Biedronka popełniła błądwikipedia.org/ Henryk Borawski https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl

Zaniepokojeni klienci Biedronki nałogowo zaczęli wysyłać zdjęcia jednego produktu. Pracownicy nic nie wiedzieli, teraz tłumaczą się z błędu

Biedronka pojawia się na ustach klientów z powodu pewnego ciekawego wydarzenia. Konsumenci wzburzyli się i w internecie aż huczało od ich komentarzy. Pytani o problem pracownicy nic nie wiedzieli, a teraz sieć sklepów tłumaczy się z błędu.

Biedronka jest tak dużą siecią sklepów, że całkowite wyeliminowanie wpadek jest praktycznie niemożliwe. Niedawno internauci zaczęli nagminnie wysyłać zdjęcia produktu, który spowodował w nich ogromne emocje. Sprawa dotyczy kilka sklepów, w których pojawiła się niespodziewana zmiana. Znamy oficjalne stanowisko sklepu.

Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacjaPilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacjaCzytaj dalej

Biedronka zaliczyła wpadkę - użytkownicy internetu zareagowali natychmiastowo

Papierowe torby, które dostępne są przy stanowiskach z pieczywem nigdy nie były odpłatne. Sklep udostępniał je klientom, aby komfortowo i z zachowaniem czystości mogli pakować świeże bułki i chleby. Kupujący zauważyli, że w niektórych sklepach przy torbach pojawiły się plakietki z cenami. Przerażeni klienci w mig złapali za aparaty w telefonach komórkowych i zaczęli cykać zdjęcia jako dowód.

Redakcja wiadomoscihandlowe.pl została zasypana wiadomościami i fotkami czytelników, którzy chcieli nagłośnić sprawę. Nic dziwnego, w końcu pierwszy raz w historii sklepu zetknęli się z taka nowością. "Torba papierowa do odpieku", jak nazwana została torebka, wyceniona została na 5 groszy za sztukę. Wątpliwości wzbudził również fakt, że na żadnej z toreb nie umieszczony został kod kreskowy, co uniemożliwiało naliczenie jej przy kasie.

Dzisiaj grzeje:

  1. 40-letni Tomasz w piątkowy wieczór wybrał się na zakupy do Lidla. Nagle kasjerka zapytała o porażającą rzecz, od razu pobladł
  2. Lidl znów zaskakuje. Sieciówka wprowadza do swojej oferty produkty, których jeszcze nie było

Redakcja wiadomoscihandlowe.pl poprosiła biuro prasowe sieci Biedronka o wyjaśnienie sytuacji. - Był błąd w systemie, który generował cenówki. W niektórych sklepach mogło się tak zdarzyć, że cena trafiła nawet na salę sprzedaży, ale zostało to wycofane - tłumaczy przedstawiciel Jeronimo Martins Jakub Mazur. - Nie wprowadzamy odpłatności. Te torby są darmowe i dalej pozostaną nieodpłatne - dodaje Mazur.

Nie ma więc powodu do niepokoju, choć taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Oficjalny komunikat Jeronimo Martins, który dostał portal wiadomoscihandlowe.pl, tłumaczy, że etykiety są wykorzystywane jedynie do wewnętrznych celów, a na sali sprzedaży pojawiły się w wyniku błędu.

Odpłatne torebki do odpieku

wikipedia.org/Henryk Borawski

Najlepsze newsy:

  1. "Smutny dzień dla Warszawy". Pogrążony w żałobie Rafał Trzaskowski żegna ważną dla stolicy osobę
  2. Tragedia w Ustroniu Morskim. Czarny scenariusz się spełnił, 19-latek nie żyje
  3. Właśnie oszukują wszystkich. Ważne ostrzeżenie dla klientów Biedronki przed przekrętem phishingowym
  4. Rozsyp go w ogrodzie i przemieszaj z ziemią, w mig będziesz się cieszyć ogromnymi zbiorami pomidorów. Przy okazji odstraszysz ślimaki
  5. Obłędne kotlety lepsze niż schabowy i mielony. Rodzina od razu poprosi o dokładkę, hit gwarantowany
  6. Znany dziennikarz sportowy znalazł nową pracę. Z poprzedniej wyleciał po oskarżeniach o molestowanie

Źródło: wiadomoscihandlowe.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł