Biedronka oszukała wszystkich Polaków?Facebook.com/Agrounia

Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekli

Biedronka wprowadziła wszystkich Polaków w błąd? Do takich wniosków doszli przedstawiciele Agrounii, kiedy przyjrzeli się z bliższa towarowi na półkach. Nagle odkryli ponurą prawdę.

Biedronka dopuściła się haniebnych czynów? Agrounia dokonała niepokojącego odkrycia i wezwała policję do sklepu. Służby przyjechały na miejsce i podjęły interwencję.

Gwiazda upoiła Gessler w toalecie, a druga ją upokorzyła. Jest afera, podstawili Magdzie mikrofon, ujawniła wszystkoGwiazda upoiła Gessler w toalecie, a druga ją upokorzyła. Jest afera, podstawili Magdzie mikrofon, ujawniła wszystkoCzytaj dalej

Biedronka oszukała wszystkich?

Biedronka nie ma ostatnio dobrej passy. Jeden z internautów ostatnio wstawił zdjęcie kurczaka z podejrzaną zieloną wydzieliną, którego jak twierdził kupił w należącej do Jeronimo Martins, uwielbianej przez Polaków taniej sieci. Sprawa obiegła cały internet. Teraz przedstawiciele Agrounii nagłaśniają kolejny skandal, a przed chwilą do sklepu weszła policja.

Chodzi o wprowadzające w błąd oznakowanie towarów na półkach sklepowych. Zgodnie z relacją członków Agrounii warzywa pochodzące z Holandii sprzedawane były jako polskie. Na miejsce przybyła policja i zaczęła wyjaśniać sprawę.

- Złe znakowanie produktów w sklepach wielkopowierzchniowych to nie jest przypadek - to jest przestępstwo. To jawne działanie na szkodę polskich rolników i oszukiwanie polskich konsumentów. Dzisiejszy przypadek zgłosiliśmy na policję, która podjęła interwencje - napisali na Facebooku przedstawiciele Agrounii.

Wielkie zamieszanie wybuchło w Biedronce w Sieradzku. To tam wezwana została policja. Rolnicy z Agrounii porobili zdjęcia i zaczęli udowadniać, że marchewka sprzedawana luzem została oznaczona na etykietach jako produkt pochodzenia polskiego. Tymczasem informacje na kartonach wskazywały, że miała ona przybyć z Holandii.

- Tak samo oznaczone były ziemniaki, sprzedawane w mniejszych opakowaniach .To nie był pierwszy taki przypadek. Już kiedyś zgłaszaliśmy policji takie oszustwa, ale postępowania nie wszczęto, bo nie było odpowiedniego materiału dowodowego. Dlatego teraz wezwaliśmy policję bezpośrednio do sklepu.

Dzisiaj grzeje: 1. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg

2. Wyjął 3 najtańsze składniki i ugotował w 4 minuty, efekt? Nieziemski obiad

Policja podjęła interwencję. Przedstawiciele służb mundurowych zaczęli dokładnie oglądać towary na półkach. Przesłuchali również kierownika Biedronki, a lider Agrounii złożył zeznania na komisariacie. Miejscowa policja poinformowała, że trwają jeszcze czynności wyjaśniające, a złe oznakowanie towarów ma zostać potraktowane jako wykroczenie. Prawdopodobnie karą będzie mandat.

Najlepsze newsy:

  1. Rozwód rozrywa rodzinę królewską, jest oficjalne potwierdzenie. Królowa jest wściekła
  2. Zabieg usunięcia tarczycy jest czasem jedynym rozwiązaniem. Warto wiedzieć z czym jest powiązany
  3. Przez przypadek ujawniono ukrywany przed wszystkimi przepis na panierkę z KFC. Podajemy recepturę
  4. Ludzie spod kilku znaków zodiaku są mistrzami patelni. 1 z nich ma szczególny talent, zmysły orbitują
  5. Dowiesz się do czego możesz wykorzystać mięso z rosołu i zaniemówisz. Odkryjesz, że mało wiesz o gotowaniu
  6. Wystarczy zjeść 3 sztuki dziennie, a efekty sprawią, że opadnie Ci szczęka. Niezwykłe właściwości

Źródło: money.pl

Następny artykuł