Biedronka zachęca nowymi promocjamiwikipedia.org/Jacek Halicki https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en

Znowu ktoś się pomylił? Dzisiaj w Biedronce szynka i kiełbasa po 1 zł, mięso mielone 3 zł, niewyobrażalne

Biedronka niedawno miała wielkie problemy z systemem, czyżby i tym razem doszło do wielkiego błędu? Nie, tym razem to zaplanowana okazja dla wszystkich klientów, która robi niesamowite wrażenie. Wcześniejsza pomyłka kosztowała Biedronkę wiele pieniędzy, obecnie ceny w sklepie są bardziej niż korzystne. Według nowej promocji szynka i kiełbasa są po złotówce, a mięso mielone 3 złote, niewyobrażalne.

Biedronka wchodzi w nowy tydzień z wielkimi promocjami, szynka i kiełbasa dzisiaj są po złotówce, a mięso mielone po 3 złote, oferta jest naprawdę wyjątkowa. Klienci nie dowierzają.

Rewolucyjny przepis na gołąbki. Dużo szybszy od tradycyjnego, idealny dla zapracowanychRewolucyjny przepis na gołąbki. Dużo szybszy od tradycyjnego, idealny dla zapracowanychCzytaj dalej

Biedronka wprowadza nowe promocje, są bajeczne

Niedawno słyszeliśmy, jak w Biedronce można było kupić bardzo drogie produkty za dosłownie kilka złotych. Wszystko przez błąd w systemie, który umożliwiał kupienie 3 najdroższych produktów za o wiele mniejszą cenę. Obecnie w sklepach sieci możemy znaleźć niebywałe promocje na różne produkty.

Dzisiaj grzeje: 1. Hitowy deser bez pieczenia z 2 składników zrobisz w chwilę. Żaden sernik nie jest delikatniejszy

2. Szykuje się nowy podatek? Chcą opodatkować rzeczy, których używamy na co dzień

Kiełbasa śląska grillowa Olewnik dostępna będzie w cenie 1,49 zł za 100 gramów. Szynka ogonówka z Krainy Wędlin w Biedronce teraz kosztuje tylko 1,49 zł za 100 gramów. Taniej kupimy też ser żółty Gouda Światowid - obecnie w Biedronce opakowanie 400 gramów kosztuje 5,49 zł (oferta przy zakupie 2 opakowań ważna tylko jeśli posiadasz kartę Moja Biedronka).

Jeśli jesteś miłośnikiem ryb, możesz zakupić pstrąga tęczowego patroszonego Marinero za 2,49 zł za 100 gramów czy świeży filet z łososia atlantyckiego, porcja rodzinna, Marinero za 3,99 zł za 100 gramów. Powyższe oferty i o wiele więcej dostępne są w najnowszej gazetce Biedronki, więc warto iść do najbliższego sklepu i na własne oczy przekonać się o obowiązujących promocjach.

Najlepsze newsy:

  1. Anna Lewandowska urodziła. Robert Lewandowski pokazał zdjęcie z dzieckiem i zdradził jego imie, gratulujemy
  2. Minister edukacji o przesunięciu roku szkolnego. Wszystko wskazuje, że decyzja już zapadła
  3. Niechcący ujawnił sekretny przepis na panierkę z KFC. Jej niezwykłość zadziwia wielu
  4. Możesz zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Nigdy nie wyrzucaj skórek po cebuli
  5. Co się stanie po jedzeniu przez 4 dni tylko bananów? Korzyści są ogromne
  6. Katastrofa samolotu medycznego. Nikt nie przeżył, zginął też lekarz i pielęgniarka

Źródło: superbiz.se.pl

Następny artykuł