty "Moja Biedronka".

Przeceniony został również Boczek wędzony Kraina Wędlin. Zapłacimy za niego aż 30% mniej. Z kartą "Moja Biedronka" koszt smakołyku będzie wynosił 1,39 zł za 100 g. Jednak to dopiero początek korzystnych promocji. Kupując dwie paczki Kiełbasy śląskiej od Krainy Wędlin 500 g za drugą zapłacimy o 90% mniej. Wówczas cena opakowania wynosić będzie zaledwie 5,49 zł. Oczywiście promocja obowiązuje po okazaniu karty "Moja Biedronka".

Miłośnicy kawy również mają powody do radości. Kawa Dallmayr prodomo 500 g możemy nabyć za 15,99 zł. Przeceniono ją o 38%. Godne uwagi są również banany. Ich cena została obniżona o 48%, w związku z tym zapłacimy za kilogram tylko 2,49 zł. Na skorzystanie z tej promocji pozwoli nam karta "Moja Biedronka".

Banany nie są jedynymi przecenionymi owocami. Biedronka postanowiła obniżyć cenę cytryn. Za 500 g zapłacimy 2,99 zł. Nie da się ukryć, że Biedronka z pewnością swoimi promocjami zachęci wielu klientów do zrobienia większych zakupów. Warto się śpieszyć, ponieważ będą one obowiązywały do 7 listopada lub wyczerpania zapasów.

Makłowicz zdradził swój trik na chrupiące i puszyste placki ziemniaczane. Poezja smaku, lepszych nie jedliścieMakłowicz zdradził swój trik na chrupiące i puszyste placki ziemniaczane. Poezja smaku, lepszych nie jedliścieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Lekarka powiedziała, co wyrabia się teraz w przychodniach. Aż robi się słabo
  2. Tragedia: rolnik zabity przez maszynę. Michał umierał na rękach kuzyna
  3. Polacy masowo popełniają kilka błędów w przygotowaniu ciasta na pierogi. Szkoda, bo tak łatwo ich uniknąć
  4. Obierając ziemniaki widzisz pod skórką zielony kolor? Wyrzuć je natychmiast, zjedzenie grozi ogromną tragedią
  5. Zawsze po wypiciu kawy zrób 1 rzecz. Efekty zdumiewają, Twoja sylwetka diametralnie się zmieni
  6. Artur Barciś w mocnym apelu do Polaków. Wiersz "Obcy" podbija internet [VIDEO]
  7. Nokia powraca do klasyki. Wyciekły zdjęcia i specyfikacje nowych modeli

Źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł