Biedronkapixabay.com/Tumisu

Biedronka przygotowała wyjątkową ofertę. Dotyczy tylko 1 regionu Polski, jest ważny powód

Biedronka postanowiła przyłączyć się do Ślązaków, aby świętować Barbórkę. Z tego powodu przygotowano wyjątkowe promocje, które przypadają na dzisiaj, piątek 4 grudnia. Promocja potrwa do soboty 5 grudnia. 

Biedronka nieustannie zaskakuje nas coraz to nowszymi promocjami oraz bogatszą o nowe produkty ofertą. Z uwagi na święto na Śląsku, przygotowała wyjątkowe promocje. W komunikacie sieci czytamy „Biedronka fajruje Barbórkę w sklepach sieci na Ślōsku". Warto również pamiętać, że obecna niedziela jest niedzielą handlową, o czym pisaliśmy tutaj. W imię tego postanowienia skorzystamy ze sklepów Biedronka w całej Polsce, niezależnie od regionu.

2 banalne tricki niesamowicie poprawią smak żurku. Nie będziesz chciała robić go inaczej2 banalne tricki niesamowicie poprawią smak żurku. Nie będziesz chciała robić go inaczejCzytaj dalej

Biedronka zaskakuje promocjami

Ostatni czas obfituje w promocje ze strony sieci. Począwszy od samego sposobu funkcjonowania sklepu, który co poniedziałek prezentuje nam nową ofertę, aż po black week, który miał ostatnio miejsce. Przez cały tydzień pojawiały się w sklepach produkty o wyjątkowo niskich cenach, o czym pisaliśmy tutaj.

Zobacz także: Zauważono nowe, niepokojące powikłania po koronawirusie

Z ogólnych promocji zazwyczaj mogą korzystać wszyscy klienci w całej Polsce. Oferta jest jednakowa dla wszystkich sklepów. Sytuacja w tym tygodniu wygląda nieco inaczej. Wyjątkowe promocje zostały przygotowane tylko dla jednego regionu, z którym sieć postanowiła się solidaryzować w trakcie świętowania. Chodzi o Barbórkę na Śląsku.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Barbórka, czyli wyjątkowy dzień na Śląsku

W tym regionie 4 grudnia zbiegają się dwa święta: dzień św. Barbary z Nikomedii oraz tradycyjne święto górnicze. Poza górnikami, owo święto obchodzą również geolodzy oraz inne osoby, które zajmują się zawodami związanymi z poszukiwaniem kopalnych paliw. To szczególny dzień na Śląsku, który obchodzi się wyjątkowo hucznie.

„Sieć chce w ten sposób podkreślić, że jest dobrym, zawsze zaangażowanym sąsiadem lokalnych społeczności, wspierającym lokalne święta i regionalne tradycje kulinarne” – czytamy w komunikacie sieci.

Co szykuje Biedronka z okazji Barbórki?

Promocje obowiązywać będą w 236 sklepach na Śląsku. Cała akcja promocyjna odbędzie się w 48 miastach tego regionu, które świętują co roku 4 grudnia.

W ramach promocyjnej oferty sieć oferuje wyjątkowe ceny na różnego rodzaju produkty. Między innymi praliny Ferrero Rocher zakupimy w wyjątkowo niskiej cenie 19,99 zł za opakowanie czy czekoladki Merci za 14,99 zł za opakowanie. Co ważne, przy zakupie pralin otrzymamy bukiet róż za symboliczną złotówkę. To bardzo ciekawa promocja, która z pewnością ucieszy niejedną osobę.

Nie zabraknie również specjałów kuchni śląskiej, a dokładniej klusek śląskich czy pyz, które również podlegają obniżce cenowej. Przy zakupie dwóch sztuk, po przecenie, opakowanie kosztuje 3,47 zł.

Taniej kupimy również śląskie łakocie, a mianowicie kreple czy klasyczne pączki Słodka Kraina z cukrem pudrem lub lukrem. Cena wynosi 0,59 zł za sztukę, a więc prawie 50% taniej.

Tatar wołowy Kraina Mięs kupimy w cenie 4,99 zł za opakowanie, a kiełbasę śląską Kraina Wędlin kupimy za 6,99 zł przy zakupie dwóch sztuk. Frankfurterki Kraina Wędlin kosztuje 5,99 zł za opakowanie. To samo dotyczy mięsa mielonego z łopatki wieprzowej i wołowiny firmy Kraina Mięs.

Powyższa promocja będzie dostępna w sklepach takich miast jak: Bieruń, Bobrowniki, Brzeszcze, Bytom, Chorzów, Cieszyn, Czerwionka Leszczyny, Ćwiklice, Gliwice, Gorzyce, Jankowice, Jastrzębie Zdrój, Katowice, Knurów, Kobiór, Lędziny, Libiąż, Ligota, Łaziska Górne, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Orzesze, Pawłowice, Piekary, Śląskie, Pilchowice, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Syrynia, Świerklaniec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Toszek, Tworóg, Tychy, Wodzisław Śląski, Wola, Zabrze, Zebrzydowice i Żory.

Prezydent właśnie podjął decyzję. Zrobimy zakupy spożywcze w niedzielęPrezydent właśnie podjął decyzję. Zrobimy zakupy spożywcze w niedzielęCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: biznes.radiozet.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł