Biedronka ma kłopotywikipedia.org/Henryk Borawski CC 3.0

Klienci Biedronki, uważajcie, ujawniono ogromne oszustwo. Szkody mogą być nieodwracalne, zwłaszcza dla osób starszych

Biedronka znowu ma ogromne problemy związanie z oszustwami. Każdy internauta musi zachować szczególna ostrożność. Ryzyko jest ogromne.

Ciężko ukryć, że Biedronka jest wyjątkowo popularna siecią supermarketów. Niskie ceny produktów wystawionych na sklepowych półkach oraz stosunkowo dobra dostępność do sklepów sprawia, że przedsiębiorstwo nie ma sobie równych. Niestety, z uwagi na tak ogromną popularność Biedronka boryka się z wieloma nadużyciami, które sprawiają, że nieuważni klienci mogą stracić coś bardzo cennego.

Zbieranie grzybów tylko po wykupieniu uprawnień? Widmo zmian nadciąga coraz szybciejZbieranie grzybów tylko po wykupieniu uprawnień? Widmo zmian nadciąga coraz szybciejCzytaj dalej

Biedronka i jej konsumenci zmagają się z kolejnym podstępem oszustów

Wyjątkowo często spotykamy się z różnymi zmyślnymi oszustwami. Przestępcy wynajdują co raz to nowsze sposoby na wyłudzenie pieniędzy czy danych osobowych od nieuważnych ludzi, którzy niejednokrotnie w 100% ufają takim ludziom. Tym razem kryminaliści postanowili wykorzystać wizerunek sieci Biedronka i w internecie można napotkać zmyślny podstęp.

Dzisiaj grzeje:

  1. Nie żyją, Lasy Państwowe wydały komunikat ostrzegawczy. Podczas grzybobrania uważaj
  2. Wielka zmiana w Polsce już za 10 dni. Tysiące Polaków nie wie, bardzo ważna wiadomość
  3. Gessler przeszła samą siebie. Niebywałe, co robi z ogórków kiszonych i do czego podaje

Jakiś czas temu w na Facebooku pojawiły się wpisy zamieszczane przez profil o nazwie Biedronka Polska. Wiele konsumentów nawet nie podejrzewa, że nie ma on nic wspólnego z supermarketami należącymi do firmy Jeronimo Martins. Niestety, łapiąc przynętę można wyjątkowo mocno sobie zaszkodzić. Jak wygląda całe oszustwo?

Profil Biedronka Polska ogłasza, że wypełniając krótką ankietę możemy zyskać bon na zakupy o wartości 500 zł, który wykorzystać można w sklepach Biedronka. Jak czytamy na portalu dobreprogramy.pl , aby "otrzymać kartę, teoretycznie wystarczy wypełnić ankietę, a później skorzystać z linka do kolejnej spreparowanej strony i na niej podać swoje dane oraz wyrazić szereg zgód na przetwarzanie danych". Oczywiście mało prawdopodobnym jest, by ktokolwiek, kto wypełni wszystkie pola, miał szansę na zdobycie karty.

Cała akcja polega na wyłudzeniu danych osobowych, które następnie mogą zostać wykorzystane w telemarketingu czy namolnym reklamowaniu produktów w wiadomościach mailowych. Nikt z nas nie chciałby być nękany telefonami i wiadomościami z nieznanych, często podejrzanych źródeł. Problem może szczególnie dotknąć osoby starsze, które bywają podatne na manipulacje. Przeglądając internet należy zachować dużą czujność i dokładnie sprawdzać wszelkie portale i informacje pod kątem oszustw.

Syn Zenka Martyniuka kolejny raz upokarza byłą żonę. Teraz dyskredytuje jej zdolności kulinarne, niestety posunął się o wiele dalejSyn Zenka Martyniuka kolejny raz upokarza byłą żonę. Teraz dyskredytuje jej zdolności kulinarne, niestety posunął się o wiele dalejCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Nikt Ci nie przypomni, a opłata 125,40 zł jest absolutnie obowiązkowa. Na dodatek w 2021 roku będzie jeszcze wyższa
  2. Koronawirus może objawiać się inaczej u dzieci, niż osób dorosłych. Wirusolog tłumaczy, na co zwrócić uwagę
  3. Była żona Michała Wiśniewskiego jest nieuleczalnie chora. Diagnozę usłyszała będąc w ciąży, teraz musi przestrzegać rygorystycznej diety
  4. Obłędne gołąbki z przepisu Magdy Gessler. Farsz skrywa sekretny składnik
  5. Nawet największy niejadek poprosi o dokładkę. Pyszne kotlety schabowe po meksykańsku
  6. Gwiazda filmu "Kogel-mogel" jest w ciąży. Aktorka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem na Instagramie

Źródło: dobreprogramy.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł