Biedronka ma kłopotywikipedia.org/ Henryk Borawski https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl

Polacy poszkodowani, od miesięcy Biedronka może wprowadzać w błąd tysiące klientów. Wszyscy daliśmy się nabrać?

Biedronka zrobiła coś strasznego. Według portalu AGROlajt.pl wprowadzała w błąd przez miesiące. Tysiące klientów dało się nabrać.

Biedronka jest jednym z największych sieci sklepów w Polsce. Właściciel marki ma tysiące placówek handlowych w całym naszym kraju. Jak podaje portal AGROlajt.pl Biedronka wprowadzała w błąd mnóstwo klientów przez wiele miesięcy. Znamy oficjalne stanowisko Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Karygodne zachowanie Biedronki zostanie ukarane?

Anna Mucha pozuje w basenie bez góry od kostiumu raczy się włoskim deserem. Widoki zapierają dech, fani są wniebowzięciAnna Mucha pozuje w basenie bez góry od kostiumu raczy się włoskim deserem. Widoki zapierają dech, fani są wniebowzięciCzytaj dalej

Biedronka nie szanuje swoich klientów?

Sieć sklepów ma ogromną ilość sklepów oraz pracowników, którzy mogą zwyczajnie popełniać błędy. AGROlajt.pl nie może jednak przyjąć i zaakceptować działania Biedronki, o które oskarżane jest przez redakcję portalu. W sklepach wieszane są informacje na temat pochodzenia warzyw i owoców dostępnych do kupienia przez klientów.

Dzisiaj grzeje:

  1. Niestety, córka potwierdziła niezwykle smutną wiadomość o Beacie Tyszkiewicz. Gwiazda niedawno opowiadała o swojej diecie, wzbogaciła jadłospis o wyjątkowy produkt
  2. 3-latka pokonała raka w 4 stadium rozwoju. Niezwyciężona Molly wygrała z chorobą po 450 dniach

- Szanowny kliencie. Proszę zwróć uwagę na kraj pochodzenia znajdujący się na opakowaniu/ produkcie. Etykieta z krajem pochodzenia znajduje się krótszym boku opakowania lub bezpośrednio na produkcie - brzmi informacja na kartce zawieszona obok stoisk z warzywami i owocami.

- Zaproponowane rozwiązanie zmusza klientów do poszukiwania informacji o państwie pochodzenia produktów, co należałoby utożsamiać z tym, że dostęp do informacji o państwie pochodzenia jest utrudniony - informuje UOKiK w oficjalnym stanowisku dotyczącym działania Biedronki.

Podług unijnego prawa informacja o kraju pochodzeniu warzyw i owoców musi być dobrze widoczna i czytelna. Jeśli jednak klient nie jest w stanie znaleźć takiej informacji, bądź jest ona wprowadzająca w błąd, sklep łamie przepisy.

- Kolejny raz robi się z klientów idiotów. Czujemy się oszukani. Akceptowanie takich praktyk to nie jest patriotyzm konsumencki, to konsumenckie matactwo - tłumaczy dla AGROlajt.pl Michał Kołodziejczak z AGROunii.

Surówka z kalafiora bijąca rekordy popularności, nie musisz go nawet gotować, smak mówi sam za siebieSurówka z kalafiora bijąca rekordy popularności, nie musisz go nawet gotować, smak mówi sam za siebieCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Coraz więcej ludzi może niedługo porzucać swoje domy. Wcale nie z powodu pieniędzy
  2. Andrzej Duda ma pilny apel do wszystkich Polaków. Prosi o bardzo ważną rzecz
  3. Kiedy solisz rosół - na początku czy pod koniec gotowania? W zależności od odpowiedzi smak zupy może się diametralnie zmienić
  4. Jej zjedzenie mogło skończyć się koszmarem. Ważny komunikat GIS, natychmiastowa reakcja Lidla i Biedronki
  5. Jedni ją kochają, inni nienawidzą. Mówi się, że jest czarnym złotem kuchni i leczy m.in. wrzody żołądka
  6. Wiele ofiar śmiertelnych. Doszło do wielkiej eksplozji. Wiadomości ze świata

Źródło: agrolajt.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł