Biedronka znowu zaskakujeallegro.pl/woj160

Masz pod ręką monetę 5 zł? Weź jutro do Biedronki, będzie miała ogromną moc nabywczą

Biedronka kolejny raz przygotowała nie lada gratkę dla swoich klientów. W sklepach sieci 5 zł od jutra będzie wyjątkowo cenne. Spiesz się, oferta jest ograniczona czasowo.

Biedronka przyciąga kolejnych klientów kolejnymi obniżkami cen i tygodniami tematycznymi. Choć dzisiaj wszystkie sklepy są pozamykane z uwagi na niedzielę niehandlową, już od jutra wszyscy klienci będą mogli odbić sobie to z nawiązką. Co ciekawe nowy tydzień przynosi same dobre wieści. Za 5 złotych będzie można obkupić się jak nigdy dotąd - wszystko z uwagi na ciekawe promocje, jakie Biedronka przygotowała. Spiesz się i idź do sklepu już jutro. Nie wiadomo, czy oczekiwany przez ciebie produkt jeszcze będzie dostępny.

Rudi Schuberth zażenowany skandaliczną kwotą emerytury. Sprzedaje wędlinyRudi Schuberth zażenowany skandaliczną kwotą emerytury. Sprzedaje wędlinyCzytaj dalej

Biedronka nie ma sobie równych

Do Biedronki większość z nas udaje się w celu zrobienia niewielkich, codziennych zakupów. Mleko, pieczywo, wędlina, makaron i kilka innych produktów praktycznie każdego dnia ląduje w koszyku. Od poniedziałku w sklepach sieci znajdziemy uwielbiane przez wszystkich produkty za o wiele mniejsze, niż zwykle, ceny. Szykuj 5 złotych, ponieważ za tą jedną monetę zdołasz kupić bardzo wiele.

Dzisiaj grzeje:

  1. Kapitalne ciasto bez pieczenia z 3 aksamitnymi warstwami. Kilka minut roboty i zachwyt wszystkich gwarantowany
  2. Uwaga, w całej Polsce zawyją syreny alarmowe, w akcji Centra Zarządzania Kryzysowego. Wiemy, o co chodzi
  3. Dorota Szelągowska wyprawiła wesele za 65 złotych. Nie mieści się w głowie, co podała swoim gościom do jedzenia

Przede wszystkim warto przyjrzeć się promocjom na mięso. Jeśli jesteś fanem zdrowego odżywiania, mamy dla ciebie świetne wieści. Mielone mięso na kotlety z indyka pakowane po 500 gramów można kupić za 3,38 zł jeśli weźmie się od razu dwie paczki. Polędwica z dorsza atlantyckiego marki Marinero kosztuje jedynie 4,99 zł za 100 gramów, co daje stwarza świetną okazję, by umilić sobie obiad doskonałą i zdrową rybą.

Aby umilić sobie śniadanie wystarczy sięgnąć po pyszną bułkę 4 pory roku o gramaturze 80 gramów. Kupując 5 sztuk jednocześnie obniżamy ich cenę, co pozwala kupić je za jedyne 79 groszy za sztukę. Wraz z bułeczką warto zaopatrzyć się także w coś, co pozwoli jeszcze bardziej cieszyć się doskonałą chwilą. Idealnym pomysłem jest z takim razie kupienie jogurtu Aktiplus LGG o smaku owocowym, którego 250 ml buteleczka kosztuje jedynie 1,99 zł.

Kamil wczoraj kupił karkówkę za 10 zł/kg. Ze środka wyciekła okropność, nie mógł uwierzyć własnym oczomKamil wczoraj kupił karkówkę za 10 zł/kg. Ze środka wyciekła okropność, nie mógł uwierzyć własnym oczomCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Zakręcanie grzejników nie uchroni przed rachunkami. Sąd i tak każe zapłacić
  2. W szpitalach zaczyna brakować nie tylko łóżek. Niepokojące doniesienia
  3. Poniżona i wyrzucona z restauracji Magda Gessler nie zapomni feralnego dnia do końca życia
  4. Niestety, potwierdzono smutne doniesienia o Dorocie Gardias. Dziennikarka kocha gotować, dzieliła się nawet egzotycznym przepisem
  5. Kotlety schabowe po francusku biją na głowę wszystko. Znajomi będą błagać o przepis
  6. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia

Źródło: biedronka.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł