Pilne.

Przed chwilą Biedronka wydała nagły komunikat. Sieć ostrzega wszystkich klientów

Biedronka w specjalnym komunikacie zwróciła się do wszystkich konsumentów. Musimy liczyć się z poważnym niebezpieczeństwem. Koniecznie zapoznajcie się z jego treścią. W grę wchodzi ogromne oszustwo.

Biedronka postanowiła oficjalnie ostrzec swoich klientów przed oszustwem na szeroką skalę. Ofiarą oszusta mógł paść każdy, dlatego tak istotne jest byśmy zapoznali się z najnowszym komunikatem. Nie wiadomo, ile osób do tej pory dało się nabrać na sztuczki przestępcy, ale sprawa jest bardzo poważna. Nieznany sprawca znalazł sposób, by przechytrzyć wielu klientów sieci Biedronka. Sklep nie miał wyboru, musiał raz na zawsze rozprawić się z problemem i wystosować oficjalny apel do klientów.

Ogromne współczucie. Niech się pani trzyma pani MagdoOgromne współczucie. Niech się pani trzyma pani MagdoCzytaj dalej

Biedronka wydaje istotny komunikat - klienci mogli paść ofiarą oszustwa

Niestety na świecie nie brakuje ludzi, którzy próbują zarobić nieuczciwie na ludzkiej naiwności. Z tego mechanizmu korzystał człowiek, który za pomocą internetu oszukiwał klientów Biedronki. Tworząc fałszywe konto, które do złudzenia przypominało oficjalne konto Biedronki, mógł nabrać nawet tysiące osób. Niestety do tej pory nie udało się pojmać nikogo, kto był odpowiedzialny na to oszustwo. Dlatego Biedronka musiała wydać oświadczenie, w którym informuje, co zyskać chciał przestępca, oszukując klientów tego sklepu.

Dzisiaj grzeje:

  1. Potwierdzono najczarniejszy scenariusz. Modlitwy nie wystarczyły, nie żyje
  2. Nigdy nie łącz ogórka z 1 składnikiem. Skutki są gorsze, niż może nam się wydawać
  3. Niedziela handlowa, to frajda dla wielu Polaków. Dzisiaj uda nam się pojechać na zakupy?

Oszustwo polegało na podszyciu się pod oficjalny profil Biedronki w mediach społecznościowych. Niczego nieświadomy klient, klikał w post o rzekomym konkursie, skąd był przekierowywany na stronę mającą na celu wyłudzić jego dane osobowe. Ocenie jest to bardzo cenna waluta, a wiele firm skupuje takie dane, by później zwiększać swoją bazę klientów. Jakie są dla nas konsekwencje takiego procederu? Ogromny spam od firm w skrzynce mailowej, konsultanci dzwoniący bez przerwy oraz irytujące smsy. Nigdy nie mamy pewności, do jakich celów nasze dane zostały sprzedane. Poniżej publikujemy cały komunikat wydany przez sieć Biedronka.

Ostrzegamy przed rozsyłanymi wiadomościami zawierającymi nieprawdziwe informacje nt. rzekomych konkursów organizowanych przez sieć sklepów Biedronka, których rzeczywistym celem jest wyłudzenie Państwa pieniędzy i danych osobowych. Biedronka wskazuje, że wszelkie organizowane przez nią konkursy i promocje prezentowane są w sklepach, gazetkach promocyjnych oraz na stronie www.biedronka.pl. Wszelkie wiadomości niepochodzące z w/w źródeł, a zawierające znak towarowy sieci Biedronka lub zdjęcia sklepów sieci Biedronka stanowią próbę podszycia się pod firmę.

Wszelkie znane Państwu próby podszywania się pod sieć Biedronka prosimy zgłaszać poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta sieci Biedronka (email: bok@biedronka.pl oraz tel. 800 080 010 lub 22 205 33 00).

Z naszej strony apelujemy przede wszystkim o wzmożoną ostrożność podczas korzystania z mediów społecznościowych. Osób próbujących zarobić na naszej niewiedzy jest o wiele więcej.

Szumowskiemu skończyła się cierpliwość ws. maseczek. Ogromna zmiana dotknie wszystkich klientów Lidla, Biedronki i innych sklepówSzumowskiemu skończyła się cierpliwość ws. maseczek. Ogromna zmiana dotknie wszystkich klientów Lidla, Biedronki i innych sklepówCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Na stronie Gienka Loski opublikowana została pilna i ważna wiadomość. Potrzebne jest wsparcie
  2. 10 osób nie żyje, turyści wyskakiwali z okien. Dantejskie sceny w zagranicznym hotelu
  3. W trybie pilnym podjęto decyzję o zamknięciu Biedronki nad morzem. Pojawiło się poważne zagrożenie, sieć wydała komunikat
  4. Awantura w Biedronce pań 60+. Wściekła złapała za ziemniaka, maseczkę miała źle założoną
  5. Uwielbiany aktor z "Rancza" od kilku miesięcy nie wychodzi z domu, nawet na zakupy. Ma dość, padły niezwykle smutne słowa
  6. Tragiczny finał poszukiwań młodziutkiego sportowca. Niedawno opłakiwał śmierć przyjaciela, teraz do niego dołączył

Źródło: Biedronka

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł