Biedronka, Lidl i Auchan sprzedaje napój, który wywołuje ogromne zmiany w organizmie.
.

Kupowany w Lidlu, Biedronce, Auchan i innych napój wywołuje ogromne zmiany w organizmie. Co się dzieje 60 minut po jego spożyciu?

Biedronka czy Lidl od lat sprzedają wszelkie gazowane napoje, które latem smakują wyjątkowo dobrze. Doskonale wiemy, że nie są one zbyt zdrowe, bo media informują nas o tym coraz częściej, ale niepowtarzalny smak czasem wygrywa ze zdrowym rozsądkiem. Niestety wypicie znanego napoju ma bardzo poważne skutki, które postępują w naszym organizmie z minuty na minutę. Koniecznie sprawdźcie, co dzieje się po spożyciu kultowej już małej czerwonej puszki.

Biedronka, Lidl czy Auchan, mimo że oferują klientom coraz więcej zdrowych produktów, z konieczności nie mogą jednak zrezygnować ze sprzedaży gazowanych i silnie słodzonych napojów. Obecnie popyt na nie jest zapewne większy, bo latem, kiedy wypijamy zdecydowanie więcej płynów, także tych przyjemnie schłodzonych, chętnie sięgamy po przeróżne opcje, nawet jeśli nie są one najzdrowsze. Okazuje się jednak, że ich wpływ na nasz organizm nie jest zauważalny dopiero po dłuższym czasie ich spożywania, bo już kilka minut po wypiciu nawet małej, możemy odczuć poważne i negatywne zmiany, jakie wywołuje napój.

Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacjaPilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacjaCzytaj dalej

Biedronka, Lidl czy Auchan są przez nas odwiedzane latem także po to, by kupić orzeźwiające gazowane napoje. Jeden z nich sieje spustoszenie w organizmie

Biedronka i inne większe sklepy są zawsze dobrze zaopatrzone, jeśli chodzi o gazowane napoje, wśród których największych uznaniem smakoszy cieszy się oczywiście kultowa coca-cola sprzedawana w łatwo rozpoznawalnych czerwonych puszkach. Co prawda dietetycy i naukowcy od lat słusznie straszą nas informacjami o szkodliwości produktu, ale zwykle dajemy sobie dyspensę na jedną małą puszkę od czasu do czasu, gdy temperatury mocno rosną, a my mamy ochotę na orzeźwiające bąbelki. Niestety to, co dzieje się w kilka minut po jej wypiciu, wprawia w osłupienie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Zrobisz sałatkę z tylko 2 warzyw i zapomnisz o mizerii. Aromatyczny smak zawdzięcza cudownym dodatkom
  2. Stanął przed sądem, bo puścił bąka. Bezprecedensowy proces we Wrocławiu

Co trafia do organizmu razem z coca-colą?

Cola zawiera mnóstwo cukru - w jednej niepozornej puszcze kryje się aż 7 dużych kostek cukru, ale obecny w składzie napoju kwas fosforowy sprawia, że nie odczuwamy mdłości. Składnik mocno zaburza metabolizm wapnia, co skutkuje osteoporozą i chorobami kości oraz zębów. Już 20 minut później trzustka musi sobie poradzić z cukrem, dlatego produkuje ogromne ilości insuliny, a nadwyżka słodkiego produktu zamieni się dzięki temu w tłuszcz. Już 40 minut później kofeina rozszerza źrenice i podnosi ciśnienie, a jednocześnie podnosi się stężenie cukru w wątrobie, co powoduje uwolnienie cukru do krwi. Po 45 minutach dzieją się szczególnie niebezpieczne procesy - dopamina jest produkowana w ogromnych ilościach, stymulując ośrodek przyjemności w mózgu, przez co czujemy się zupełnie tak, jak po zażyciu heroiny. Właśnie dlatego od cukru można się łatwo uzależnić. Po godzinie gwałtownie spada poziom cukru we krwi, jesteśmy ospali i nie możemy się skoncentrować. Co prawda organizm skończył już walkę z olbrzymią ilością cukru, ale cała woda z coli została wydalona razem z niezbędnym wapniem, magnezem czy potasem.

Najlepsze newsy:

  1. Jarosław Kaczyński nagle przerwał milczenie i przemówił. Zatrważające, wielu będzie wściekłych
  2. Chcą wprowadzić do kraju kolejne restrykcje. Zaskakująca odpowiedź premiera europejskiego kraju
  3. Obłędne kotlety lepsze niż schabowy i mielony. Rodzina od razu poprosi o dokładkę, hit gwarantowany
  4. 40-letni Tomasz w piątkowy wieczór wybrał się na zakupy do Lidla. Nagle kasjerka zapytała o porażającą rzecz, od razu pobladł
  5. Postaw ją obok owoców, a pobędziesz się muszek owocówek. Niezawodny sposób, robiły tak nasze babcie
  6. Z ostatniej chwili. Ulubieniec fanów został zatrzymany przez policję, miał zabić człowieka. Teraz stanie przed sądem

Źródło: ofeminin.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł