Paragonytopniusy.eu/ fotografia nadesłana przez Pana Tomasza

Nie dał się oszukać w Biedronce. Zapłacił 10 złotych mniej za identyczne produkty

Biedronka to wielka sieć sklepów, więc przy takiej skali zdarzają się wpadki. Jeden z klientów okazał się bardzo uważny i zauważył nieprawidłowość. Za te same zakupy na dwóch paragonach widniała różna cena.

Biedronka nie zachowała się fair w tej sytuacji. Klient chciał zrobić drobne zakupy, jednak suma jaką zapłacił nie zgadzała się z jego obliczeniami. Nie dał za wygraną.

Przenigdy nie wylewaj wody po ugotowaniu ziemniaków. Nie wiesz o 4 bardzo cennych zastosowaniachPrzenigdy nie wylewaj wody po ugotowaniu ziemniaków. Nie wiesz o 4 bardzo cennych zastosowaniachCzytaj dalej

Biedronka z felernymi wagami

Pewnego dnia Pan Tomasz chciał zrobić zakupy. Kilka warzyw, owoców i jogurt. W czasie wybierania najbardziej dorodnych okazów wszystko ważył. W głowie obliczał, zgodnie z ceną widniejącą na półkach ile wyjdzie go finalny rachunek. Jednak przy kasie okazało się, że zapłacił 10 zł więcej. Spojrzawszy na paragon zauważył, że ceny zgadzały się z tym na sklepie. Jednak waga była zawyżona.

Dzisiaj grzeje: 1. Oślizgła biała skrętka na żółtku znaczy więcej niż sądzisz. Nie jedz pod żadnym pozorem jajek, na których jej nie ma

2. Wojciech Cejrowski wywołał ogromną burzę w sieci. Zaczął mówić o straconych pieniądzach

Zwrócił na to uwagę kasjerki, ta z irytacją odpowiedziała, że waga na dziale z warzywami i owocami jest zepsuta. Klient nie dał za wygraną i poszedł do drugiej kasy ponownie zrobic te same zakupy. Tym razem suma zgadzała się. Okazało się, że waga w pierwszej kasie była źle skalibrowana i zawyżała wage produktów.

Biedronka tłumaczy, że w tym przypadku do mechanizmu ważącego dostało się ciało obce, które zaburzało prace urządzenia. Po zgłoszeniu przez klienta zaistniałej sytuacji wszystkie kasy zostały sprawdzone i przekalibrowane. Mimo to czy spotkaliście się kiedykolwiek, żeby kasy obniżały wagę produktów, w wyniku czego płaciliście mniej?

  1. Ostatnie pożegnanie Pawła Królikowskiego. Przejmujące sceny, rodzina zaskoczyła wzruszającym do granic możliwości gestem
  2. Wszystkich zatkało na widok osoby, która pojawiła się na pogrzebie Królikowskiego. Nikt się go tam nie spodziewał
  3. Rewelacyjny przepis na kotlety mielone po lwowsku Magdy Gessler. Zasmakujesz i nigdy innych nie zrobisz
  4. Nasze mamy i babcie całe życie źle lepiły pierogi. Jest nowatorski, łatwiejszy i pyszniejszy sposób
  5. Jest ważna i oznacza coś niewybaczalnego. Biała piana na ogórkach kiszonych
  6. Rak piersi dotyka nie tylko kobiety. Pacjent zmaga się z ogromną dyskryminacją

Źródło: topniusy.eu

Następny artykuł