Biedronka ma nową bajeczną ofertę.

Znienacka nadeszły lepsze niż 500+ wieści. Bank da ci na zakupy w Biedronce ogromne pieniądze

Biedronka podjęła współpracę z popularnym w Polsce bankiem. Dzięki niej Polacy dostaną pieniądze na zakupy w supermarketach sieci. Program jest nawet lepszy niż 500 plus, bowiem nie trzeba posiadać dzięki, żeby uzyskać fundusze. Musisz się jednak pośpieszyć, bowiem liczy się kolejność zgłoszeń, a liczba wniosków jest ograniczona.

Biedronka rusza z kolejną wielka akcja. Niedawno ogłoszono przecenę, na obniżkę o 50% cen towarów o krótkim terminie przydatności do spożycia. Teraz uwielbiana przez Polaków sieć podjęła współpracę z ze znanym bankiem, w ramach której klienci mogą otrzymać duże pieniądze na zakupy w supermarketach należących do Jeronimo Martins.

Nie żyją już 362 osoby, 17 tys. zainfekowanych. Uwielbiane jedzenie wywołuje epidemię, potwierdziły się obawyNie żyją już 362 osoby, 17 tys. zainfekowanych. Uwielbiane jedzenie wywołuje epidemię, potwierdziły się obawyCzytaj dalej

Biedronka podjęła współpracę z bankiem, Polacy dostaną pieniądze

Kto może skorzystać z promocji? Wszystkie osoby, które nie miały konta osobistego w BGŻ BNP PARIBAS w czasie ostatnich 9 miesięcy. Z oferty nie mogą skorzystać klienci Raiffejsen Polbank, którzy posiadali konto w tym banku w ostatnich 9 miesiącach.

Jeżeli spełniamy warunki oferty do 19 lutego trzeba złożyć wniosek na stronie promocji o Konto Otwarte na Ciebie razem z kartą i podpisać umowę przez SMS do 4 marca 2020 roku. Takie są warunki otrzymania za darmo 300 złotych na zakupy w Biedronce.

Musisz się jednak pośpieszyć. W puli znajduje się jedynie 3000 promocyjnych wniosków. Kiedy się wyczerpią możliwość składania kolejnych zostanie zablokowana. Tego typu promocje zazwyczaj kończą się błyskawicznie, bowiem jest wiele osób, które nie chcą przegapić okazji.

Sama premia dzieli się na 3 części. Dostaniemy 50 złotych w postaci kodu do Biedronki za samo założenie konta. Następnie otrzymamy 150 oraz 100 złotych za sprostaniem banalnym warunkom.

Dzisiaj grzeje: 1. Przez przypadek ujawniono ukrywany przed wszystkimi przepis na panierkę z KFC. Podajemy recepturę

2. Dowiesz się do czego możesz wykorzystać mięso z rosołu i zaniemówisz. Odkryjesz, że mało wiesz o gotowaniu

Nagroda 150 złotych będzie się nam należała, jeśli dokonamy płatności kartą przynajmniej na 300 złotych w marcu oraz kwietniu. Również w tych samych miesiącach na nasze konto musi wpłynąć przynajmniej 1000 złotych, np. w formie przelewu z naszego konta w innym banku.

Trzecią transzę na zakupy w Biedronce w wysokości 100 złotych uzyskamy za spełnienie identycznych warunków w maju.

Najlepsze newsy:

  1. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa
  2. Pierwsze objawy miażdżycy mózgu. Jej powikłania są niezwykle niebezpieczne
  3. Podali Roksanie Węgiel schabowe i rosół. Ktoś włączył mikrofon, wszyscy usłyszeli co wypaliła
  4. Polski producent dodaje do kiełbasy mięso ze ślimaków. Odbierze ci apetyt na długo
  5. Nagranie Magdy Gessler z Wuhan ścina z nóg. Ukrywana prawda wyszła na jaw
  6. Niebywały przepis na kopytka w nowej odsłonie. Smakują rewelacyjnie, sekretem jest jeden składnik

Źródło: sukcesywny.pl

Następny artykuł